תקשורת דרוש מידע על פלאפון מומלץ

avital690

משתמש צעיר
טוב אז לי יש שיאומי רגיל, לא טאצ ולא המצלמה, הדגם הפשוט, כשר לגמרי (הגרסא עם הגי פי אס)
עלה יקר (650)
ושווה כל שקל!!
יש לי אותו מעל שנתיים, עבר עליו כמעט כל דבר אפשרי, נפל לביוב רטוב מכמה מטרים היה שם איזה שעה ויצא כמו שנכנס, נפל מאז הרבה פעמים, לא נשבר לא התקלקל, קליטה פצצה, הכל מעולה.
בניגוד לרוב האנשים שלא הכי ממליצים על הדגם הזה של שיאומי , אני חושבת שיש הבדל בין המכשירים השונים ושיש תמורה למחיר, לדעתי לא כל המכשירים מיוצרים על אותו קו יצור, אלא יש שם זיופים/ שינויים כדי להוזיל.
גם לי היה אותו ולאחר שנה וחצי בערך, התחילו בעיות קשות, גם עם המקשים, וגם עם הקליטה של הפלאפון, כי בפון הזה האנטנה נמצאת היכן שהמגירה של הסים, וקורה הרבה פעמים שהאנטנה של הקליטה מתקלקלת ואי אפשר לתקן

שוקולד עילית

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
חופשי 700 800
אני קניתי ביד שניה ב320
אבל מתחיל להרס לי השמע וכאלה ביגלל זריקת הטלפון שילדים מיוחדים זורקים לי על הריצפה לכן עם זה לא היה הפאלפון הזה מזמן כבר לא היה לי פון

80108

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
4X4 יש לי ב- 419.
יאנג חדש כשר יש לי ב- 600

TYPE:{programmer}

משתמש סופר מקצוען
אני צריכה פלאפון עם שמע טוב, וסוללה חזקה מקשים נוחים וחזק-מתאים לבית עם ילדים
בשלה אם יש דבר כזה :confused:
שמע עוצמתי, מעיר פילים מרבצם
סוללה רגילה כמו כולם (נגמר מהר) אפשר להחליף לסוללה גרמנית
מקשים נחמדים
חזק, שורד טוב (בינתיים)
4*4 ESCOLLS
הוא גם דור 4, קליטה מצוינת (תלוי בסים ובאזור אבל לרוב עובד פצצה)
אפשר להכניס כרטיס זיכרון, ולשנות צלצולים לשעון מעורר ולשיחות
לוח שנה עברי-לועזי, פנס, מחשבון, בלוטות' כמובן.
מומלץ.

נערך לאחרונה ב:

TYPE:{programmer}

משתמש סופר מקצוען
מה שטוב בפון הזה, שאין את זה ברוב המכשירים הכשרים, שיש חיפוש חכם באנשי קשר, ולא צריך להקיש ממש את סדר המילים של איש הקשר
וכנ"ל במספרים, מאוד נוח
אם אני זוכר שהמספר כלל את הספרות 154 הוא מביא לי את כל המספרים שמכילים את הרצף הזה.
חיים קלים

אולי מעניין אותך גם...

לוח לימודים

מסלולי לימוד שאפשר לההצטרף
אליהם ממש עכשיו:

25.06

י"ט סיון

פתיחת מסלול

קורס עריכת וידאו

מלגות והנחות משמעותיות!

25.06

י"ט סיון

פתיחת מסלול

קורס פיתוח ובניית אתרים

מלגות גבוהות!

25.06

י"ט סיון

וובינר מרתק

האם אפשרי לפתח קריירה משגשגת בלי לוותר על לימוד התורה?

וובינר מרתק בנושא "עיצוב על זמני" עם מעצב העל החרדי שפיתח קריירה משגשגת לצד לימוד התורה ואורח חיים חרדי מלא

הכניסה חופשית!

27.06

כ"א סיון

פתיחת מסלול:

התכנית המקצועית להכשרת אדריכלי פנים ומעצבים

לעבוד בתחום האדריכלות תוך שנתיים בלבד! וללמוד תכנים בלעדיים שיתנו לך יתרון ענק וביקוש גדול בשוק!

מסלול לגברים

27.06

כ"א סיון

השקה חגיגית!

עיצוב גרפי ודיגיטל - בסילבוס חדש ומטורף!

מלגות גבוהות!

30.07

כ"ד תמוז

פתיחת מסלול

מאסטר בשיווק דיגיטלי

מלגות גבוהות!

9.09

ו' אלול

פתיחה חגיגית:

קורס פרסום וקופי+

איך מפיקים קפמיינים לחברות הכי גדולות בשוק? איך בונים אסטרטגיה מדוייקת? מהו המסר? כתיבה שיווקית, קופי ויצירתיות, ואפילו כתיבה לסושיאל ולדיגיטל!

עם תכני AI

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כג

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה רֹעִי לֹא אֶחְסָר:ב בִּנְאוֹת דֶּשֶׁא יַרְבִּיצֵנִי עַל מֵי מְנֻחוֹת יְנַהֲלֵנִי:ג נַפְשִׁי יְשׁוֹבֵב יַנְחֵנִי בְמַעְגְּלֵי צֶדֶק לְמַעַן שְׁמוֹ:ד גַּם כִּי אֵלֵךְ בְּגֵיא צַלְמָוֶת לֹא אִירָא רָע כִּי אַתָּה עִמָּדִי שִׁבְטְךָ וּמִשְׁעַנְתֶּךָ הֵמָּה יְנַחֲמֻנִי:ה תַּעֲרֹךְ לְפָנַי שֻׁלְחָן נֶגֶד צֹרְרָי דִּשַּׁנְתָּ בַשֶּׁמֶן רֹאשִׁי כּוֹסִי רְוָיָה:ו אַךְ טוֹב וָחֶסֶד יִרְדְּפוּנִי כָּל יְמֵי חַיָּי וְשַׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה לְאֹרֶךְ יָמִים:
נקרא  27  פעמים

לוח מודעות

למעלה