דרוש מידע די!!!! עד מתי??? - תמ"ת תשפ"ג

המלכה אסתר

משתמש רשום
יאוש!!!!!!
קיבלנו דרגה לא נכונה בעליל, לפי משכורת כפולה פי ארבע ממה שבאמת אנו מרויחים,
לפני הרבה זמן דיברתי עם הנציגה, והסכימה איתי שזה שטות מוחלטת, 'אבל זה ההחלטה של החשב'...
אמרתי לה תני לי כתובת לערעור , לא יתכן שאת מסכימה איתי שנעשה פה עוול ואין למי לפנות, אבל התשובה לא השתנתה ולבסוף ניתקה את השיחה...
אח"כ הצלחתי לתפוס נציגה אחרת וטענה שמעבירה את זה לבדיקה ידנית נוספת...
ומאז......
אין עם מי לדבר............
יום אחרי יום אני ממתינה שעות בקו ממספר 183 עד שמגיעים אלי, ואז השיחה חוזרת לתפריט הראשי.....
זה הגיוני???
מה עושים????

סטודיו מנפיש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
גם אני אותו דבר קבעו לי דרגה בלי קשר להכנסות
נראה לי הם השנה פשוט דופקים דרגות בלי קשר לכלום:(
ואין עם מי לדבר, הזוי!!
מה עושים? אולי יש איזה נציג ציבור שקשור לזה?
אפילו דרך העדכונט לא הצלחתי להגיש ערעור
ניסיתי להגיש שוב הכל מחדש, אולי זה יעזור משהו...

bonbon

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
אני קיבלתי דרגה לא נכונה
פניתי לפניות הציבור- לקח להם זמן אבל תיקנו לי לדרגה הנכונה.
הנציגות מקשקשות כל מיני דברים שלא ממש מדוייקים...

bonbon

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית

המוכשר !!!

משתמש מקצוען
יאוש!!!!!!
קיבלנו דרגה לא נכונה בעליל, לפי משכורת כפולה פי ארבע ממה שבאמת אנו מרויחים,
לפני הרבה זמן דיברתי עם הנציגה, והסכימה איתי שזה שטות מוחלטת, 'אבל זה ההחלטה של החשב'...
אמרתי לה תני לי כתובת לערעור , לא יתכן שאת מסכימה איתי שנעשה פה עוול ואין למי לפנות, אבל התשובה לא השתנתה ולבסוף ניתקה את השיחה...
אח"כ הצלחתי לתפוס נציגה אחרת וטענה שמעבירה את זה לבדיקה ידנית נוספת...
ומאז......
אין עם מי לדבר............
יום אחרי יום אני ממתינה שעות בקו ממספר 183 עד שמגיעים אלי, ואז השיחה חוזרת לתפריט הראשי.....
זה הגיוני???
מה עושים????
תנסי דרך ח"כ ינון אזולאי
או דרך פניות הציבור של האגף למעונות יום
תחפשי בגוגל

בכיוון הנכון

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
יש פתרון קסם לזה, וגם להרבה נושאים דומים...

יש גוף בשם "נציב תלונות הציבור"-מבקר המדינה.

כל מה שקשור לתלונה על רשויות (עירייות/רשויות/משרדי ממשלתיים/שירותים לציבור וכד')- הם יודעים להזיז עניינים!

פניתי אליהם לפני כשנה, באיזה עוולה של הערייה אצלינו בעניין גני הילדים- אחרי שחצי שנה אני מנסה לטפל ומקבל כתף קרה במקרה הטוב מנציגי הציבור ומהרשות המקומית, ואופס... תוך שבוע הכל הסתדר על הצד היותר טוב!
כולל טלפונים מהגורמים בערייה- שהם לא ידעו.. וטוב שעדכנתי וכד'.. (אחרי עשרות טלפונים ומיילים שפניתי אליהם!)

גם השנה, לאחר בעיות בהגשה לתמ"ת, ולאחר המתנה של חודשיים ללא יחס - פניתי אליהם ותוך שבוע הכל הסתדר על הצד היותר טוב!

רק קחו בחשבון!!
לא פונים אליהם בסערת רגשות.. ומספרים להם על חוצפה! ועל עוולה!! וכו' וכו'
הכל חייב להיות מגובה במסמכים, בתמונות, בהוכחות של התלונה!
צריך לצרף מיילים, הוכחות פנייה, תשובות שקיבלתם או לא קיבלתם, תמונות מהשטח, כל מסמך שיש לכם!
יש שם עובדים שממש יושבים על התלונה! יוצרים איתכם טלפונים הלוך חזור וכו'

הרשויות ממש מפחדות מהם!!

שיהיה בהצלחה!!!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יַעַנְךָ יְהוָה בְּיוֹם צָרָה יְשַׂגֶּבְךָ שֵׁם אֱלֹהֵי יַעֲקֹב:ג יִשְׁלַח עֶזְרְךָ מִקֹּדֶשׁ וּמִצִּיּוֹן יִסְעָדֶךָּ:ד יִזְכֹּר כָּל מִנְחֹתֶךָ וְעוֹלָתְךָ יְדַשְּׁנֶה סֶלָה:ה יִתֶּן לְךָ כִלְבָבֶךָ וְכָל עֲצָתְךָ יְמַלֵּא:ו נְרַנְּנָה בִּישׁוּעָתֶךָ וּבְשֵׁם אֱלֹהֵינוּ נִדְגֹּל יְמַלֵּא יְהוָה כָּל מִשְׁאֲלוֹתֶיךָ:ז עַתָּה יָדַעְתִּי כִּי הוֹשִׁיעַ יְהוָה מְשִׁיחוֹ יַעֲנֵהוּ מִשְּׁמֵי קָדְשׁוֹ בִּגְבֻרוֹת יֵשַׁע יְמִינוֹ:ח אֵלֶּה בָרֶכֶב וְאֵלֶּה בַסּוּסִים וַאֲנַחְנוּ בְּשֵׁם יְהוָה אֱלֹהֵינוּ נַזְכִּיר:ט הֵמָּה כָּרְעוּ וְנָפָלוּ וַאֲנַחְנוּ קַּמְנוּ וַנִּתְעוֹדָד:י יְהוָה הוֹשִׁיעָה הַמֶּלֶךְ יַעֲנֵנוּ בְיוֹם קָרְאֵנוּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה