שיתוף - לביקורת דיברתי איתו הבוקר

אהרון1

משתמש פעיל
דיברתי איתו הבוקר, האמת שבהתחלה פחדתי שזה קצת מאוחר, אבל תכל'ס בסוף הספקתי, דווקא זה היה טוב, קצת התרגשתי גם,
אמרתי לו כמה דברים שאני צריכה לעשות היום ונפרדנו. הוא לא דיבר הרבה אבל הרגשתי אותו ממש.

הצהריים כבר היו טירוף, מלכי ישראל גם ככה צפוף , חשבתי מי נתן את השם הזה 'מלכי ישראל' הם בטוח לא היו דורכים פה, ואסתי החליטה לצרוח כמו משוגעת, לא היה לי כוח לדבר עם אף אחד, מתה לשקט, לנוח, ידעתי שאני חייבת לשמור על קשר נורמלי, התקשרתי והתזתי את כל העצבים שלי עליו, הוא יודע להקשיב, ואחרי שהוצאתי את הכל, נרגעתי קצת. תכל'ס שמחתי שעשיתי את זה.

בערב היה כבר מאוחר, הייתי עייפה אבל השקט של הלילה התחיל להתפשט לי בלב, סיפרתי על חווי שעצבנה אותי בעבודה, וגם על האוטבוס שכמעט העיף את העגלה של מלכי, ושהיא צרחה עד ש פדיחה אבל איזו אישה עזרה לי להרגיע אותה, אמרתי לו שכשאני מדברת איתו זה מרגיע אותי.

פסעתי אחורה והתיישבתי על הספה, הרגשתי עדיין שמשהו חסר לי,
ואז נזכרתי, שעדיין לא אמרתי 'עלינו לשבח'.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד הִנֵּה מַה טּוֹב וּמַה נָּעִים שֶׁבֶת אַחִים גַּם יָחַד:ב כַּשֶּׁמֶן הַטּוֹב עַל הָרֹאשׁ יֹרֵד עַל הַזָּקָן זְקַן אַהֲרֹן שֶׁיֹּרֵד עַל פִּי מִדּוֹתָיו:ג כְּטַל חֶרְמוֹן שֶׁיֹּרֵד עַל הַרְרֵי צִיּוֹן כִּי שָׁם צִוָּה יְהוָה אֶת הַבְּרָכָה חַיִּים עַד הָעוֹלָם:
נקרא  1  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה