עיניים דחוף!!! קרטוקונוס - יש לך את הבעיה הזאת?

נשג

משתמש צעיר
כל עוד יש לך משקפיים, הקרנית הרי לא במצב יציב ולכן יש שינוי במספרים. רק עדשה סקרלית היא הטיפול לזה.
לאו דווקא עדשה סקלרית יש מספר סוגים של עדשות מגע לקרטוקונוס ההתאמה תלויה במצב הקרנית

שולה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
גם אני ממליצה מאד על מכללת הדסה. מורים מעולים. והמחירים חצי מכל אופטיקה אחרת.

כל עוד יש לך משקפיים, הקרנית הרי לא במצב יציב ולכן יש שינוי במספרים. רק עדשה סקרלית היא הטיפול לזה.
לא עבד אצלי :(
6 זוגות שונים ניסינו ובכולם נחלנו כישלון חרוץ (כל זוג נוסה כמה ימים עד שבועיים, לא כמה דקות...)
לכן אני עם המשקפיים, כשאני יודעת שעם עדשות הראיה טובה יותר.

שולה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
ת
אפשר לשאול אותך?
מספיק 3 פעמים?
ומה עוד לא ידוע לי על הטיפול הנל?
לא מכירה בסביבתי משהוא שעבר זאת
תודה
שאלי בשמחה
לרוב אמור להספיק פעם אחת בכל עין חולה, אצלי לא הצליחה הפעם הראשונה למרות הרופא המקצוען (ד"ר גרינבאום)
יכולה לשלוח למייל
Drg1478 בגמייל

האם יש למישהו מידע על הקרוס לינקינג בשילוב לייזר לשיפור הראיה (לא הקרוס לינקינג הנפוץ)
אמרו לי שפרופ' קיזרמן עושה את הטיפול הזה
האם יש למישהו פרטים על הטיפול הזה

ברכה וישועה

משתמש פעיל
חשוב לי מאוד מאוד לדעת
אני הלכתי בקביעת לאופטיקה מסויימת שיש להם מיכשור מיוחד לזה, המספר שלי לא עלה כמעט במשך שנים שאלתי היא 1. האם גם בשביל העתיד כדאי לי ללכת לאופטומטריסט מומחה אפי' אם עכשיו נראה לי שזה טוב
2. לאחרונה התחיל לכאוב לי העיניים אבל חשבתי שזה קשור כי הראיה שלי מקרוב נחלשה קצת אשמח לכל ובנה בעניין

ברכה וישועה

משתמש פעיל
אחרי שעברתי סבל מאוד גדול של הרבה שנים (ראיה ירודה, כאבים ופציעות בעין וכו'), בניסיון למצוא אופטומטריסט להתאמת עדשות, מדהים אותי איך שזורקים כאן המלצות מסוימות מבלי ידע מוקדם.

הבעיה היא שכל אופטומטריסט מציג את עצמו כאילו הוא יכול לעשות את זה. אך התאמת עדשות לקרטוקונוס הוא דבר מורכב מאוד, צריך לזה הרבה ידע, להיות מעודכן לפיתוחים החדשים שיש בשוק, להתאים את העדשה על המילימטר שיעמוד בדיוק המקום הנכון בעין, רוב האופטומטריסטים גם אלו שמוכרים מאוד, ואלופים בתחומים אחרים, אין להם את הידע והיכולת להתאים עדשה לקרטוקונוס. להערכתי יש בארץ אולי כחמש עד עשר אופטומטריסטים בודדים שיודעים את העבודה היטיב.
ובוודאי שאסור ללכת למתמחים וכו'

כשעושים עדשות מגע אנו מצפים לקבל מוצר שעונה לדרישות שלנו
הצפי הוא (לפי הסדר הבא, מה שנכתב קודם יותר חשוב מהבא אחריו):
1. נוחות בעין מבלי שנרגיש בכלל שיש לנו עדשה בעין, כמובן שלא יהיו עקצוצים, שריטות, דלקות עין חוזרות וכו'.
2. העדשה צריכה להיות קבועה על נקודה אחת בעין מבלי שזה יזוז אף פעם, וכמובן שזה לא יעוף מעין פתאום.
3. איכות ראיה סבירה (מאוד קשה להגיע לתוצאה של 6/6)

איך מוצאים אופטומטריסט?
1. אם יש לכם רופא עינים מומחה אפשר להתייעץ איתו.
2. יועצים רפואים (לרוב היועצים אין מידע בנושא).
3. המלצות מחברים ומכרים המתמודדים עם אותו בעיה (יש הרבה, צריכים לאתר אותם).
5. בדרך כלל אופטומטריסט ראשי בבית חולים גדול ומוכר, יודע היטב את המלאכה.

צריך גם נכונות לשלם על כך והרבה, בשוק העלות של זוג עדשות מגע קשות הוא בסביבות האלף ש"ח. אצל האופטומטריסטים המובילים המחירים מתחילים ב2800 ש"ח ומעלה (יש החזר מקופ"ח, בביטוח המשלים ההחזר הוא בערך 2200 ש"ח, בלי משלים יש גם החזר אך הרבה פחות, לפעמים נציגות השירות של קופ"ח לא יודעים על כך וצריכים להתעקש איתם שיש החזר על כך).

מניסיון אישי שלי, אחרי הרבה ניסיונות אצל הרבה אופטומטריסטים, ובירורים רבים, אני כבר מעל עשר שנים עושה עדשות מגע אצל אופטיקת אופטולנס בירושלים הם נמצאים ליד התחנה המרכזית. וב"ה אני מאור מרוצה.
חשוב לי לדעת האם חייבים עדשות מגע או שאפשר להישאר עם משקפים?

ש. אור

משתמש רשום
מניסיון אישי שלי, אחרי הרבה ניסיונות אצל הרבה אופטומטריסטים, ובירורים רבים, אני כבר מעל עשר שנים עושה עדשות מגע אצל אופטיקת אופטולנס בירושלים הם נמצאים ליד התחנה המרכזית. וב"ה אני מאור מרוצה.
רופא עיניים המליץ לנו עליו ג"כ,
השם שלו: יגאל רשט
טלפון: 02-5669495

אשמח לשמוע גם.
אפשרי?
הומלץ לי טיפול מונע לא משפר ראיה אלא מייצב את המצב....
טיפול עם טיפות ויטמנים בביח משו כזה שעוזרות לעדשה של העין להיות יותר יציבה ולמנוע הדרדרות טיפול יחסית חדשני
אני עברתי את הקרוס לינקינג המדובר אצל רופאה בהדסה עין כרם דניס ויינשטיין ולדעתי היא ממש אלופה היא עושה את הטיפול הזה הכי הרבה מכל הרופאים בהדסה היא סיפרה לי שהיא עושה את הטיפול הזה בממוצע 4-5 פעמים בשבוע

נחמה פנינה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
הבנתי מרופאת עיינים בחנות משקפיים שבעלי קרוטוקונוס לא יכולים לעשות לייזר להסרת משקפיים, האם זה באמת כך?

אשמח לשמוע גם.
אפשרי?
הומלץ לי טיפול מונע לא משפר ראיה אלא מייצב את המצב....
טיפול עם טיפות ויטמנים בביח משו כזה שעוזרות לעדשה של העין להיות יותר יציבה ולמנוע הדרדרות טיפול יחסית חדשני
אני עברתי את הקרוס לינקינג המדובר אצל רופאה בהדסה עין כרם דניס ויינשטיין ולדעתי היא ממש אלופה היא עושה את הטיפול הזה הכי הרבה מכל הרופאים בהדסה היא סיפרה לי שהיא עושה את הטיפול הזה בממוצע 4-5 פעמים בשבוע
הבנתי מרופאת עיינים בחנות משקפיים שבעלי קרוטוקונוס לא יכולים לעשות לייזר להסרת משקפיים, האם זה באמת כך?
ממש כך כיון שלחולי קרטקונוס יש קרנית דקה והלייזר יכול לעוות את הצורה של הקרנית

אתי פרידלנדר

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
ממליצה לך לשאול את רופא העיניים שלך על איי ויז'ן
תוסף תזונה מעולה- אולי יעזור לך

מעתיקה לך את הפרוט על המוצר

תיאור ומטרה​

בעידן הדיגיטלי של ימינו, אנו תובעים ממערכת הראייה שלנו יותר מאשר בעבר. אנו סומכים עליה בסינון קרני UV וזיהומים שונים, אך גם חושפים את עינינו במשך שעות רבות לאור כחול מלאכותי שמגיע ממכשירים ניידים, מחשבים וטלוויזיות. טיפול בעיניים חשוב יותר מתמיד להגנה מפני פגעי מאמץ ונזקים בטווח הארוך. למרות שתזונה נכונה היא קו ההגנה הראשון, עבור רבים מאיתנו התזונה היומית לא משתווה לרמות המומלצות של חומרים מזינים ונוגדי חמצון התומכים בעיניים. הכירו את Forever iVision ,תוסף פורץ דרך שנועד לסייע למערכת הראייה להזין את העיניים ולהגן עליהן. פורמולה חדשנית זו עשירה בויטמינים, נוגדי חמצון, תמציות טבעיות ורכיבים מתקדמים מדעית לתמיכה מלאה בעין המודרנית.
Forever iVision כולל תמצית אוכמניות, את הויטמינים C ו- E להגנה על תאים מפני לחץ חמצוני ובטא-קרוטן מויטמין A ,חומר מזין הנמצא בגזר ובמזונות אחרים, התורם לשמירה על ראייה תקינה. חיזקנו את כוחו של בטא-קרוטן בתוספת אבץ, התורם לשמירה על ראייה תקינה ולספיגה יעילה יותר של ויטמין A , מה שעשוי לעזור להפוך אותו לזמין יותר עבור הגוף.
אם יש מרכיב אחד שבאמת הופך את iVision לעתידם של תוספי התזונה המיועדים לעיניים, זה 2020® Lutemax שיעילותו הוכחה במחקרים קליניים. מרכיב מוכח מחקרית ורב עוצמה זה מקדם את התמיכה בעיניים לרמה חדשה: הוא מסייע למערכת הראייה בסינון האור הכחול ממסכים וממכשירים דיגיטליים שונים, ממקורות אור מלאכותיים כמו LED ומנורות פלורסנט. RLutemax 2020 מספק גם תמיכה מתקדמת למרכז הרשתית, המקולה, שתפקידה הוא לספק את הראייה הברורה והמובחנת ביותר ולנהל את האופן שבו העיניים קולטות צבע.
לוטאין הוא מרכיב שכיח בתוספי תזונה המיועדים לעיניים. עם זאת, אורח החיים הדיגיטלי של ימינו דורש יותר מאשר לוטאין בלבד. זו הסיבה ש- Forever iVision עם 2020® Lutemax כולל את כל שלושת הקרוטנואידים הנמצאים בדרך כלל בפיגמנט מקולרי: לוטאין, RR זקסנטין ומזו-זקסנטין. עם Forever iVision ™ תוכלו לראות בבירור מדוע זהו התוסף המושלם לעידן הדיגיטלי.

רשימת רכיבים​

שמן חמניות, ג'לטין, חומר הלחה גליצרול E422, לוטאין וזיאקסנתין מתמצית פרח מריגולד (Tagetes erecta), חומצה אסקורבית, די- אלפא- טוקופרול, מייצב שעוות דבורים E901, מים, תמצית בילברי, שמן גזר, אבץ אוקסיד, רכז גזר שחור (עם חומצה ציטרית) כמזון צובע, בטא קרוטן, מלטודקסטרין

עדויות
דורג 5 מתוך 5
אודה-יה דוד (בעלים מאומתים) 19/02/2024

עזר לי עם ריצוד בלתי פוסק בעין ועם צריבה מתמשכת,
מכירה כאלה שמנע מהם ניתוחי קטרקט
שווה לנסות

תיקתוק

משתמש סופר מקצוען
מנסה לברר לגבי מישהו צריך מידע בעניין
רוצה לשאול מס' שאלות
יש לך הודעות פרטיות?

mmt3

משתמש צעיר
אני גם עשיתי אצלה קרוס לינקינג,
מי שהמליץ עליה היה פרופ' פרוכט (מגדולי הרופאים בתחום וממקימי מחלקת עיניים בהדסה,כיום בפנסיה ואפשר להתיעץ אתו ללא תשלום במכללת הדסה)
אכן נחשבת רופאה מעולה, גם אנושית,
אבל אצלי זה הסתיים בצלקת בעין (לא חושב שזה באשמתה, רק מיידע) שדרדרה לי את הראיה,

תיקתוק

משתמש סופר מקצוען
מי שהמליץ עליה היה פרופ' פרוכט (מגדולי הרופאים בתחום וממקימי מחלקת עיניים בהדסה,כיום בפנסיה ואפשר להתיעץ אתו ללא תשלום במכללת הדסה)
אבל אצלי זה הסתיים בצלקת בעין (לא חושב שזה באשמתה, רק מיידע) שדרדרה לי את הראיה,
איך זה קורה שנהיית צלקת במהלך הטיפול?

mmt3

משתמש צעיר
לפי מה שאמרו לי זה בגלל מבנה העין ומצב הקרטוקונוס,

מה היא הגיבה על זה

mmt3

משתמש צעיר
מה היא הגיבה על זה
לא הגיבה,
בביקורות אחרי הטיפול לא אמרה כלום על צלקת,
רק לאחר זמן הרגשתי ירידה משמעותית בראיה ואז ראו שזה צלקת (גדולה למדי) בעין,
בכל מקרה הראיה שלי לא היתה מי יודע מה ולא כ"כ שמתי לב לזה בהתחלה,
חייב לציין שבדיקה מקצועית אצל אופטומטריסט טוב הצליחה להביא אותי לראיה מצוינת ממש למרות הנתונים,

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  47  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה