דמוי פרקט במטבח

טריידמארק

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
תודה על התגובות.
הריצוף בחוץ זה לא עניין של יקר או זול,
ולא קריטי לי זהה לפנים,
פשוט כ"כ ברור לקבלן, לעובדים שלו ולזאתי בחנות של הריצוף (שכולם לא משלנו..)
שממשיכים את המבריק החוצה, ואני חושבת אחרת..
יכול להיות שזו תפיסה שלהם על בתים פרטיים בציבור הכללי,
אבל שם לא מחליקים?.....

מעניין אותי ממש, וכמובן שאלך על משהו אנטי סליפ.
מוזר מאוד שזה כ"כ ברור להם. או שזה חוסר מקצועיות (לפחות בענין הזה), או איזשהו אינטרס שעומד מאחורי, לכי תדעי.. בכל מקרה את יכולה להיות רגועה שהצדק איתך 100% ואת דורשת משהו לגיטימי ומוצדק ומחויב המציאות. תשלחי אותם לעיין בתקן..
ואגב לא נראה לי שיש קשר למגזר. כמו שאמרת, הנדסת אנוש שייכת לכל בני אנוש במידה שווה:)

שרינה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
ברוב הבתים ראיתי מבריק במטבח, וזה מחייב מטבח סטרילי ומבריק גם כן..
חשבתי להיכנס עם הדמוי פרקט שאני עושה בחדרי שינה, גם למטבח.
מעצבת אחת שהתייעצתי איתה משוכנעת על המבריק,
ומעצבת שניה טוענת שכן הפרקט, כי הוא פרקטי ונוח, וחמים כזה.

מה מומלץ יותר?
או שזה רק עניין של טעם?..
אם את הולכת על דמוי פרקט.לכי רק על דגם שראית בבית אחר אושקיבלת המלצה עליו
רואה לאחרונה הרבה שאכלו קש מפרקט לא פרקטי ותופס לכלוך
אחותי עשתה ולא הפסיקה להתחרט.למרות שיצא מהמם

שרינה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
לגבי ריצוף מבריק בחוץ יש לי גם קטע בחצר שהוא המשך של הסלון ועשיתי מבריק ספרדי איכותי ולא מחליק בכלל

styehoshua

משתמש מקצוען
עוד שאלה על ריצוף..
בבית עם כניסה פרטית, לצד בניין מגורים,
הקבלן אומר שממשיכים עם הריצוף המבריק של הכניסה והסלון,
גם החוצה, עד למדרגות הכניסה,
זה לא מוזר?
בבית שלי גם כך ובבית של השכנה הצמודה גם
ריצוף הבית ממשיך למדרגות הכניסה
לא בדקתי את כל השכונה אבל את שלנו והצמוד אלינו אני יודעת.

פרוגיוזרית

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
מנצלש"ת

איזה מקדם החלקה הוא פרקטי?
אנחנו לקחנו דמוי פרקט לחדרים, וניתן לבחור את מקדם ההגנה.

Geula-Arc

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב ואדריכלות פנים
איזה מקדם החלקה הוא פרקטי?
אנחנו לקחנו דמוי פרקט לחדרים, וניתן לבחור את מקדם ההגנה.
לחללים רגילים לוקחים R9 לפעמים R10
לחדר רחצה ומרפסת R11
ומקומות שתמיד עם מים -כמו בתוך מקלחת - R12 אבל זה די מוחוספס וקצת מקשה על ניקוי בסמרטוט

Geula-Arc

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב ואדריכלות פנים
בבית עם כניסה פרטית, לצד בניין מגורים,
הקבלן אומר שממשיכים עם הריצוף המבריק של הכניסה והסלון,
גם החוצה, עד למדרגות הכניסה,
בד"כ בבתים עם מערכת דלתות שקופות לחצר יש עניין לאחד את הריצוף כשרואים את זה כהמשך מעבר לזכוכית ...זה נותן תחושת מרחב , כנ"ל לגבי המטבח -אם את מפרידה אותו בריצוף מהסלון יכול להשפיע על תחושת המרחב ...
כשממשיכים ריצוף מהבית החוצה אפשר לבחור את אותו אריח אבל במקדם החלקה גבוה יותר לבחוץ אבל זה לא הולך על האריחים המבריקים לגמרי
אם אין לך דלת שקופה או חלון עד הרצפה אני לא חושבת שאת חייבת להמשיך את אותו הריצוף

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  25  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה