דרוש מידע דחוף נתקעתי עם מזגן באויר

אברך.

משתמש מקצוען
יש לי מזגן שבור בחדר שינה, ניסיתי עכשיו להוריד את המזגן הפנימי כדי לבדוק משהו ואני לא מצליח להחזיר את זה בצורה תקינה, השאלה האם אפשר לקחת סכין ולחתוך את הכול? האם יש בעיה עם הגז שיכול לדלוף או להתפוצץ או החשמל, אשמח מאוד לעזרתכם הדחופה.
אני מדגיש שוב המזגן שבור לגמרי ואני לא מתכוון להשתמש בו ולא שווה לתקן את זה.

שמוחה

משתמש פעיל
אני לא טכנאי סתם אחד שחושב שיודע הכול
לדעתי חשוב לשמור על הצינור
ולא על הגז. הרבה פעמים משתמשים למזגן חדש עם צינור ישן
בפרט כשזה צינור טמון בקיר.
לכן לדעתי לפרק את הצינור נחושת ולא לשבור אותו כי אז יצטרכו הלחמה.

יאנקאלע

משתמש מקצוען
הגז ידלוף בקול רעש גדול
אבל זה לא מסוכן כפי ידיעתי
חפתח את החלון
ובקשר לחשמל תנתק מהשקע
לא מספיק להוריד את השלטר כי אז עדיין יכל לקצר
ואז עשה כרצונך
כמובן בכל אופן אין דרך חזרה להחיות את המזגן אחרי טיפול כזה

אברך.

משתמש מקצוען
המזגן ממש מעל המיטה שלי וזה מותקן ממש גבוה ואם ח"ו המזגן נופל באמצע הלילה הוא נופל בדיוק על הראש ולא נראה לי שיש סיכוי לשרוד:(
אפשר לקחת סכין ולחתוך את כל החוטים בבת אחת, יש מישהוא שיכול להדריך אותי בבקשה, אשמח מאוד.

יצחק77

משתמש מקצוען
יש שתי ברזים לסגור ביציאה מהמאיד בחוץ סגור אותם תוריד את השלטר ותוציא את השקע
אינני טכנאי
אבל אין צורך לחתוך כמדומני שגם בפנים המזגן אם תפתח 2 ברגים תראה שצריך לנתק אותם זה תפוס כקליפס

אברך.

משתמש מקצוען
אני לא טכנאי סתם אחד שחושב שיודע הכול
לדעתי חשוב לשמור על הצינור
ולא על הגז. הרבה פעמים משתמשים למזגן חדש עם צינור ישן
בפרט כשזה צינור טמון בקיר.
לכן לדעתי לפרק את הצינור נחושת ולא לשבור אותו כי אז יצטרכו הלחמה.
איך מפרקים? אין לי כל כך זמן לפרק ולא אכפת לי לשלם על ההלחמה, יש סיכון בלחתוך את הכול בבת אחת?

רבקי לוריא

משתמש פעיל
הפקות ואירועים
אין מצב לחתוך צנרת של גז רק פלייר פטנטי יכול, וכל דבר חד רק יפצע את הצנרת לא מומלץ, בעלי אומר שאולי תשים סולם שיתמוך, תזיז את המיטה ומחר יבוא טכנאי…

יאנקאלע

משתמש מקצוען
יש שתי ברזים לסגור ביציאה מהמאיד בחוץ סגור אותם תוריד את השלטר ותוציא את השקע
אינני טכנאי
לסגור הברזים מצוין אבל אם אתה לא מגיע אליהם אתה יכול לחתוך כך רק תפתח חלון שהגז יתנדף
להוריד השלטר לא מספיק יש שלילי והארקה שמקצרים תוציא פיזית את השקע
בכל מקרה לא תצליח לחתוך בלי דיסק
או אולי לעקם מצד לצד עד שישבר
אין סיכוי שיפול עליך הצינור מספיק חזק ולא ישבר לבד

אברך.

משתמש מקצוען
המזגן הפנימי נמצא עכשיו רק חצי בקיר והחצי השני באויר, הצלחתי להחזיר אותו לתושבת אבל רק מצד אחד.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  12  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה