שאלה דלת למרפסת פתוחה

פרידא

משתמש מקצוען
יש לי דלת מחדר שינה למרפסת פתוחה. עשיתי דלת רגילה ועל הגשם הראשון היא התנפחה. תכל'ס סחבתי איתה כמה שנים ועכשיו היא פשוט שבורה לגמרי ואי אפשר לפתוח אותה...
איזו דלת מוצלחת למרפסת כזו? חשבתי שאולי פלדלת אבל מישהו אמר לי שאם השמש יוקדת עליה אז זה לא מוצלח במיוחד (האמת, לא יודעת כמה יש שמש יוקדת במרפסת הזו) יש דלת אחרת שמתאימה? שלא נהרסת ממים?

shendi

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
אני בבית החלפתי 2 דלתות שפונות למרפסת לדלת פלדלת, ממליצה מאד
מה שכן הדלת חיבת להיות בצבע ולא בטפט כי הציפוי מתקלף בשמש

ilan p

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עיצוב ואדריכלות פנים
דלת ברזל עם זכוכית כפולה .
אפשר גם אפילו דלת אלומניום מאותה "משפחה " של החלונות הקיימים --ולשלב זכוכית כפולה
ואם יש בעיה של פרטיות --אפשר זכוכית חלבית
ויש בזה כמה יתרונות --גם מכניס אור וגם משתלב יפה עיצובית

פרידא

משתמש מקצוען
דלת ברזל עם זכוכית כפולה .
אפשר גם אפילו דלת אלומניום מאותה "משפחה " של החלונות הקיימים --ולשלב זכוכית כפולה
ואם יש בעיה של פרטיות --אפשר זכוכית חלבית
ויש בזה כמה יתרונות --גם מכניס אור וגם משתלב יפה עיצובית
כמו שציינתי זה בחדר שינה. לא בעייתי הזכוכית?

די

משתמש סופר מקצוען
הבעיה שעם זכוכית, גם חלבית, אין 100% פרטיות.
ולכן לדעתי עדיף תריס, ולעשות זכוכית שקופה שיכול להיכנס אור, וזה יכול לשמש כמו חלון רגיל.

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
אנחנו חיפשנו זול ויפה למרפסת פתוחה מיחידת הורים (!) היה חשוב לי האיטום שלא יהיה קר להתקלח. נעילה הרמטית מפני פורצים (מרפסת פתוחה..) ומידה מיוחדת.
ב"ה אני מאד מרוצה מהתוצאה עשינו משהו פולימר משתלב יפה בבניה הקיימת. בין היחידת הורים לחדר שינה יש לי דלת זכוכית חלבית אטומה. זה כמובן מעביר אור, אבל לפעמים בא לישון בבוקר (חופשת לידה) ואז זה לא חושך הרמטי (בשביל זה אטמתי את החלון ביחידת הורים במשהו כהה)
לכן ההמלצה שלי שאולי זכוכית זה יפה אבל אם יש לכם רגישות לאור.. פשו לכו על משהו חלק שישתלב מה שיותר עם הקיר (אפילו פתיחה 0 או דמוי ארון)

פרידא

משתמש מקצוען
אנחנו חיפשנו זול ויפה למרפסת פתוחה מיחידת הורים (!) היה חשוב לי האיטום שלא יהיה קר להתקלח. נעילה הרמטית מפני פורצים (מרפסת פתוחה..) ומידה מיוחדת.
ב"ה אני מאד מרוצה מהתוצאה עשינו משהו פולימר משתלב יפה בבניה הקיימת. בין היחידת הורים לחדר שינה יש לי דלת זכוכית חלבית אטומה. זה כמובן מעביר אור, אבל לפעמים בא לישון בבוקר (חופשת לידה) ואז זה לא חושך הרמטי (בשביל זה אטמתי את החלון ביחידת הורים במשהו כהה)
לכן ההמלצה שלי שאולי זכוכית זה יפה אבל אם יש לכם רגישות לאור.. פשו לכו על משהו חלק שישתלב מה שיותר עם הקיר (אפילו פתיחה 0 או דמוי ארון)
הבעיה שלי זה הגשם שהורס את הדלת. עם פולימר לא תהיה לי בעיה?

HennyS

משתמש מקצוען
יש דלתות פח שמיועדות ליציאה למרפסת
זה נקרא "דלת סטנלי"

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
הבעיה שלי זה הגשם שהורס את הדלת. עם פולימר לא תהיה לי בעיה?
לא. הדלת שלי פרוצה לוח גשם ושמש. זה מיועד לזה. סוג פלסטיק מאד איכותי לדעתי.

פרידא

משתמש מקצוען
תוכלי להגיד לי איפה קניתם את הדלת פולימר? כמה זמן יש לכם אותה? אין לי זמן ועצבים לברר איפה כדאי. ואם את מרוצה אז אני יעשה איפה שעשית.

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
תוכלי להגיד לי איפה קניתם את הדלת פולימר? כמה זמן יש לכם אותה? אין לי זמן ועצבים לברר איפה כדאי. ואם את מרוצה אז אני יעשה איפה שעשית.
האמת שהדלת שלנו בסך הכל כשנה. עונה על כל הדרישות שרצינו
הגענו דרך פרסום באחד המקומונים, וזה גם מישהו חרדי, כך שהרבה יותר חשוב לפרנס משלנו...
054-8485567
עכשיו בעלי אומר לי שבזמנו אמרו לנו שאם השמש ישירה על הדלת זה לא מומלץ. אצלנו זאת מרפסת בין בנינים, מוארת מאד אבל לא יוקדת.

אולי מעניין אותך גם...