דיון על הפקת סרט

פופקו

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
רפואה שלמה -אסוס...
נו אז מה לגבי יום חמישי? יכולים?

yosale

משתמש פעיל
צילום מקצועי
שתהיה רפואה שלמה ובריאות איתנה!
זה בסדר פופקו דחה את המפגש ליום חמישי, באו נראה איך אנו מתארגנים עם מקום.
יוני, השחקנים יהיו חבר'ה צעירים וכישרוניים, אני מקווה שאם כל העסק הזה יזוז בכיוון הנכון, אז כבר במפגש הבא נוכל להביא שחקנים שישבו איתנו על התסריט ועל התפקידים. אני ינסה לדבר עם מיכאל ויגל, אולי הוא יסכים לשחק את תפקיד האבא על בסיס התנדבות ועם סיכום שהוא יקבל את שכרו לאחר שנפיק רווחים, למרות שאני מעדיף למצוא מישהו שזה לא הפרנסה שלו כך שיהיה יותר קל להסתדר במובן הכספי

נ.ב. לגבי התסריט, אני לא מצפה שבתוך פגישה אחת נוכל להגיע להסכמות כוללות ולמשהו סופי, אך כן נוכל להגיע לכמה סצנות של התחלה על מנת שנוכל להתחיל להתארגן לשלב הבא,
אני כן מצפה שנוכל להגיע לרעיונות כללים לחלק נכבד מהסרט... כמו כן אנו עדיין ממתינים לבנות עם חוש הדימיון המפותח..

programit

משתמש רשום
שלום לכולם!
אני נכנסת עכשיו אחרי שלא נכנסתי המון המון זמן... מה לעשות?! היה עומס מטורף..... בכולופן אני רואה שהפסדתי ה-מ-ו-ן......... אז עכשיו (אומנם בהצתה, אבל בסדר) שני דברים:
דבר ראשון-
אין עליכם!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! אהבתי מאד את הרעיון ואני בעד!!!!! ואשמח לעזור (למרות שיש גדולים וטובים ממני....)
דבר שני-
תגידו, אולי תחשבו על הפקת סרט להקרנה ולא לצפיה ביתית.?! לדעתי הרבה יותר שווה להשקיע בהקרנות כי סרטים למחשב- אין הרבה אנשים שקונים לצערינו... הרוב צורבים/ מעתיקים/ משכפלים וכדו'
תחשבו על זה...
תמשיכו כך!!
בהצלחה!

Eצוב

משתמש פעיל
לענ"ד, למרות שאני לא הולכת להשתתף בפרויקט הזה, אי אפשר לעשות את זה ככה, כשמגרדים מקום רק לפגישה. אתם צריכים מקום לחזרות, לצילומים שבתוך הבית וסתם ככה לפגישה לפחות כל שבוע, לא נראה לי שMP2 יוכל כל שבוע לתרום את הסלון שלו, הלא כן?

מנדי אור

משתמש צעיר
צילום מקצועי
חשבתי על משהו - אפילו שאני לא באמת חושב שזה משהו לתסריט הזה אלא בכללי, אולי להפקה הבאה...

ניתן לנצל אירוע גדול - כמו ל"ג בעומר מירון - ולצלם למשל ניסיון פיגוע שמסוכל באקראי על ידי חרדי, כשה'תפאורה' היא בעצם אירוע שמתרחש בפועל...

יום חמישי ב6 אני חושב שאני יוכל להגיע, ואני מבקש שלא נדחה זאת עוד כי אחרת זה ידחה לעד...

יופי

משתמש רשום
זה טוב הרעיון של הלוי זה יכול להשתלב מצוין בתסריט.... רק תקחו בחשבון את הטלפונים אחר כך..... (איך צילמתם אותי בלי רשות???......................)

ASUS

משתמש צעיר
בסדר חברים סגרנו ביום חמישי בשעה 5, MP2 תאשר אם אפשר אצליך ואם כן תן כתובת וטלפון שלך כדי שנוכל להגיע בשלום.... במידה ואתה לא מאשר שיהיה אצליך, תגיד ואני אדבר עם ההורים שלי על הבית שלהם. ותודה רבה לכל המגיבים, בנוגע למקומות פגישה, אל תדאגו זה לא בעיה לאלתר

ASUS

משתמש צעיר
ועוד משהו, תודה רבה לכולכם על ההתחשבות בי, ועל הדחייה ליום חמישי, ה' יעזור שיצא מזה רק טוב

פופקו

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
ביום חמישי בבקשה ב-6 אם אפשר, כי אני לפני 6.30 לא יכול

מנדי אור

משתמש צעיר
צילום מקצועי
ספציפית זה יום שאין לי בו (נכון לשעה בה נכתבת ההודעה...) עבודה, אבל אם אני כבר מגיע לבני ברק ביום שאני לא מחוייב לעבודה, אז אני מעדיף להספיק סידורים על הדרך, אז אני מבקש להצטרף לבקשתו של פופקו.

ASUS

משתמש צעיר
בסדר אז בשעה 6 סגרנו, פופקו בדקת עם MP2 מה קורה, אם אפשר אצלו? כי אני לא רוצה סתם לדבר עם ההורים שלי אם אין צורך

פופקו

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
הוא אמור לאשר זאת כאן.

ASUS

משתמש צעיר
פופקו יש לך טלפון שלו? תנסה לברר איתו אם הוא יכול אצלו, ואם כן שיפרסם כתובת וטלפון לאלה שמתקשים למצוא, מתחיל להיות מאוחר, החברה צריכים להתעדכן

mp2

משתמש צעיר
הדמיות בתלת מימד
טוב, סליחה, מתנצל.....

הייתי עסוק היום מחוץ לענייני המחשב והעריכה, זה שכתוב שאני מחובר זה משום שאני מחובר כל הזמן לפרוג, והדפדפן נשאר פתוח.

התחלתי בבניית ארון גבס בסלון ובזה הייתי עסוק רוב שעות היום, אני מקוה לסיים זאת עד מחר ולהפגש כולנו בביתי.

במידה ולא אסיים נפגש קומה מעלי, אותה משפחה.

ולסיום:
אני מזמין את כולם להפגש אצלי מחר יום ה' פר' ויקרא ג' בניסן תש"ע רח' האדמו"ר מקוצק 3 בני ברק, בשעה 18:00 אשתדל שיהי' כיבוד קל לכולנו.

להתראות

נ.ב.

לבאים מכיוון ירושלים:
בגשר קוקה קולה פונים שמאלה לכיוון ויזניץ, נוסעים ברח' השומר(בירנבוים) וחולפים על פני הרחבובות הבאים:
אברהם בן דוד (רמזור)
קיבוץ גלויות

ברח' אדמור"י שאץ (מרזכ בעלי מלאכה) פונים ימינה
בפניה השניה שמאלה זהו רח' האדמ"ר מקוצק (בני שני משמאל).

ושוב להתראות.

ASUS

משתמש צעיר
תיקון טעות של MP2 במקום רחוב קיבוץ גלויות הוא צריך להגיד רחוב השומר/בירינבוים (כל אחד יגיד לכם אחרת על השם של הרחוב) קיבוץ גלויות הוא למעשה רחוב חד סיטרי מקביל למרכז בעלי מלכה, אל תיכנסו לרחוב הזה כי הוא במקרה הזה יאריך את הדרך,
בנוגע למשפחה, משפחת MP3 סתם צוחק, איזה משפחה MP2? אם אתה לא רוצה לחשוף בפומבי, לפחות על הדלת שים פתק MP2 שנדע לזהות...

mp2

משתמש צעיר
הדמיות בתלת מימד
על הדלת יופיע MP10 שם העסק שלי...

yosale

משתמש פעיל
צילום מקצועי
ערב טוב לכולם.. עכשיו חזרתי מצילום אירוע, אני רואה שהכל סוכם, אין עליכם..:)
אסוס אם תבוא בזמן אולי נוכל להספיק לשבת על המצלמה, לצערי הרב נשבר לי הפנס בארוע(ליצן אחד רקד חזק וכנראה שלא שם לב לאיפה הוא שולח את ידיו..), כך שמחר אני יאלץ לקפוץ עם המצלמה לדור מערכות ברמת גן, ומכיוון שהם אמורים לסגור ב5 יהיה לי מספיק זמן להיות אצל mp2 עד 6 או אפילו קצת לפני

ASUS

משתמש צעיר
יוסל'ה אני לא ממליץ על שימוש בפנס בתוך אולם, זה יותר הורס מאשר מתקן.
דבר שני, יש למעגל סגור אחלה פנסים אם אתה מחפש, והם גם יכולים לתקן לך או להלחים אם נשבר פיזית, לי הם הצילו הרבה פעמים ציוד מהסוג הזה

ASUS

משתמש צעיר
חברים, מאחר וסגרנו שהפגישה היא היום אצל MP2 ברחוב האדמו"ר מקוצק 3 בבני ברק, לתועלת הציבור, זה אחד הרחובת שעוד נותרו בארץ שלא צריך לשלם חניה...
אבקש ממכם לאשר הגעה, אני מאשר שאני מגיע, MP2 סביר להניח שוודאי יהיה, יוסל'ה אודות לפנס גם יהיה, נחום הלוי לא נתן תשובה סופית, מי עוד מעוניין להגיע? פופקו? לא שמענו את קולך

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלא

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד יְהוָה לֹא גָבַהּ לִבִּי וְלֹא רָמוּ עֵינַי וְלֹא הִלַּכְתִּי בִּגְדֹלוֹת וּבְנִפְלָאוֹת מִמֶּנִּי:ב אִם לֹא שִׁוִּיתִי וְדוֹמַמְתִּי נַפְשִׁי כְּגָמֻל עֲלֵי אִמּוֹ כַּגָּמֻל עָלַי נַפְשִׁי:ג יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  32  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה