מידע שימושי די לתמימות! תופעת הניקים המגמתיים

מצב
הנושא נעול.

מצפה לישועה

משתמש מקצוען
הפתגם הזה אומר שאדם לא יכוךל להמליץ על עצמו על כישורים ויכולות ו/או דברים טובים שיוצא תחת ידיו, הוא נוגע בדבר
ובפרט שהאדם שממליץ לא טורח להציג את עצמו כבעל המקצוע והיכולת באותו תחום אלא כאדם זר שממליץ על מישהו אחר שזה ממש סוג של צביעות דעתי

אדם לעמל יולד

משתמש מקצוען
אישית נפגעתי מהסתמכות על המלצה בפרוג.
בחרתי בעל מקצוע שניקית (דווקא ישרה ואמינה) החמיאה עליו מאד, ובפועל עבודתו היתה גרועה וללא אחריות.
כששיתפתי אותה בכך היא אמרה לי שהחמיאה לו בלבביות רבה כי לאשתו ניק בפרוג והיא רווה נחת כשמפרגנים לו...
היא לא שיקרה, כי כשהיא עצמה נעזרה בו הוא כן עשה עבודה לא רעה, אבל אולי המחמאות שלה היו נלהבות יתר על המידה כדי לרצות את אשתו. בנוסף, אחרי ההמלצה שלה לקחו אותו עוד כמה וגם להם היו תלונות, והיא היתה מודעת לכך.
אז גם המלצות לא אינטרסנטיות במיוחד יש לקחת בהסתייגות. אולי היו טובות לשעתן.
אמיתי??? וואוו. באמת מתסכל. זה כבר ממש פוגע.

כספומילי

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי

נתל'ע

משתמש סופר מקצוען
ואם כבר בענין הזהירות, מידיעה, יש ניקים גברים שמזדהים בשם נשים :(
לא יודעת בדיוק את המניע, (וגם לא רוצה לדעת,) אבל זהירות נצרכת.
גילוי נאות - אני גבר.
והיה מישהו גבר שלכאורה הגיע מפרוג שמשום מה חשב שאני אשה והזדהה בפני כאשה...והמטרה ידועה רח"ל.

ועכשיו בבינהזמנים כשיש הרבה משועממים צריך להיזהר שבעתיים !!!

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  18  פעמים

לוח מודעות

למעלה