מידע שימושי די לתמימות! תופעת הניקים המגמתיים

מצב
הנושא נעול.

תמיד בעליה

משתמש מקצוען
חחח
למשל השם שלי זה כספומילי ואני מתייעצת בפרוג איפה ניתן לרכוש כסף?? (דחוף! להיום! והעוזר והמסייע יבורך מפי עליון אמן) לא משנה אם אני בצד של המייעצת או המתייעצת
מחשיד, לא?
תחשבו שאני שואלת: איך אפשר לרדת במשקל?:rolleyes:

תמיד בעליה

משתמש מקצוען
איזה התעמקות וחקירות בשם הניק ובתוכן ההודעה
בחיים לא חשבתי על זה
פשוט ניק פשוט הודעה וזהו
לא עשיתי חדר בריחה על ניק:)
ניקים מתחזים:
שימו לב!
יש כאן ניק שאפשר לעבוד עליו.

נ.ב.
תזהרי.

כספומילי

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
מחשיד אבל יכול לגבול בחשד שווא או ב'חושד בכשרים'...
גם מי שקוראים לה כספומילי יכולה להמליץ/להשמיץ חלפנים, בנקים, שרותי כלכלה מסויימים, לא?
יכולה בכיף, רק שאני לא מכירה...
לא צריך לחשוד בכשרים, מספיק פשוט לסנן את ההמלצה שלהם
("כשר" ו"מסונן" בא ביחד, לא? :p )

שרה מגן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
עריכה תורנית
ושוב אני עולה
בפעם האלף ושתיים
על התכתבויות מראש.

ושוב אני כואבת
לא יום ולא יומיים
על שלוקחים לי את הראש.

ניק אחד שאל
וניק אחר מציע
ואתה תמים צופה
וקונה את המטבע

חברים.
יש כאן אנשים
על ים של ניקים הם יושבים
על כל הודעה משכורת מקבלים
ואתם קונים, קונים, קונים.

מתיעצים, כך בתמימות.
מודים על אינפורמציה.
לא יודעים שלחנות
הייתם עוד אטרקציה.

ענה לכם ניק
ולעוד אלפי צפיות
עשה ממכם נקניק
ואתם הולכים לקנות.

מתסכל:(

שני זאת אני :)

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
ניק עם זקן ארוך בהחלט לא יתלכלך על שטויות.
ולא יכול להתלכלך יותר מפעם אחת.. או שתיים..:rolleyes:
חח מכירה אחד כזה, והוא עמוק בבוץ

ואכן זה נושא מתסכל ממש, ממש, ממש!
כמו שרשם אחד הניקים בקהילת הכתיבה, שאדם אחד על שלל ניקיו התקיף אותו מכל הכיוונים, והוא מנסה להגיב לכולם ולהסביר את עצמו, אבל כל הניק ;) עשה יד אחת נגדו, בסוף מישהו לחש לו שזה אותו אחד, וזה אכן לא הוגן בכלל, ולפעמים ממש עוול.

מצפה לישועה

משתמש מקצוען
אני הספקתי לזהות ניק שזה היה בעצם אישה שהמליצה על בעלה העורך דין שהוא טוב בלי לציין שזה כמובן בעלה. בנוסף זיהיתי אישה שהמליצה על בעלה בתור סוכן פלאפונים , אולי זה היה הוא בעצמו ורק כתב בלשון נקיבה שלא יזהו אך עליתי על זה בגלל מסמך ששלח לי ושם היה כתובת מייל שהכתובת היה הכינוי של אותו/ה ניק/ית. על כגון זה נאמר אין הנחתום מעיד על עיסתו,

נערך לאחרונה ב:

אבק

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
הקיצער
הצד השווה שבכל התגובות
לא לקבל כל מה שנכתב כתורה מפרוג...
תמיד יש אינטרסים לא תמיד הם גלויים
ולא תמיד הם בשביל להכשיל,יש כל מיני סיבות הגיוניות לכך (חוסר רצון להזדהות, חוסר רצון לשלם על פרסומת וכו')

נ.ב. ההנהלה לדעתי מנסה להילחם בזה גם מהפן של פרסום מאושר בתשלום, היה לאחרונה אשכול שממש הפיץ את כל הפיוזים.... והוא נמחק.

מילה בסלע

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
אני הספקתי לזהות ניק שזה היה בעצם אישה שהמליצה על בעלה העורך דין שהוא טוב בלי לציין שזה כמובן בעלה. בנוסף זיהיתי אישה שהמליצה על בעלה בתור סוכן פלאפונים , אולי זה היה הוא בעצמו ורק כתב בלשון נקיבה שלא יזהו אך עליתי על זה בגלל מסמך ששלח לי ושם היה כתובת מייל שהכתובת היה הכינוי של אותו/ה ניק/ית. על כגון זה אין האופה מעיד על עיסתו,

אדם אחד שממליץ על - עצמו נגיד, מילא.
אבל ההוא שקיבל התקפה וחשב שזה מכמה בו זמנית? איזה עוול!!!!

זוכרת כהיום לפני מס' שנים כתבתי כאן פוסט ועשו עלי 'עליהום', כמה כאב לי! כמה הוסחה דעתי! כמה ניסיתי להסביר ולענות לכל מי שהגיב... אני מתחילה לחשוב שזה היה כולה ניק אחד ועולה בי קבס... :(

מילה בסלע

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
הקיצער
הצד השווה שבכל התגובות
לא לקבל כל מה שנכתב כתורה מפרוג...
תמיד יש אינטרסים לא תמיד הם גלויים
ולא תמיד הם בשביל להכשיל,יש כל מיני סיבות הגיוניות לכך (חוסר רצון להזדהות, חוסר רצון לשלם על פרסומת וכו')

נ.ב. ההנהלה לדעתי מנסה להילחם בזה גם מהפן של פרסום מאושר בתשלום, היה לאחרונה אשכול שממש הפיץ את כל הפיוזים.... והוא נמחק.

אתם יודעים מה חמוד בכל הסיפור?
שזה נהיה מטבע לשון מאוד רווחת: "תגידי, מאיפה העגלה שלך? המליצו לך עליה?"
-"כן, היה על זה בפרוג הרבה המלצות..."

בכל אופן כך זה בסביבתי הקרובה...

ארבע

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
תביאו איזה סצנה...לא המחשות בעלמא, לא כולם כאן כאלה פיקחים.

אישית נפגעתי מהסתמכות על המלצה בפרוג.
בחרתי בעל מקצוע שניקית (דווקא ישרה ואמינה) החמיאה עליו מאד, ובפועל עבודתו היתה גרועה וללא אחריות.
כששיתפתי אותה בכך היא אמרה לי שהחמיאה לו בלבביות רבה כי לאשתו ניק בפרוג והיא רווה נחת כשמפרגנים לו...
היא לא שיקרה, כי כשהיא עצמה נעזרה בו הוא כן עשה עבודה לא רעה, אבל אולי המחמאות שלה היו נלהבות יתר על המידה כדי לרצות את אשתו. בנוסף, אחרי ההמלצה שלה לקחו אותו עוד כמה וגם להם היו תלונות, והיא היתה מודעת לכך.
אז גם המלצות לא אינטרסנטיות במיוחד יש לקחת בהסתייגות. אולי היו טובות לשעתן.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה