כללי דרוש סקריפט לאינדייזין

• פותח הנושא sr
  • פורסם בתאריך

sr

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
שלום
אני עובדת עם ספר שיש בו הרבה הערות שוליים
החלטתי להשאיר אותם כהערות שולים אבל אני צריכה בחיפות סקריפט שבכל פרק ימספר לי את ההערות שוליים מחדש (כלומר ממספר 1 ולא ממספר 90 לדג')
יתכן וצריך לכתוב סקיפט כזה אז אשמח לקבל מידע על משהו שכותב בתשלום

avram

משתמש מקצוען
לא צריך סקריפט, צריך להגדיר שכל מספר פרק יהיה סקשן חדש, ובאפשרויות מספור הערות להגדיר שהמספור יתחיל בכל סקשן מ 1

sr

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
לפי מה הוא מזהה את הסקשן?

אריאל וו

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
נכתב ע"י sr;1576943:
לפי מה הוא מזהה את הסקשן?

את צריכה לבחור כל דף בחלונית הדפים, ולסמן ידנית תחילת סקשן.

ואם העימוד משתנה, צריך לחזור על כל הפעולה שוב, ידנית.

לכן במקרה שהחלטתם לא להפריד כל פרק לסטורי נפרד, כדאי לשהשתמש בסקריפט שלי שנקרא SectionsStuff.

עם הסקריפט, מגדירים שכל מקום שמופיע סגנון פסקה מסויים, יחול סקשן חדש. זאת אומרת, הסקריפט נותן לקשר בין סגנונות פסקה לסקשנים.

המחיר: $39 + מע"מ.

לרכישה:https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=C35YRLKHHHWQJ

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  20  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה