כללי די, נמאס! או בעברית... איך משתלטים על כל אוסף המברשות?????

שבלונה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
יש לי יותר מידי מברשות על המחשב, מהן (רובן) לא שמישות בעליל...
מישהו מכיר כלי נוח (לא הpresent manager!) לניהול מברשות?
איך אפשר לחלקן אותן לקטגוריות, איך אפשר לצפות בהן בהגדלה, לבחור מה להשאיר, בקיצור - לעשות סלקציה [וואי, זו מילה נוראה, נכון?...]

מישהו?

תודה!

arye770

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
D I G I T A L
מצטרף לשאלה

איתמר נתן

עיצוב | מיתוג | פרסום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
עימוד ספרים
אפשר לשמור כל אוסף מברשות תחת כל שם שתרצו, כמובן זו עבודה אבל בהחלט אפשרי לקטלג אותן.

אגב, יש לזכור שבעת הפעלת התוכנה היא טוענת את כל המברשות והפונטים ושאר ירקות כך שאין טעם להכביד יותר מידי במברשות, סטיילים ופונטים שאינם בשימוש.

שבלונה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
השאלה היא, אם אני רוצה לארגן רק מברשות טקטורה לדוג' -אני צריך לטעון את כל המברשות, למחוק את מה שלא טקסטורה, לשמור תחת שם בקבוצה אחת.
ואז שוב להתחיל את אותו תהליך בשביל כל קטגוריה אחרת....
בעברית סיוט.

רעיון אחר?

sara100

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מה שאני עשיתי:
המברשות לא יושבות לי על התוכנה אלא סתם בכונן, יש תקיית מברשות. והענתי אותם ידני לפוטו שופ אחד אחד וכתבתי מה זה והשתדלתי למיין...

arye770

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
D I G I T A L
א'צנטר א'צנטר (עשירי עשירי)

r_a

משתמש פעיל
נכתב ע"י sara100;485137:
מה שאני עשיתי:
המברשות לא יושבות לי על התוכנה אלא סתם בכונן, יש תקיית מברשות. והענתי אותם ידני לפוטו שופ אחד אחד וכתבתי מה זה והשתדלתי למיין...
אכן, כך עשיתי גם.
לאחר שאיבדתי ידי ורגלי בין הררי המברשות.

eli lev

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אני כל מברשת וכן אקשן וכו' וכדו' מיד אחרי שאני מוריד מאינטרנט או שאני בונה אני כותב על זה בדיוק איזה סוג זה וכדו' ושאני צריך איזה אני מחפש אם יש לי ואם כן אני מוציא אותו לתיקיה בשם זמני שנמצאת בראש התקיות של המברשות אקשנים וכו' -ואז אני משתמש בזה ושאני מסים אני מוחק מהפוטושופ אבל משאיר בתיקית זמני שמא אני פתאום יצתרך את זה עוד פעם לאותו פרויקט ורק כשאני סימתי על בטוח את הפרויקט אז אני מוחק מ"זמני" אבל בכל זאת אני כותב את שמו המדויק ואני מצרף את זה בקובץ רשימות לפרויקט וזה שמא בפעם הבאה שאני ישתמש עוד פעם באותו פרויקט אני יצתרך את זה עוד פעם ואז לפי השם אני מוצא אותו מיד(וגם לפעמים פתאום שעובדים על פרויקט אחר אז פתאום צריכים איזה מברשת וכדו' ואז אני נזכר שהשתמשתי בפרויקט ההוא ואז מיד לפי השם שיש שם אני מוצא מיד)

שבלונה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
א. תודה רבה!

ב. למנותבים או למרומנים [בעלי רימון/אתרוג]?
ניתן לתת קובץ הפעלה?

amir

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
נכתב ע"י נתנאל וייס;486027:
א. תודה רבה!

ב. למנותבים או למרומנים [בעלי רימון/אתרוג]?
ניתן לתת קובץ הפעלה?

בבקשה... אם לא עובד צריך להתקין Microsoft .NET Framework.
אצלי עובד, כלי נחמד :)

קבצים מצורפים

• Release_NET20_2.0.rar
    KB 58.6 · צפיות: 7

שבלונה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
אבל הוא עוזר רק לצפות במברשות, לא למיין אותם...

Stylee

משתמש רשום
יש אפשרות לשמור את כל המברשות כ jpeg (עדיף בוקטורי וצבועות בשחור לבן) וליצור droplet בפקודות אוטומטיות על שולחן העבודה וכשרוצים להשתמש במברשת מסוימת גוררים את התמונה דרך הקיצור וזה ישר פותח כבר את הפוטושופ.. היתרון הגדול שיש גם תצוגה מקדימה למברשות וזה לא מכביד על התוכנה...

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
אני למשל, הכנתי אוספים של מברשות ולכל אוסף נתתי שם.
כל המברשות נמצאות אצלי בספריה אחת, כך שלא קשה לי למצוא משהו כשאני צריכה.
הכנתי לי אוסף של מברשות עשן ועננים, אוסף של מברשות עיטורים, אוסף של מברשות כוכבים ונצנצים, אוסף של מברשות לאלבומים דיגיטליים וכולי
בכל פעם, אני יכולה להעלות איזה מהאוספים שאני צריכה.
בסופו של דבר פתוח לי קבוע אוסף שהכי שימושי לי וכשצריך אני מעלה מברשת ומסירה בסוף.

שבלונה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
נכתב ע"י גאולונת;486251:
אהבתי את התוכנה הזאת!
היא אשכרה מקלה על העבודה...
תודה רבה!

היא בסך הכל מראה מה יש בכל ספריית מברשות, לא נותנת אפשרות למין... אלא אם כן לא הבנתי איך לעבוד איתה...

לא?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכט

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרַי יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרָי גַּם לֹא יָכְלוּ לִי:ג עַל גַּבִּי חָרְשׁוּ חֹרְשִׁים הֶאֱרִיכוּ (למענותם) לְמַעֲנִיתָם:ד יְהוָה צַדִּיק קִצֵּץ עֲבוֹת רְשָׁעִים:ה יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן:ו יִהְיוּ כַּחֲצִיר גַּגּוֹת שֶׁקַּדְמַת שָׁלַף יָבֵשׁ:ז שֶׁלֹּא מִלֵּא כַפּוֹ קוֹצֵר וְחִצְנוֹ מְעַמֵּר:ח וְלֹא אָמְרוּ הָעֹבְרִים בִּרְכַּת יְהוָה אֲלֵיכֶם בֵּרַכְנוּ אֶתְכֶם בְּשֵׁם יְהוָה:
נקרא  20  פעמים

אתגר AI

רבי שמעון - הסיפור המלא • אתגר 15

לוח מודעות

למעלה