דחוף לנו! אירגונים שעוזרים לממן בית החלמה ליולדות

פריפרי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
שבוע טוב!
ביקשו לי להעלות לפורום בקשה עבור מישהי אחרי לידה הזקוקה לבית החלמה ואין בידיהם אפילו פרוטה!
אשמח לכל מידע על אירגונים או יחידים היכולים לעזור ולתת כח לעוד אמא יהודיה שהביאה ילד לעולם.
תזכו למצוות!

start

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
תשאלי במזכירות של טלזסטון, להם יש כמה מספרי טלפון. יש ארגון כלשהו בירושלים שנותן לנשות אברכים יום.
קופת חולים משתתפת בימינו די הרבה
יש עריות כמו ביתר שנותנות יום
מזל טוב

Ruty Kepler

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
באיזה בית חולים ילדה? שערי צדק נותנים יום, מלידה תשיעית ומעלה. יכול להיות שיש בתי חולים נוספים שנוהגים כך. זה משהו שאמורים לבקש מהם, ולא מתקבל אוטומטית.

ש. צ. וינמן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
עריכה תורנית
שבוע טוב!
ביקשו לי להעלות לפורום בקשה עבור מישהי אחרי לידה הזקוקה לבית החלמה ואין בידיהם אפילו פרוטה!
אשמח לכל מידע על אירגונים או יחידים היכולים לעזור ולתת כח לעוד אמא יהודיה שהביאה ילד לעולם.
תזכו למצוות!

למזכירות בית החלמה טלז סטון יש רשימה של ארגונים המשתתפים במימון.
ודרכי ההתקשרות עמם.

פריפרי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
באיזה בית חולים ילדה? שערי צדק נותנים יום, מלידה תשיעית ומעלה. יכול להיות שיש בתי חולים נוספים שנוהגים כך. זה משהו שאמורים לבקש מהם, ולא מתקבל אוטומטית.
ילדה באחד מבתי חולים בצפון הארץ

בציניות

משתמש מקצוען
בררו באמת בבית החולים. יש שנותנים גם בלידות ראשונות, ביקור חולים למשל. רק אל תספרו שהיא כבר ילדה ובאתם לברר אם מגיע לה, אלא בררו מה הם יתנו אם היא תגיע ללידה...
יש עריות כמו ביתר שנותנות יום
באמת?! מידע ידוע, או שאיפה כמוסה? איפה ואיך?

start

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אני לא ביתרית אבל זכור לי שביתריות ספרו לי בעבר אולי השתנה תצבדקו.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  19  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה