התייעצות דמי כיס?

עובדת על המידות

משתמש מקצוען
מבררת לגבי גילאי 7-9 האם אתם נותנים דמי כיס? אם כן-כמה ? ובאיזו תדירות...
אשמח לשמוע מניסיונכם
תודה לעונים

8695

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
למה ילדים בני 9 זקוקים לדמי כיס, אין להם ארוחת ערב?
אם יש ארוחת ערב והילדים מעונים בחמצוצים כתוספת, או בחבילת מדבקות לאלבום - זה כבר שיקול של ההורה האם לתת.
לא רואה סיבה לתת לילד בגיל כזה דמי כיס.

עובדת על המידות

משתמש מקצוען
לא כ"כ רואה קשר בין דמי כיס לארוחת ערב
דמי כיס לא קשורים בהכרח לאוכל.....
שואלת בכללי
האם נכון לתת לילד דמי כיס סמליים שיצבור לעצמו, וכשיצטבר סכום יקנה איזה משחק וכדו'

עובדת על המידות

משתמש מקצוען
לא כ"כ רואה קשר בין דמי כיס לארוחת ערב
דמי כיס לא קשורים בהכרח לאוכל.....
שואלת בכללי
האם נכון לתת לילד דמי כיס סמליים שיצבור לעצמו, וכשיצטבר סכום יקנה איזה משחק וכדו'

א.נ

משתמש צעיר
אומנם לא יודע אם לילד בכזה גיל זה טוב לחשוב על חיסכון וכו"
אבל אולי כן פעם ב...לתת כסף שיקנה משהו או לעודד

CooKiss

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
בן 9 מקבל 10 שקל כל יום ראשון.
לומד על כסף, חיסכון, מעשרות, (יש לו טבלת מעשרות ממש מסודרת :)
רואה בזה הזדמנות מצוינת ללמד אותו מעט על כסף וההתנהלות איתו

שיר השירות

משתמש מקצוען
לדעתי מומלץ מאד.
מי אם לא אנחנו יחנך את הילדים להתנהלות נכונה עם כסף.
חוץ מזה שיש כאן גם חינוך לאחד הדברים העיקריים בחינוך שזה דחיית סיפוקים. למרות שאני רוצה מאד מאד עכשיו את השוקולד תות אני לא קונה כי אני חוסך את הכסף ל ********.
עם כל זאת, צריך מאד מאד להיזהר לא להפוך את הכסף לאיזה שהוא משהוא נעלה ואליל קדוש, אלא כאמצעי בלבד ולא כמטרה. אנחנו לא רוצים לגדל ילד שהדבר הכי חשוב לו בחיים זה כסף.
ובעצם זה הקושי לדעת ללכת בשביל הזהב.

113570

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מה שאני ראיתי בכתה של הבן שלי גילאי 10
הרבה ילדים קשה להם לשמור על הכסף וקונים עם זה שטויות
ללמד ילדים ערך של כסף אפשר בעוד דרכים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  4  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה