דרושה נערה- בחורה שתיקח את הילדון שלי כל יום ב- 7:45 בבוקר לגנון, תמורת תשלום הוגן.

מילה בסלע

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
רגע, אל תתלהבו: הוא רחוק מהבית 10 דקות הליכה. הפלוס הענק שלו שזה גיסתי :) מצב הנתונים בשטח הביא אותי לחשוב על אפשרות יצירתית חדשה: דרושה נערה- בחורה שתיקח את הילדון שלי כל יום ב- 7:45 בבוקר, תמורת תשלום הוגן.

אם אתם מכירים משהי אחראית כזו, בגילאים שבין ט' ל-י"ב ואולי גם ככה הולכת בכיוון רחובות פלמ"ח-המכבים אשמח לקבל המלצות!

מדובר על 6 ימים בשבוע, החל מר"ח אב, לפי חופשות בית יעקב.

תודה גדולה למסייעות!

שושי א.

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
קופצת על האשכול שלך... (מקווה שזה בסדר...)
מחפשת בחורה שתאסוף בעשרים לארבע תינוק וילדת גן חובה מאזור הרב שך- צייטלין ותפגש איתי בז'בוטינסקי- הרב שך בשעה ארבע. (שלוש פעמים בשבוע)
בתשלום כמובן!

מילה בסלע

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
די איפה כל הבני ברקיות, לכל אחת יש איזה שאר בשר בפרדס כץ-קרית הרצוג!!!!!

רבקי בינעט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
מקפיצה לכן ונזכרת איך בתור בחורה לקחתי כל בוקר אחיינים למטפלת בדרך לסמינר בתשלום כמובן, והיה לי מזה ממש סיפוק.

אמא ומתכנתת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
ממליצה לך לשנות כותרת, ובמקביל - להעביר לאיש את רעהו. (או לפחות לשכפל...)

ינשופי

משתמש סופר מקצוען
נראה לי שעדיף לך לשאול שכנות שלומדות באזור שאליו את רוצה לשלוח, כך יקחו את הילדים "על הדרך" ועוד ירוויחו "קופה קטנה" מהצד.
אני גם חושבת אולי לשלוח בצורה זו את ילדי בשנת הלימודים הבאה במקום הסעה.

מרשמלו

מנהלת איש את רעהו מנהלת פורום נשים
מנהל
מנוי פרימיום
גם התיוגים לא מטיסים אותי....

מה הכותרת הנבחרת?

מילה בסלע

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
בני ברקים, מאמציי לגיוס מסגרת עבור בני בן השנה ושמונה נוסק לגבהים! מי שמכיר גנון ברחוב סוקולוב (לכל ארכו-) בבקשה שיחוס עלינו ויעדכן בפרטי או במייל כמה שיותר מהר, סגרו לנו את הגנון בפתאומיות בלי הכנה מוקדמת ואין לי לאן לשלוח אותו בעוד שבועיים!

אמנם זה "גזר גמדי" לעומת הצרות שאני קוראת פה, אבל בכל זאת... ילד שצריך להרחיק נדוד מעל 2 קילומטרים כל יום כדי להגיע למסגרת! תושבי פרדס כץ משוועים לגנונים ואַין!!!!!!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלא

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד יְהוָה לֹא גָבַהּ לִבִּי וְלֹא רָמוּ עֵינַי וְלֹא הִלַּכְתִּי בִּגְדֹלוֹת וּבְנִפְלָאוֹת מִמֶּנִּי:ב אִם לֹא שִׁוִּיתִי וְדוֹמַמְתִּי נַפְשִׁי כְּגָמֻל עֲלֵי אִמּוֹ כַּגָּמֻל עָלַי נַפְשִׁי:ג יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  51  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה