עזרה דלקות גרון חוזרות

shifrbor

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אשמח לשמוע עצות למיגור דלקות גרון וויראליות חוזרות ונשנות כמעט שבוע כן שבוע לא...
מלוות בשיעול וצינון,
חוץ מהעצה הרווחת להפסיק לעבוד קשה לנוחוכו שלא רלוונטי כרגע...
תודה

אידינע

משתמש מקצוען
זה בד"כ על רקע של עומס/מתח/לחץ רגשי.

בכל מקרה, טיפות R11 מצויינות בדיוק לדלקות גרון מסוג זה.
מניסיון אישי.

מירושש

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
היו לי כמה מבני משפחתי שהיה לה דלקות חוזרות ונשנות עד שרופאת ילדים עלתה על זה שיש משהו לא יודעת אם נדיר או לא שהמוח נותן פקודה כל זמן מסוים לקבל דלקת גרון
והיא נתנה כדור שברגע שמתחיל הדלקת לוקחים את הכזור והוא בעצם משדר למוח שזה לא הזמן לדלקת וישר זה עובר
ומאז יש להם כמעט שקט מוחלט מדלקות

Geula-Arc

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב ואדריכלות פנים
תנסי להפסיק לשבוע שבועיים מוצרי חלב -ותראי אם זה עזר
לחברה שלי זה עזר
אבל צריך להפסיק לגמרי

יראת

משתמש מקצוען
קוראים ל'מחלה' הזו pfafa. מנה של סטרואידים בתחילת כל דלקת - מסיימת אותה. הבעיה - זה גורם לתכיפות של התלקחויות.

progitm

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
מצטרפת אם סגנון של אותם תסמינים ,
יש אולי רופא מומחה אפילו פרטי לעניין זה ?

יראת

משתמש מקצוען
היות שהתפרצות הדלקת מסוג זה היא על פי רוב על רקע רגשי (עומס, מתח, לחץ וכד'), ברור שזה מה שיקרה. כי הכדור מדכא את הסימפטום ולא מטפל בגורם.
מה אפשר לעשות, החיים מלאים במתחים (שמחים או עצובים) ולחצים (לימודיים, חברתיים, משפחתיים)

יראת

משתמש מקצוען
עכשיו קראתי על זה בזכותך,
אבל בכל מקום מצוין שמה שזו מחלת ילדים בדרך כלל מקסימום עד גיל 10 ,
יש משהו כזה גם למבוגרים?
פרופ' שי פדה מרמת השרון עוסק בזה. הוא אמר לנו שהיגעו אליו מאות של מקרים pfafa במבוגרים, אפילו גיל 50! אורך המחלה, 4-6 שנים (יתכנו באמצע הפסקות של מס' חודשים)

זושא כץ

משתמש מקצוען
פעם רופא אמר לי שזה יכול להיות משקדים מוגדלים בגרון צריך לכזה דבר ניתוח שקדים

זהבי סגל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
שקוף לגמרי שזה על רקע רגשי, צריך טיפול מסיבי רגשי, תבררו על מטפל/ת טוב/ה
ויהי רצון שתמצאו שליח טוב.

משהו

משתמש פעיל
עצה ששמעתי מרופא משפחה ולי עזרה מאד.

מהרגע שמתחילים להרגיש עקצוץ בגרון להפסיק לשתות\לאכול חם ולהגביר צריכה של דברים קרים - מים קרים איגלויים וכו.

אצלי זה היה ההבדל בין פעם בחודש דלקת לבין שקט

פשוט מעצבת

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
אני בהלם שזו שאלה בפורום,
דלקת גרון זה דבר מאד רציני!
אסור לזלזל!
אני קבלתי זריקות פעם בחודש במשך חצי שנה לדלקות גרון חוזרות,
חיידק סרפטוקוקס שלא ממוגר מאנטיביוטיקה - עלול להיות אלים ולהגיע ללב!

יש לפנות לרופא מומחה לאבחון.
אני מכירה את ד"ר זקס

תמיש

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
גם אני סבלתי רבות מדלקות גרון חוזרות .
עד שהגעתי לדלקת אחת איומה ונוראה + אשפוז וכ' .
לאחר מכן עשינו 2 דברים :
1. משטח גרון לכל בני הבית - הבריאים, ונמצא חיידק חיובי אחד אצל אחד הילדים - ללא שום חום ותסמינים (שכנראה הוא הדביק אותי שוב ושוב ) - טופל באנטיביוטיקה כרגיל .
2. הלכתי לדיקור סיני - לחיזוק כל מערכות הגוף השונות, וזה עזר פלאים!!!!!!!
עד היום - כמה שנים אח"כ לא חליתי אף פעם !!!! (ובבית כבר הסתובב כמה פעמים החיידק )

יהושע בנמי

משתמש צעיר
אני בהלם שזו שאלה בפורום,
דלקת גרון זה דבר מאד רציני!
אסור לזלזל!
אני קבלתי זריקות פעם בחודש במשך חצי שנה לדלקות גרון חוזרות,
חיידק סרפטוקוקס שלא ממוגר מאנטיביוטיקה - עלול להיות אלים ולהגיע ללב!

יש לפנות לרופא מומחה לאבחון.
אני מכירה את ד"ר זקס
חבר שלי היה לו בן שכל הזמן היה לו דלקות גרון, כל פעם נתנו לו אנטיביוטיקה, ותוך זמן קצר זה חזר, עד שבסוף המליצו לו לתת זריקות של אנטיביוטיקה, וגם אז זה חזר, אז הוא הלך לרופא אף אוזן גרון בשם דר מהרשג, הרופא אמר לו אף פעם אל תתן אנטיביוטיקה, חוץ אם יש ארבע ימים חום רצוף בלי שום ירידה בחום, אבל אם למשל יש שלשה ימים חום וביום הרביעי ירד החום אפילו קצת, אל תתן אנטיביוטיקה, מאז הוא הפסיק לתת אנטיביוטיקה והדלקות הפסיקו לחזור.

סיפורים דומים שמעתי מכמה אנשים, וגם אצל הילדים שלי, ברגע שקלטתי שלא כדי לתת אנטיביוטיקה אין אצלינו דלקות גרון כבר הרבה שנים.

לכל הדלקות מינונים מאוד גבוהים של ויטאמין c ימגר את הדלקת תוך יום ימיים, ולמניעה כמה גרמים ביום אמור להיות מספיק, אם לא להעלות את המינון.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  33  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה