דרושה מעצבת פנים

shine

משתמש חדש
לקראת שיפוץ בית בע"ה
אני מחפשת מעצבת פנים בירושלים,
מישהי מקצועית עם הרבה ניסיון
שיודעת לנצל ולסדר טוב שטח לא גדול
במחיר שאפשר לעמוד בו
אני לא מבינה בזה,
אבל הבנתי שיש כאלו שלוקחות בסביבות 10,000 ש"ח- זה ממש לא הכיוון שלנו,
(אני לא מזלזלת במקצועיות של מישהו, פשוט אין לנו אפשרות כזו...)

ובטח אני אקבל כמה פניות-איך אני יכולה לדעת לבחור עם מי באמת כדאי לי לעבוד?
תודה רבה.

Hany

משתמש מקצוען
ממליצה מאוד על ליבה ארזי, אמנם ממודיעין עילית, אבל אולי מגיע גם לירושלים.
אלופה ובמחירים מעולים.
יש לה ניסיון רב, ואני הייתי בהלם איך ניצלה מדהים כל פינה בבית.
052-7622227

ובקשר ל:
ובטח אני אקבל כמה פניות-איך אני יכולה לדעת לבחור עם מי באמת כדאי לי לעבוד?
גם אני הייתי בהתלבטות קשה, אבל כשאת מדברת איתה, ושומעת את המקצועיות, ורואה אותה בדוגמאות ובתוכניות, אין לך ספק!

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
דבר ראשון -אני אמליץ לך על @חני94 שהיא מירושלים, מומחית לתכנון וניצול, עם ידע נרחב איך להפוך כל חלום לממשי עם כל הפתרונות והידע הטכני, והכל בטעם טוב ועדין, קשובה לבעלי הבית ונותנת הרגשה טובה ונעימה לאורך כל התכנון והשיפוץ.

דבר שני -בקשר לעלויות, אני לא יודעת מה גודל הדירה, והאם זה רק שיפוץ פנימי או גם הרחבה אבל 10 אלף ש"ח נשמע מחיר סביר ויכול להיות גם נמוך ביחס לצרכים ולדרישות. וברוב מוחלט, התועלת של התכנון גדולה הרבה יותר מהעלות, אז לא שווה לחסוך בזה.
מחיר נמוך עלול להיות שווה לפחות זמן שמוקדש לדירה שלכם, ואיכות נמוכה יותר של תכנון ועיצוב.
איך לדעת במי לבחור?
גובה המחיר שהיא דורשת נמצא בין הדברים האחרונים שעל פיהם כדאי להחליט כי לא תמיד התמורה זהה למחיר אצל כל המעצבות, זה לא הולך 1+1=2 אלא כל אחת מחליטה מה היא כן מביאה ומה לא, לכן קודם תבדקי את הנקודות הבאות, אח"כ תשווי מחיר, (ואם אין פער גדול במחיר ואת התרשמת מאדריכלית אחת יותר מהשניה, אז בכלל אל תתייחסי לתשלום.)
1. תבדקי כמיה, אמינות וכנות.
2. האם היא גמישה בתכנון יודעת להתאים את עצמה אליכם ואל מה שחשוב לכם, עם ראיה לעתיד וידע איך לתכנן ככה שיתאים לאורך זמן ושינויים שתעברו, בנוסף, בעלת ידע מקצועי נרחב במה שקשור לתכנון ובניה, מה עובד ומה לא, פתרונות חדשניים, וחשיבה מחוץ לקופסה.
3. זמינות ותודעת שירות.
מיקום גיאוגרפי של המעצבת פחות משנה בעולם האינטרנטי שלנו.

אורית 123

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
מעצבת עם נסיון לא הולך ביחד עם מחיר זול.. אלא אם המעצבת לא מודעת ליכולות שלה.. ממליצה לא לחסוך ועדיף לשלם עוד 3000 יותר למעצבת עם ניסיון במיוחד שאת צריכה פתרונות של ניצול. תזכרי היקר הוא הזול.. תחסוך לכם הרבה עגמת נפש.. לא יכולה להציע את עצמי כי אני לא מירושלים..בטוחה שיש הרבה תותחיות שם.. הצלחה רבה.. :)

multizoom graphics

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
ממליצה מאוד מאוד על @ממש מיוחדת!!!
הייתי הרבה יותר ממאוד מרוצה,
מחירים טובים מקצועית ומבינה את כל צרכי הלקוח,
אהבתי את הגישה והרעיונות שלה,
יש לה גם הרבה נסיון ומקוריות,
(אגב, חפשתי הרבה עד שהגעתי אליה...)
אצלה הרגשתי שהיא מבינה מה הם כל הצרכים שלי,ואח"כ ראיתי גם בתוצאות שהיא הורידה לי את החלומות לקרקע,
שווה לך מאוד מאוד!!
המייל שלה הוא:
<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

פוטושופרית

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אשמח להמלצות על מישהי איכותי ומקצועית בירושלים לתוספת קומה מתחת +שיפוץ וחידוש פנים הקיים סך הכל 200 מ"ר+
דרושה הרבה יצירתיות. ירידה לפרטים קטנים והרבה פרקטיקה וחשיבה מחוץ לכופסא. פתרונות אוורור ואור. נעימה, גמישה וסבלנית. 0504129742 אשמח להמלצות רק מבעלות נסיון. בבקשה תשאירו מספר טלפון ולא מייל כדי שאוכל ליצור קשר.

פיטפוט

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי

אי אפשר

משתמש מקצוען
ממליצה מאד על רחלי פישמן מבני ברק היא תותחית בכל קנה מידה קצת עמוסה , אבל פרויקט שלקחה יתבצע עד הסוף , עם כל הלב . היא באה תוך כדי עבודה ורק רוצה שיהיה מושלם. בקיצור מומלץ מאד טלפון 0548485994
בהצלחה

nc

משתמש סופר מקצוען
ממליצה לך ללכת לבית של ממליצה ולראות אם הסגנון לטעמך. לשאול על בעיות ופתרונות שעלו בתהליך.

שאלה כזו בפורום מזמינה גם קרובות משפחה וחברות להמליץ על קרובותיהן, וגם יש בזה הרבה ענין של טעם וסוג התנהלות אינדיבידואלי.

הכי טוב לחפש מישהו בסביבתך שעשה שיפוץ דומה , שאת אוהבת את התוצאה הסופית ושהוא נהנה מתהליך העבודה עם המעצבת.

Y

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
UX UI
@פוטושופרית @shine
ממליצה בחום על אפרת דיסילדורף מירושלים
מעצבת על
תותחית בניצול שטחים ועיצוב ברמה גבוהה
טעם אלוף
והכי חשוב קשובה וערנית לצרכי הלקוח
0527124757‏ או 0775417124‏
בהצלחה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  25  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה