דחוף!!!!!

• פותח הנושא next
  • פורסם בתאריך

next

משתמש רשום
יש מצב כזה שכרטיס נשרף וכל התמונות פשוט נאבדות???

הכנסתי כרטיס למחשב, נכנסתי לתיקיות בו פתאום המחשב לא עבד, לא הגיב לא הגיב ואז כיבתי אותו, גם לא עבד אז הוצאתי את השקע.
עכשיו שהדלקתי הוא כותב שהכרטיס צריך איתחול ובלי איתחול הוא לא מקבל אותו, וכשאני מכניסה את הכרטיס למצלמה המצלמה מסמנת כאילו אין כרטיס

מה עושים???????????????
דחוף!!!!1

חולי

משתמש סופר מקצוען
אם לא צילמת על הכרטיס אפשר לשחזר את התמונות, ללכת לפוטו ולבקש שישחזרו את התמונות.
זה ניתן רק בתנאי שלא צילמו על הכרטיס אחרי מה שקרה.

tadmit

המרכז לשידורים חיים, חתונות, כנסים, לוויות
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
לא לעשות שום דבר, כל פעולה נוספת עלולה להיות הרסנית.

next

משתמש רשום
עכשיו זה קרא לי בכרטיס נוסף. נראה לי בעייה במחשב שלי
מה זה יכול להיות???
יכול להיות בעייה בקורא כרטיסים??? הוא כבר בשימוש כבר 4 שנים ולא עשה אף פעם בעייה.
או אולי במאריך שיוצא מהחיבור למחשב שאליו מחובר הקורא?

next

משתמש רשום
מי יכול להמליץ בירושלים על פוטו טוב שיטפל בכרטיס????

מטאלי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
המלצה!!!

זה יכול לקרות מכמה סיבות, בדרך כלל כשמפסיקים פעילות של כרטיס זכרון בעיקר באמצע אתחול הוא נפגע ולפעמים זה בלתי הפיך...:eek:
סיבה שניה קצר במגעים בין המחשב לכרטיס, מה שיכול לגרום לכרטיס להפסיק לעבוד ואף איתחול לא יעזור, ואחר האיתחול הוא יראה שיש רק כמה מגה בייט בודדים על הכרטיס!:mad:
לסיכום המלצתי שאם התמונות חשובות מספיק תלכו לאיש מקצוע שימצא את הדרך לטפל בזה ולא סתם פוטו רגיל:rolleyes:

next

משתמש רשום
והוא יוכל להצליח?
ועל מי אפשר להמליץ? בירושלים.

ראובן 10

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
ללכת לטכנאי מחשבים מומחה! בהרבה מקרים מצליחים.

צילומית

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
ומעכשיו לצלם על 2כרטיסים בו זמנית שרק אחד מהם עולה למחשב והשני רק במצלמה.

מירי אבלס

משתמש רשום
צילום מקצועי
צילומית-איך שתי כרטיסים? יש מקום לאחד

מטאלי-איך קורה קצר במגעים?
קשור לקורא כרטיסים?

שיר שמח

משתמש רשום
רוב ה"פוטו"אים יריצו תוכנת שחזור חינמית כפי שאתם יכולים להריץ מהבית.

אם החומר חשוב ושווה לכם כמה מאות שקלים- לכו לטיק-טק.

נעמי קרלינסקי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
וואי, לי זה גם קרה, בדיוק כך!!!
ולא ידעתי מה הבעיה..
פניתי לפופקו- מוישי רוזן.. הוא עבד על זה הרבה..
ובסוף מצא שהביעה כמובן במחשב שלי, החליף לי חלק לא זוכרת מה..
והכל בא על מקומו בשלום.
ממליצה לך מאוד לפנות אליו, גם בשיחזור כרטיסים וגם במניעת שורש הבעיה.
בהצלחה רבה ובשורות טובות!!

מטאלי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
מטאלי-איך קורה קצר במגעים?
קשור לקורא כרטיסים?

אנשים לא מודעים אבל חשוב מאד לשמור על מגעי הכרטיס - אותם פסי נחושת מאחור,
מסיבה זו כרטיס מיקרו(כמובן sd) נמצא אצלי בהעדפה כי יש לכרטיס עצמו הגנה על הגנה כשמתאם תמיד אפשר להחליף, כך שגם אם קרה לכרטיס משהו פשוט מחליפים מתאם. ועוד פלוס שאפשר להכניסו לקורא יעודי למיקרו,
אה,עוד משהו שהוא טוב יותר, שאין מצב שהוא ננעל לצמיתות בגלל חלק ה - lock שבכרטיס רגיל לפעמים מתקלקל!!

וחוצמזה, קורא כרטיסים לא תקין אכן יכול לקצר, אם רואים שהכרטיס משחק - עולה ולא עולה עם קורא כרטיסים מומלץ להחליפו, סתם צריך ועדיף לקנות קורא כטיסים טוב ולא להסתפק בזולים של עשרים שקלים וכו' !

בצלחה!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמא

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה קְרָאתִיךָ חוּשָׁה לִּי הַאֲזִינָה קוֹלִי בְּקָרְאִי לָךְ:ב תִּכּוֹן תְּפִלָּתִי קְטֹרֶת לְפָנֶיךָ מַשְׂאַת כַּפַּי מִנְחַת עָרֶב:ג שִׁיתָה יְהוָה שָׁמְרָה לְפִי נִצְּרָה עַל דַּל שְׂפָתָי:ד אַל תַּט לִבִּי לְדָבָר רָע לְהִתְעוֹלֵל עֲלִלוֹת בְּרֶשַׁע אֶת אִישִׁים פֹּעֲלֵי אָוֶן וּבַל אֶלְחַם בְּמַנְעַמֵּיהֶם:ה יֶהֶלְמֵנִי צַדִּיק חֶסֶד וְיוֹכִיחֵנִי שֶׁמֶן רֹאשׁ אַל יָנִי רֹאשִׁי כִּי עוֹד וּתְפִלָּתִי בְּרָעוֹתֵיהֶם:ו נִשְׁמְטוּ בִידֵי סֶלַע שֹׁפְטֵיהֶם וְשָׁמְעוּ אֲמָרַי כִּי נָעֵמוּ:ז כְּמוֹ פֹלֵחַ וּבֹקֵעַ בָּאָרֶץ נִפְזְרוּ עֲצָמֵינוּ לְפִי שְׁאוֹל:ח כִּי אֵלֶיךָ יְהוִה אֲדֹנָי עֵינָי בְּכָה חָסִיתִי אַל תְּעַר נַפְשִׁי:ט שָׁמְרֵנִי מִידֵי פַח יָקְשׁוּ לִי וּמֹקְשׁוֹת פֹּעֲלֵי אָוֶן:י יִפְּלוּ בְמַכְמֹרָיו רְשָׁעִים יַחַד אָנֹכִי עַד אֶעֱבוֹר:
נקרא  5  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה