דיונים ואתגרים דיגיטלי-50 דפים.

דיצה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
מכירות מישהו טוב שמדפיס?.
תודה.

רותי המניק

צלמת סופר מקצוענית (;
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
http://www.memador.co.il/

חושבת שאין הגבלת עמודים

באלבומים שלהם אפשר תמיד לפתוח ולהוסיף עמודים

מירי צלמת

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
לצומת לב-
ב-50 עמודים לא נראה לי שיתקבל טוב דפים עבים.
ממליצה לך על לופה. https://www.lupa.co.il/
פתיחה פרימיום. ההדפסה ממש יפה.

• תודה
Reactions: bp1

צילומירי

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
Wow אלבומים אני ממש ממליצה האיכות ההדפסה מעולה וגם מחירים ממש זולים יש להם תמיד מבצעים שווים

• תודה

ofir770

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
Wow אלבומים אני ממש ממליצה האיכות ההדפסה מעולה וגם מחירים ממש זולים יש להם תמיד מבצעים שווים
הדפסת אצלם?
איך באמת האיכות? דפים קשיחים כמו אלבום דיגיטלי אמיתי?
היית מרוצה מהתוצר?
באמת שווה להזמין מהם או שהתוצאה בהתאם למחיר הנמוך?

צילומירי

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
הדפסת אצלם?
איך באמת האיכות? דפים קשיחים כמו אלבום דיגיטלי אמיתי?
היית מרוצה מהתוצר?
באמת שווה להזמין מהם או שהתוצאה בהתאם למחיר הנמוך?
זה דפים כריכה קשה והדפים הם עבים לא כמו אלבום דיגטילי של חתונות שמדפיסים כזה קשיח אז מבינה למה אני מתכוונת הדפים יחסית עבים לדף רגיל קצת יותר מבריסטול והאיכות מעולה ממש נהנתי מהתוצאה הדפסתי אצלהם עכשיו אלבום בגודל 30על40 ב 89 שקל ויצא מושלם

• תודה

ofir770

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
זה דפים כריכה קשה והדפים הם עבים לא כמו אלבום דיגטילי של חתונות שמדפיסים כזה קשיח אז מבינה למה אני מתכוונת הדפים יחסית עבים לדף רגיל קצת יותר מבריסטול והאיכות מעולה ממש נהנתי מהתוצאה הדפסתי אצלהם עכשיו אלבום בגודל 30על40 ב 89 שקל ויצא מושלם
הזמנת את האלבום השטוח?
אז זה בעצם נראה יותר כמו ספר מאשר אלבום דיגיטלי?

דוד דנברג

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
האלבומים באינטרנט נחמדים, הדף יותר עבה מנייר רגיל, הצבע סביר, מדפיס כאלה לאלבומים המשפחתיים ... אבל, זה לא מתקרב לאלבומים מקצועיים שעולים פי כמה. עומק הצבע, הפרטים, העמידות ... אין מה להשוות.
לרוב המקומות המקצועיים תהיה אפשרות להדפיס 50 דפים כפולים, יש כמה עוביים של דף ורוב הכריכות יכילו את זה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  26  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה