דרושים אנשים עם ראש גדול ושכל קטן.

חושם

משתמש מקצוען
D I G I T A L
נכתב ע"י חסידישער;2014869:
כתבו פה על פקידים בבנק, שמרוויחים 3,800 ש"ח בחודש. זה שטויות במיץ עגבניות, וסליחה על הביטוי הילדותי, פשוט לא היה לי נחרץ יותר.

עובד בבנק מתחיל משכר מינימום, שכידוע לכולנו, הוא 400 ש"ח יותר מזה. כבר מהחודש הראשון לעבודתו, הוא מקבל בונוסים ותוספות שכר גדולים מאוד. כמו שכבר הוזכר כאן, בכל שם וכינוי שיש לזה...

ועוד לא דיברנו, על אפשרויות הקידום הבלתי נגמרות...

שטויות במיץ גזר
הרבה מאלה שאתה רואה שעובדים בבנק הם עובדים של חברת כח אדם בלי בונוסים ובלי תוספות ובלי שום אפשרויות קידום

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י צילומנציה;2013695:
עובדים מצוינים הם נדירים אבל לרוב מתוגמלים.
מכירה מקרוב ממש עובדת בחברה גדולה ומפורסמת שנחשבת לנצלנית כפייתית של עובדות חרדיות, אבל היא עובדת שווה- אז מקבלת לפחות 2000 ש"ח יותר מאחרות באותו ותק ובאותו תחום.
כמו בכל דבר בעולם- רוב האנשים על הממוצע והבינוני- ומעטים בקצוות- גרועים מאד או טובים מאד.
להיות עובד פצצה זה לא רק לתת את הנשמה זה גם כישורים למשל, שהם מתנה משמים.
אם את שילוב של כשרון עם מוסר עבודה- בד"כ גם תקבלי

עובדים מצוינים שגם מתוגמלים, נהנים ממיומנוית שאין לאחרים.
בדרך כלל, הם יוזמים את ההעלאות האלו.
עובדים (אה, עובדות :eek:) מצוינות מחד, אך עדינות ושקטות ו'לא נעים להן' לבקש עוד כסף, יעבדו ויעבדו עד צאת הנשמה ולא יצא להן מזה כלום.
(זה בהמשך לדברייך, מיה יצחקי.)

אבל מה?
(ועכשיו אני פונה לעובדות שמזדהות עם דמות העובדת שציירתי)

תדעו לכם שאפשר ללמוד גם את זה.
גם זאת מיומנות שאפשר לרכוש!!!!

צברית

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
נכתב ע"י צילומנציה;2014658:
אני כתבתי על מזכירה רפואית בקפת חולים, מצליחה ומוערכת עם ותק של 7 שנים והיא מרויחה 28 ש"ח לשעה :mad:
ו.

אני יכתוב משהו, אולי מקומם.
אבל מי שנשארה מזכירה 7 שנים ולא התקדמה הלאה לשום מקום כנראה היכולות שלו מוגבלות למזכירות בלבד.
יכול להיות שמעריכים אותה והיא מזכירה מצוינת, אבל אל תשכחו שעם כל הכבוד מזכירה זה מזכירה, וממש לא תפקיד שאמורים לשלם עליו מעבר.

brod

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י מלפפון;2014677:
כך ששווה לי להיות ראש גדול, לעשות הכל לבד. להיות המזכירה של עצמי, לעמוד מול לקוחות עם קבלות וכו.

התכוונת ראש קטן.

טוליפ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י חסידישער;2014869:
כתבו פה על פקידים בבנק, שמרוויחים 3,800 ש"ח בחודש. זה שטויות במיץ עגבניות, וסליחה על הביטוי הילדותי, פשוט לא היה לי נחרץ יותר.

עובד בבנק מתחיל משכר מינימום, שכידוע לכולנו, הוא 400 ש"ח יותר מזה. כבר מהחודש הראשון לעבודתו, הוא מקבל בונוסים ותוספות שכר גדולים מאוד. כמו שכבר הוזכר כאן, בכל שם וכינוי שיש לזה...

ועוד לא דיברנו, על אפשרויות הקידום הבלתי נגמרות...

זה לא שטויות! אלו עובדות!
העובדים המבוגרים והותיקים באמת מקבלים משכורות יפות ובונוסים, והרבה ימי חופשה.
אבל המדיניות בשנים האחרונות היא לחסוך בכוח אדם, כך למשל יעדיפו להשתתף איתם בתשלומי המעון מאשר להעלות את המשכורת.
כי על כל שקל שמעלים בשכר יש תוספת של ביט"ל, הפרשה לפנסיה, דמי הבראה..

רבקהא

משתמש מקצוען
נכתב ע"י צברית;2015532:
אני יכתוב משהו, אולי מקומם.
אבל מי שנשארה מזכירה 7 שנים ולא התקדמה הלאה לשום מקום כנראה היכולות שלו מוגבלות למזכירות בלבד.
יכול להיות שמעריכים אותה והיא מזכירה מצוינת, אבל אל תשכחו שעם כל הכבוד מזכירה זה מזכירה, וממש לא תפקיד שאמורים לשלם עליו מעבר.

ממש לא נכון- על זה נאמר לא לחכמים לחם!
אנשים מוכשרים ומוצלחים מאד לא מצליחים לעלות בסולם הדרגות לעומת אנשים שלא הייתי שמה עליהם שקל והגיעו לעמדות בכירות----

ללא שם

משתמש רשום
למה החרדים עניים?

רוב העסקים הקטנים והבינוניים בקושי גומרים את השנה ברווח. השכירים לא מצליחים לטפס מעל לשכר המינימום, למה מה הבעיה שלנו?

יש לנו המוווווווון כישרונות והמון יוזמה ולימודים ותעודות לא חסר לנו כלום.

יש לי השערה ומעניין אותי אם תצדיקו אותי - החרדים עניים כי הם קמצנים!! אנחנו בתוך מעגל של עוני אנחנו לא מוכנים לשלם הרבה - כי אין לנו, ואין לנו - כי לא מוכנים לשלם לנו.

נגיד שאני מטפלת ולשכנה שלי יש מכירה. אני רואה מוצר שעולה 100 ₪ אבל אני החלטתי שאני לא מוכנה להוציא יותר מ70 אז ביקשתי הנחה וקיבלתי אותה. מה יצא? שכנה שלי ענייה כי לא מוכנים לשלם לה לכן אין לה לשלם לי (אני מטפלת של הבן שלה) יותר מ7 לשעה וכך הגלגל מתגלגל וכולם מפסידים!
אנחנו צריכים לשנות את הכיוון כדי לצאת ממעגל העוני!

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י ללא שם;2016352:
רוב העסקים הקטנים והבינוניים בקושי גומרים את השנה ברווח. השכירים לא מצליחים לטפס מעל לשכר המינימום, למה מה הבעיה שלנו?

יש לי השערה ומעניין אותי אם תצדיקו אותי - החרדים עניים כי הם קמצנים!! אנחנו בתוך מעגל של עוני אנחנו לא מוכנים לשלם הרבה - כי אין לנו, ואין לנו - כי לא מוכנים לשלם לנו.

נגיד שאני מטפלת ולשכנה שלי יש מכירה. אני רואה מוצר שעולה 100 ₪ אבל אני החלטתי שאני לא מוכנה להוציא יותר מ70 אז ביקשתי הנחה וקיבלתי אותה. מה יצא? שכנה שלי ענייה כי לא מוכנים לשלם לה לכן אין לה לשלם לי (אני מטפלת של הבן שלה) יותר מ7 לשעה וכך הגלגל מתגלגל וכולם מפסידים!

זה לא עניין של קמצנים, זה עניין של תפיסה.
קראת את הספר אבא עשיר אבא עני?
אפשר לומר שרוב החרדים עובדים בגישה של אבא עני.

Art Studio

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י ללא שם;2016352:

לא מסכימה עם התאוריה.
רבים האנשים שאני מכירה - המעוניינים לשלם יותר. בעלי היכולת אף מותירים טיפ מדי פעם.

מסיבה זו אני גם חולקת על המיתוס האומר כי הישראלים אוהבים מתנות.

צילומנציה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
נכתב ע"י GRN;2016366:

מתאפקת לא להמשיך לך ת'משפט, אבל לא מצליחה...
שוב ושוב אני נדהמת לפגוש באילו שהם דווקא "האבא העשיר" ויש להם ככה 5 או 6 דירות בצד- איך הם נראים, ומה הם עושים, ולאן את משייכת אותם ממבט ראשון.
יום יבוא ויוציאו סוג של "אגרון" שיחשוף את הנדל"נים, והנכסים מול שמות הבעלים שלהם לעין כל, אוחחחח כמה הפתעות יהיו לעמישראל.

מלפפון

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י GRN;2016366:

לא קראתי את הספר.
תשתפי אותנו?

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י מלפפון;2016438:
לא קראתי את הספר.
תשתפי אותנו?

כמה ציטוטים רלוונטיים מתוך הספר:
"אב אחד אמר 'אני לא יכול להרשות את זה לעצמי' ואילו האב השני אמר 'איך אני אצליח להרשות לעצמי את זה'." ~ עמוד 20

"אבא אחד אמר הסיבה לכך שאני לא עשיר היא שיש לי אתכם, ילדים. השני אמר הסיבה לכך שאני חייב להיות עשיר היא שיש לי אתכם ילדים." ~ עמוד 21

"האחד עודד שיחות בנושא כסף ועסקים ליד שולחן האוכל, השני אסר להעלות את נושא הכסף ליד השולחן." ~ עמוד 21

"אנשים עשירים רוכשים נכסים, העניים ובני המעמד הבינוני רוכשים התחייבות, אבל הם חושבים שאלה נכסים." ~ עמוד 62

"בעולם האמיתי מחוץ לאקדמיה יש צורך ביותר מאשר ציונים טובים. יש המכנים זאת העזה, חוצפה, , אומץ לב." ~ עמוד 109

שוירץ

עימוד ועיצוב
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עימוד ספרים
עימוד ספרים
אני לא הפקתי מהספרים הללו שום תועלת מעשית.
גם שינוי בגישה לא מביא כסף.
העיקר שהסופר עושה כסף ממכירת ספריו רבי המכר.
(למשל דירה משלך זה התחייבות ולא נכס - אז עכשיו תמכור אותה ותלך לגור בשכירות?
אולי בעצם זה הראש החרדי ויש כאלו שכן היו מוכרים ? לא יודעת)

לנדא

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
נכתב ע"י קומיקו;2016510:
אני לא הפקתי מהספרים הללו שום תועלת מעשית.
גם שינוי בגישה לא מביא כסף.
העיקר שהסופר עושה כסף ממכירת ספריו רבי המכר.

נשמע ספר מאוד מעניין ומחכים.

שינוי בגישה בהחלט מקדם לכיוון הכסף....

וזה שקראנו את הספר והסכמנו / הזדהינו עם השיטה עוד לא אומר שעשינו שינוי בגישה...
אנחנו כ״כ שבויים בגישה שלנו...
ובתפיסות השגויות שלנו לגבי כסף ועושר... (כן, גם אני... :( )
שהדרך מקריאת הדברים ליישומם בפועל רחוקה מאד מאד... (ואולי יוכיחו זאת המשפטים האחרונים בדברייך...)

צילומנציה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
נכתב ע"י קומיקו;2016510:
עצם זה שאתה מודע לזה שזה התחייבות (כי דירה כמו גם מכונית היא משאבה של כספים)
מדהים לראות אנשים שמבסוטים כאשר ערך הדירה שלהם עולה- בה בשעה שאין להם כל כוונה להפרד ממנה ב-50 שנים הקרובות- כאילו - מה זה נותן לך שאתה גר בדירה ששוה היום מיליון וחצי ואתמול היתה שוה רק מליון?
הספר הוא מרתק, אבל נמרח קצת וחוזר על עצמו. ומי שרוצה יש לי להשאיל

y&m

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
נכתב ע"י צילומנציה;2016644:
עצם זה שאתה מודע לזה שזה התחייבות (כי דירה כמו גם מכונית היא משאבה של כספים)
מדהים לראות אנשים שמבסוטים כאשר ערך הדירה שלהם עולה- בה בשעה שאין להם כל כוונה להפרד ממנה ב-50 שנים הקרובות- כאילו - מה זה נותן לך שאתה גר בדירה ששוה היום מיליון וחצי ואתמול היתה שוה רק מליון?
הספר הוא מרתק, אבל נמרח קצת וחוזר על עצמו. ומי שרוצה יש לי להשאיל

אם הערך עולה, ניתן למחזר ולהגדיל את המשכנתא ולקנות עוד נכס...

שוירץ

עימוד ועיצוב
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עימוד ספרים
עימוד ספרים
נכתב ע"י לנדא;2016572:
נשמע ספר מאוד מעניין ומחכים.

שינוי בגישה בהחלט מקדם לכיוון הכסף....

וזה שקראנו את הספר והסכמנו / הזדהינו עם השיטה עוד לא אומר שעשינו שינוי בגישה...
אנחנו כ״כ שבויים בגישה שלנו...
ובתפיסות השגויות שלנו לגבי כסף ועושר... (כן, גם אני... :( )
שהדרך מקריאת הדברים ליישומם בפועל רחוקה מאד מאד... (ואולי יוכיחו זאת המשפטים האחרונים בדברייך...)

אולי מקדם אבל רחוקה הדרך לעושר וזקוקה לעבודה קשה ולהרבה ס''ד.
ואני חושבת שהסופר טורח להוציא את הספרים הללו לא כדי להרבות עושר בעולם
אלא פשוט מפני שזו הפרנסה העיקרית שלו...

y&m

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
נכתב ע"י קומיקו;2016701:
אולי מקדם אבל רחוקה הדרך לעושר וזקוקה לעבודה קשה ולהרבה ס''ד.
ואני חושבת שהסופר טורח להוציא את הספרים הללו לא כדי להרבות עושר בעולם
אלא פשוט מפני שזו הפרנסה העיקרית שלו...

יתכן מאד!
תראי כמה חכם,

למה לא תחקי אותו?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  15  פעמים

לוח מודעות

למעלה