כללי דחוף רקע

• פותח הנושא Esti
  • פורסם בתאריך

Esti

משתמש רשום
אני צריכה לעשות מדבקה לדיסק, זה מזכרת ממחנה ואני צריכה איזה רקע נעים ועדין מצד אחד ומצד שני שמראה שמחה, כיף, בקיצור משהו שמח אבל לא מקושקש... תודה רבה!!

ayala

משתמש מקצוען
יותר פרטים

Esti

משתמש רשום
זה מחנה לילדים חולים שאחרי המחנה מקבלים דיסק עם סרט מזכרת מהמחנה, אני צריכה לעשות את העיצוב של הדיסק והעטיפה שלו, אני צריכה משהו קליל, שמח, אבל לא מדי מקושקש כי אין הרבה מקום על הדיסק.... משהו שישדר, כיף, שמחה, קיץ, שחרור....

michalush

משתמש רשום
משהו ישן שלי שיכול להתאים....

..............

קבצים מצורפים

• 83769.jpg
    KB 12.5 · צפיות: 7

מעיינות21

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
נסי לשלב את זה

...

קבצים מצורפים

• 1049892_62854363.jpg
    KB 273.1 · צפיות: 6
  • 1053803_68155964.jpg
    KB 710.2 · צפיות: 7
  • 1053483_62051649.jpg
    KB 689.5 · צפיות: 9
  • 1059470_20048951.jpg
    1.2 MB · צפיות: 13
  • 1052577_14432133.jpg
    1.4 MB · צפיות: 7

מעיינות21

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אם את אוהבת ת'סיגנון הזה יש לי עוד.

מלכי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
אני אוהבת את הסגנון הזה...

תעלי עוד...

תודה!

eden7115

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
מעיינות 21,
יש לך את הרקעים האלה בויקטורי?
אם כן, אשמח לקבל...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלו

א הוֹדוּ לַיהוָה כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב הוֹדוּ לֵאלֹהֵי הָאֱלֹהִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ג הוֹדוּ לַאֲדֹנֵי הָאֲדֹנִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ד לְעֹשֵׂה נִפְלָאוֹת גְּדֹלוֹת לְבַדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ה לְעֹשֵׂה הַשָּׁמַיִם בִּתְבוּנָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ו לְרֹקַע הָאָרֶץ עַל הַמָּיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ז לְעֹשֵׂה אוֹרִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ח אֶת הַשֶּׁמֶשׁ לְמֶמְשֶׁלֶת בַּיּוֹם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ט אֶת הַיָּרֵחַ וְכוֹכָבִים לְמֶמְשְׁלוֹת בַּלָּיְלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:י לְמַכֵּה מִצְרַיִם בִּבְכוֹרֵיהֶם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יא וַיּוֹצֵא יִשְׂרָאֵל מִתּוֹכָם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יב בְּיָד חֲזָקָה וּבִזְרוֹעַ נְטוּיָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יג לְגֹזֵר יַם סוּף לִגְזָרִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יד וְהֶעֱבִיר יִשְׂרָאֵל בְּתוֹכוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טו וְנִעֵר פַּרְעֹה וְחֵילוֹ בְיַם סוּף כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טז לְמוֹלִיךְ עַמּוֹ בַּמִּדְבָּר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יז לְמַכֵּה מְלָכִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יח וַיַּהֲרֹג מְלָכִים אַדִּירִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יט לְסִיחוֹן מֶלֶךְ הָאֱמֹרִי כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כ וּלְעוֹג מֶלֶךְ הַבָּשָׁן כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כא וְנָתַן אַרְצָם לְנַחֲלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כב נַחֲלָה לְיִשְׂרָאֵל עַבְדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כג שֶׁבְּשִׁפְלֵנוּ זָכַר לָנוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כד וַיִּפְרְקֵנוּ מִצָּרֵינוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כה נֹתֵן לֶחֶם לְכָל בָּשָׂר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כו הוֹדוּ לְאֵל הַשָּׁמָיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה