עזרה דחוף! פוטושופ לא כותב לי בעברית (גם לא ךופה)

מניפה עיצוב ועימוד

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
שלום וברכה,
התקנתי מחדש את פוטושופ שתומך עברית, (לאחר אתחול המחשב) וכשאני בוחרת פונט עברי (למעט החינמיים של גוגל והמורחבים של פונטביט שאותם הוא כן מראה רגיל משום מה) הטקסט נעלם.
אשמח לעזרה מהירה, זה ממש דחוף לי.
תודה רבה.

חיים4213

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
תנסי לעשות את זה:
כנסי לתיקיה הבאה: C:\Users\[user name]\AppData\Roaming\Adobe כנסי לתיקיה של הפוטושופ שנמצאת שם, ואז כנסי לתיקייה שנקראת: 'CT Font Cache' ולמחוק שם הכל.
- תעדכני כאן.

מניפה עיצוב ועימוד

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
תנסי לעשות את זה:
כנסי לתיקיה הבאה: C:\Users\[user name]\AppData\Roaming\Adobe כנסי לתיקיה של הפוטושופ שנמצאת שם, ואז כנסי לתיקייה שנקראת: 'CT Font Cache' ולמחוק שם הכל.
- תעדכני כאן.
אין לי תיקיה כזו.
זה מה שמופיע לי
‏‏לכידה.PNG

חיים4213

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
אז תנסי לבצע בדיקה באמצעות התוסף המצורף, הורידי את הקובץ, חלצי והעתיקי אותו לכאן:
C:\Program Files\Adobe\Adobe Photoshop 2020\Presets\Scripts

קבצים מצורפים

• FontTest.jsx.zip
    KB 9.6 · צפיות: 15

חיים4213

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
אחר כך תפעילי מחדש את הפוטושופ וחפשי את התוסף פה:
1602619168382.png

aridesk

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
ניתן לפנות לפרטי לתמיכה מקצועית

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמא

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה קְרָאתִיךָ חוּשָׁה לִּי הַאֲזִינָה קוֹלִי בְּקָרְאִי לָךְ:ב תִּכּוֹן תְּפִלָּתִי קְטֹרֶת לְפָנֶיךָ מַשְׂאַת כַּפַּי מִנְחַת עָרֶב:ג שִׁיתָה יְהוָה שָׁמְרָה לְפִי נִצְּרָה עַל דַּל שְׂפָתָי:ד אַל תַּט לִבִּי לְדָבָר רָע לְהִתְעוֹלֵל עֲלִלוֹת בְּרֶשַׁע אֶת אִישִׁים פֹּעֲלֵי אָוֶן וּבַל אֶלְחַם בְּמַנְעַמֵּיהֶם:ה יֶהֶלְמֵנִי צַדִּיק חֶסֶד וְיוֹכִיחֵנִי שֶׁמֶן רֹאשׁ אַל יָנִי רֹאשִׁי כִּי עוֹד וּתְפִלָּתִי בְּרָעוֹתֵיהֶם:ו נִשְׁמְטוּ בִידֵי סֶלַע שֹׁפְטֵיהֶם וְשָׁמְעוּ אֲמָרַי כִּי נָעֵמוּ:ז כְּמוֹ פֹלֵחַ וּבֹקֵעַ בָּאָרֶץ נִפְזְרוּ עֲצָמֵינוּ לְפִי שְׁאוֹל:ח כִּי אֵלֶיךָ יְהוִה אֲדֹנָי עֵינָי בְּכָה חָסִיתִי אַל תְּעַר נַפְשִׁי:ט שָׁמְרֵנִי מִידֵי פַח יָקְשׁוּ לִי וּמֹקְשׁוֹת פֹּעֲלֵי אָוֶן:י יִפְּלוּ בְמַכְמֹרָיו רְשָׁעִים יַחַד אָנֹכִי עַד אֶעֱבוֹר:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה