דרוש מידע דרושים עדי ראיה, נסיעה בקו 320 כ' אדר ב', בערב

צפורה לוי

משתמש מקצוען
אולי במקרה מישהו היה באוטובוס/בתחנה באותה תקרית, ויוכל לעזור לי להעיד.
בתחנה יעקובזון/עזרת תורה, לכיוון קרית ספר, בערך 9 בערב, הנהג הכריז בתחנה העמוסה, שכמה אוטובוסים לא עברו, וכמה עברו ולא עצרו, שאפשר לעלות "אשה ו-6 גברים"!
יש לציין שהנהג היה ערבי!
עלתה אשה אחת, ואשה נוספת שניסתה ברוב תעוזה לעלות, לא הורשתה! כמובן שעלו הגברים במינון הנדרש...
כל עשרות האנשים בתחנה, ועשרות אנשים באוטובוס, לא חשבו לפצות פה, הרי "הנהג" אמר!
אינני יודעת מה היתה כוונתו, אבל כמובן אין לזה שום הגיון, אולי על המספר הנוסעים (זה לא היה בקורונה, אבל נהגי קווים מומחים לנצל כל חוק וכל חוסר חוק, כידוע)
התלוננתי לקווים, לא הגיבו (ממש מפליא...) התלוננתי למשרד התחבורה, הם התעלמו המתלונה על כל האוטובוסים שלא עצרו, ושלא עברו שם. אבל קפצו על המציאה שהנהג העדיף גברים על נשים.
התייעצתי עם רב, והוא אמר שמומלץ להעיד נגדו, שידעו לא להציק לנוסעים.
אודה אם אנשים נוספים שהיו שם, יצור איתי קשר. anihashemrofe ג'ימייל.
וזה המקום, להזכיר שאפשר ואף כדאי להתלונן על זלזול מצד נהגים, וחברות! חוסר העלאת נוסעים או יחס מחפיר. אמנם פעמים רבות לא יוצא מזה כלום, אבל מכיוון ש99.9% לא מתלוננים על שום פגיעה, בוודאי שלא מתייחסים למי שכן מתלונן ברצינות.

צחית

משתמש מקצוען
וזה המקום, להזכיר שאפשר ואף כדאי להתלונן על זלזול מצד נהגים, וחברות! חוסר העלאת נוסעים או יחס מחפיר. אמנם פעמים רבות לא יוצא מזה כלום, אבל מכיוון ש99.9% לא מתלוננים על שום פגיעה, בוודאי שלא מתייחסים למי שכן מתלונן ברצינות.
איך אפשר להתלונן ? רק בבית משפט?

צפורה לוי

משתמש מקצוען
אני שלחתי תלונה באתר של משרד התחבורה. הם יצרו איתי קשר ובקשו להעיד בשלב ראשון אצלם, ואח"כ אם ידרש בבית משפט. לפחות קיבלו הדברים ברצינות.

צחית

משתמש מקצוען
אני שלחתי תלונה באתר של משרד התחבורה. הם יצרו איתי קשר ובקשו להעיד בשלב ראשון אצלם, ואח"כ אם ידרש בבית משפט. לפחות קיבלו הדברים ברצינות.
ויתנו לך פיצוי?
כי אני שלחתי להם תלונה
וזה מה ששלחו לי

קבצים מצורפים

• ‏‏לכידה.PNG
    ‏‏לכידה.PNG
    KB 66.9 · צפיות: 33

נני5

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
רק לידיעתך
כל תלונה שמתקבלת על נהג, גם אם את לא מקבלת פיצוי - זה נרשם בתיק של הנהג.
התלונות מצטברות, ואם יש צורך שולחים אותו הביתה!

ישרי

משתמש פעיל
כל הכבוד ירבו כמותכם בישראל
רק ככה יש סיכוי שמשהו בשרות המזעזע של קווים ישתנה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלא

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד יְהוָה לֹא גָבַהּ לִבִּי וְלֹא רָמוּ עֵינַי וְלֹא הִלַּכְתִּי בִּגְדֹלוֹת וּבְנִפְלָאוֹת מִמֶּנִּי:ב אִם לֹא שִׁוִּיתִי וְדוֹמַמְתִּי נַפְשִׁי כְּגָמֻל עֲלֵי אִמּוֹ כַּגָּמֻל עָלַי נַפְשִׁי:ג יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה