עזרה דייייייי להיות במינוס (ודיייייייייי שזה יקפוץ כל רגע באדום מרגיז)

מצב
הנושא נעול.

תמרוווש

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
סליחה שאני אומרת
אבל הפרסומת החדשה שקופצת כל רגע וכל כמה שורות נושאים
רק גורמת לי להירתע מלהיכנס לאתר.
ובטח מללחוץ על הלינק האדום מהבהב הזה.
היא נגמרת מתישהוא?
ואולי כדאי פשוט לא לעשות את זה בכזה אדום? או בכזה קופץ ומהבהב?
ממש סליחה מבעל המיזם או מי שזה לא יהיה.
אבל פליז- רחמים על הציבור

ידיד

משתמש פעיל

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
אם פרוג היה שלי פשוט לא הייתי מאשרת את הפרסומת הזאת.
אני סובר שיש זכות לכל בעל אתר להכניס איזו פרסומות שהוא רצה, הוא לא חייב לאף אחד כלום. מאידך, זה נכון שזה פרסום מציק, אבל תכל'ס, מי אנחנו המשתמשים שנתלונן? וכי מישהו כאן משלם על כל המידע שיש כאן? על כל התחזוקה? לא. אז מה שנשאר לנו המשתמשים זה להחליט מה נוח לנו...
צריכים לדעת שחוסמי פרסומות אלו מאגרים שמתחשבים בחסימות של אנשים. בדיוק כמו ספאם שככל שיותר אנשים יספימו מייל מסויים, הוא יתווסף לרשימה, כך גם כאן, זה בעצם אומר לעשות נזק למפרסם ולבעל האתר...

עצתי היא, מי שרוצה לקרוא איזה אשכול בשקט, שיעשה על הפרסומת קליק ימני > בדוק > delete (מקש המחיקה) וזהו. זה יחזיק לו כל עוד הוא באותו הדף וזה לא יפגע באף אחד.

sth

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
סליחה שאני אומרת
אבל הפרסומת החדשה שקופצת כל רגע וכל כמה שורות נושאים
רק גורמת לי להירתע מלהיכנס לאתר.
ובטח מללחוץ על הלינק האדום מהבהב הזה.
היא נגמרת מתישהוא?
ואולי כדאי פשוט לא לעשות את זה בכזה אדום? או בכזה קופץ ומהבהב?
ממש סליחה מבעל המיזם או מי שזה לא יהיה.
אבל פליז- רחמים על הציבור
זה ממש שיגע אותי! אבל שימו לב הוסיפו רקע צהוב לכיתוב האדום, וזה קצת פחות מסנוור...

אבק

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
אני לא מצליח לא לחשוב על דוגמה מאוד פשוטה.
תחשבו שמישהו היה מכניס אותכם הביתה כהכנסת אורחים ללא תמורה, ואז מתוך היכרות עם הבית, הייתם מציעים למישהו אחר להזיק לאותו בית.
אני לא מצליח לא לחשוב על דוגמה מאוד פשוטה.
תחשבו שמישהו היה מכניס אותכם הביתה ומקבל תשלום מלא על האירוח, ואז מתוך היכרות עם הבית, הייתם מציעים לשפר את התנאים באותו בית. כדי שיבואו לקוחות נוספים, במקום שיברחו הקיימים.

אף בעל אתר הוא לא בעל חסד, הוא מרוויח מהפרסומת בזכות הקהל שגולש באתר.

נ.ב. באופן כללי כמובן, ייתכן שספציפית פרוג הוקם אך ורק לשם שמים
אני סובר שיש זכות לכל בעל אתר להכניס איזו פרסומות שהוא רצה, הוא לא חייב לאף אחד כלום. מאידך, זה נכון שזה פרסום מציק, אבל תכל'ס, מי אנחנו המשתמשים שנתלונן? וכי מישהו כאן משלם על כל המידע שיש כאן? על כל התחזוקה? לא. אז מה שנשאר לנו המשתמשים זה להחליט מה נוח לנו...
צריכים לדעת שחוסמי פרסומות אלו מאגרים שמתחשבים בחסימות של אנשים. בדיוק כמו ספאם שככל שיותר אנשים יספימו מייל מסויים, הוא יתווסף לרשימה, כך גם כאן, זה בעצם אומר לעשות נזק למפרסם ולבעל האתר...

עצתי היא, מי שרוצה לקרוא איזה אשכול בשקט, שיעשה על הפרסומת קליק ימני > בדוק > delete (מקש המחיקה) וזהו. זה יחזיק לו כל עוד הוא באותו הדף וזה לא יפגע באף אחד.
כנ"ל

גם הזכות של רשת מזון שלא להתקין מזגנים, אבל זכותו של הלקוח לא להיכנס לשם.
זה שאני לא משלם רק מישהו אחר משלם בשבילי לא משנה דבר.

חוסמי הפרסומות יצרו משוואה מאד פשוטה
הגולשים לא שבויים בידי בעל האתר, ועל כל בעל אתר להתאים את עצמו לקהל לקוחותיו, יש הרבה אתרים היום שמתחשבים ומבקשים אישור וכו'...

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
אף בעל אתר הוא לא בעל חסד, הוא מרוויח מהפרסומת בזכות הקהל שגולש באתר.
צודק לגמרי, אבל, ברגע שאתה חוסם אתו עם חוסמים אתה בעצם מעניש אותו עבור שאר השתמשים, ומה שווים לו כמות הגולשים אם הוא לא מפיק מהם תועלת?!

אבק

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
צודק לגמרי, אבל, ברגע שאתה חוסם אתו עם חוסמים אתה בעצם מעניש אותו עבור שאר השתמשים, ומה שווים לו כמות הגולשים אם הוא לא מפיק מהם תועלת?!
תראה מה כתבתי בהמשך
מי שמתאים את עצמו מקבל ברוב המקרים אישור לפרסומות
תראה כמה התלוננו כאן לאחרונה על ההצקות ובעקבות זה הם התקינו חוסם פרסומות

מה שקורה שבעלי האתרים רואים שההכנסות יורדות, במקום להבין את שורש הבעיה, הם מוסיפים עוד ועוד פרסומות מה שגורם למשתמשים נוספים לחסום את האתר, וחוזר חלילה.....

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
גם הזכות של רשת מזון שלא להתקין מזגנים, אבל זכותו של הלקוח לא להיכנס לשם.
זה שאני לא משלם רק מישהו אחר משלם בשבילי לא משנה דבר.
שוב אין לי וויכוח איתך, אבל אם לא בא לך לקנות, לך לרשת אחרת, למה לפגוע בבעל הרשת? הוא רוצה לפגוע בעצמו? זכותו, לא כך?

אבק

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
שוב אין לי וויכוח איתך, אבל אם לא בא לך לקנות, לך לרשת אחרת, למה לפגוע בבעל הרשת? הוא רוצה לפגוע בעצמו? זכותו, לא כך?
לא הבנתי אותך
מה אכפת לו שאני אסתובב ברשת אם אני לא קונה?
איך אני פוגע בבעל אתר ספציפי כשאני מתקין חוסם פרסומות?, הרי החסימה היא בדרך כלל על כלל האתרים למעט החרגות, איך בדיוק זה גורם לו נזק?

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
לא הבנתי אותך
מה אכפת לו שאני אסתובב ברשת אם אני לא קונה?
איך אני פוגע בבעל אתר ספציפי כשאני מתקין חוסם פרסומות?, הרי החסימה היא בדרך כלל על כלל האתרים למעט החרגות, איך בדיוק זה גורם לו נזק?
כי כמו שהסברתי למעלה, חוסמי פרסומות הם בעצם מאגרי מידע. ברגע שיותר ויותר אנשים חוסמים זה גורם שכל מי שמופעל אצלו חוסם עבור אתרים אחרים הוא יחסום לו גם בפורום והוא אפילו לא ידע מזה. אתה יכול לראות בעצמך שכשאתה נכנס לאתר מסויים שאף פעם לא חסמת שם פרסומות, החוסם מראה לך כמה פרסומות חסומות שם.

ושוב, אני לא אומר שזה נכון לשגע את העיניים, לדעתי זו טעות, אבל בכ"ז כמו שאתה רוצה להנות מהאתר בעל הבית רוצה להנות ממך, ולכן יותר ראוי טיפה להתאפק מפרסומת שהיא לפעמים חופרת אובר, ולא להזיק. כלע"ד.

אבק

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
כי כמו שהסברתי למעלה, חוסמי פרסומות הם בעצם מאגרי מידע. ברגע שיותר ויותר אנשים חוסמים זה גורם שכל מי שמופעל אצלו חוסם עבור אתרים אחרים הוא יחסום לו גם בפורום והוא אפילו לא ידע מזה. אתה יכול לראות בעצמך שכשאתה נכנס לאתר מסויים שאף פעם לא חסמת שם פרסומות, החוסם מראה לך כמה פרסומות חסומות שם.

ושוב, אני לא אומר שזה נכון לשגע את העיניים, לדעתי זו טעות, אבל בכ"ז כמו שאתה רוצה להנות מהאתר בעל הבית רוצה להנות ממך, ולכן יותר ראוי טיפה להתאפק מפרסומת שהיא לפעמים חופרת אובר, ולא להזיק. כלע"ד.
לא יודע על איזה חוסם אתה מדבר
אדבלוק פלוס שהובא כאן, אין צורך לחסום אתרים אלה כל האתרים חסומים באופן קולקטיבי, מלבד אתרים שהוחרגו על ידי המשתמש. אין דבר כזה שהוא חוסם פרסומות באתר שהחרגתי ואין דבר כזה שהוא לא חוסם פרסומות באתר שלא החרגתי.

אולי אתה מתכווין לחסימת יסוד או אובייקט ספציפי?

נ.ב. בעלי האתרים כמעט תמיד מצליחים לעקוף את החוסם לפחות באופן חלקי, ולכן הם בכל מקרה לא מפסידים מהגלישה של מתקיני החוסמים

נערך לאחרונה ב:

-LIGA

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים
יתכן שפרסומאים יגידו שזה מוצלח.
קריאייטיבים יגידו שזה מושך,
גרפיקאים יגידו שזה הטרנד,
בכל אופן,
אני עוד לא לחצתי.

דג סלומון

משתמש מקצוען
אם פרוג היה שלך גם אז היית מציע את זה?
מסך המחשב שמולי הוא שלי וזכותי לבחור שלא יקפיצו לי בכוח פרסומות מרגיזות כסדין אדום בפני השור
שטויות במיץ גזר. הוא יושב על הדפדפן שלי והוא חוסם את הדפדפן שלי בלבד.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה