מחיר למשתכן דחוף. זכיה במחיר למשתכן שהגיע זמן החתימה - אחרי שרכשו דירה

דיאלוג

משתמש סופר מקצוען
"נרשמה" הכוונה ברשות המסים, הטאבו פחות רלוונטי, ובענין הזה עורכי דין בדרך כלל פחות פשלנים כי יש קנסות גבוהים מאוד למאחרים.
כבוד הרב.
ראיתי שהעלו כאן אופציה להעביר לזכאי אחר. כמה זה יפחות מורכב? והאם אפשר בין אחים?
(אפרש שיחתי, גם אם איכשהו הצלחנו לחתום מול הקבלן במחיר למשתכן הרי זה יצוץ מהר בקטע של רשות המיסים בגלל שם לא רוצים לוותר על מס רכישה של דירה שניה..
אבל לכאורה הסברא נותנת שלהעביר לזכאי אחר שאצלו היא דירה ראשונה - אמור להיות פחות מהמורות בדרכים..)
גם כך נזכה יהודים נוספים בדירה משלהם

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
כבוד הרב.
ראיתי שהעלו כאן אופציה להעביר לזכאי אחר. כמה זה יפחות מורכב? והאם אפשר בין אחים?
(אפרש שיחתי, גם אם איכשהו הצלחנו לחתום מול הקבלן במחיר למשתכן הרי זה יצוץ מהר בקטע של רשות המיסים בגלל שם לא רוצים לוותר על מס רכישה של דירה שניה..
אבל לכאורה הסברא נותנת שלהעביר לזכאי אחר שאצלו היא דירה ראשונה - אמור להיות פחות מהמורות בדרכים..)
סליחה שאני מתערב, אבל אין שום אפשרות חוקית "להעביר" זכיה לזכאי אחר או לבן משפחה.

דיאלוג

משתמש סופר מקצוען
סליחה שאני מתערב, אבל אין שום אפשרות חוקית "להעביר" זכיה לזכאי אחר או לבן משפחה.
אחרי הכל זה פורום, לא שו"ת עם הרב רוזנלבט (ויש לו כבוד!).. אז סליחתך התקבלה..
עכ"פ - גם לא חשבתי שזה אפשרי, פשוט כמה כתבו על האופציה הזאת כאן

עו"ד נתן רוזנבלט

משתמש מקצוען
כבוד הרב.
האופצייה הזאת של העברה לזכאי אחר היא מאוד בעייתית, ואפשרית רק במקרים נדירים של ביטול חוזה מחיר למשתכן לאחר תשלום וכדומה, לא במקרים של זכייה אחרי רכישת דירה.

עו"ד נתן רוזנבלט

משתמש מקצוען
אחרי הכל זה פורום, לא שו"ת עם הרב רוזנלבט (ויש לו כבוד!).. אז סליחתך התקבלה..
עכ"פ - גם לא חשבתי שזה אפשרי, פשוט כמה כתבו על האופציה הזאת כאן
אהבתי את ההגדרה, אולי באמת מישהו יפתח כזה פורום של שו"ת בחינם (אם ההנהלה וכלליה המוזרים יאפשרו זאת) מיום שגלינו מווטסאפינו אני נכנס פה ושם בכמה דקות ואשמח לענות ככל יכולתי בלי נדר

לגופו של דבר: דווקא כן יש אפשרות כזו להעביר דירה כאשר רוכש מתקשה לעמוד בתשלומים. זאת לא הוראה מפורשת אלא היכי תמצי נדירה בשילוב של כמה דברים, ואחד מהם זה הרצון של שרשרת המזון לשת"פ (קבלן משווק ועוד).

הכרת הטוב!

משתמש רשום
מנוי פרימיום
אין יום שאיני מקבל כמה פניות לעזור לאנשים שקנו דירה ופתאום מקבלים הודעה על זכייה.

למרות שאני נחשב כמומחה בעניין הזה ואכן עזרתי להרבה אנשים, תרשו לי לגלות לכם סוד קטן כי כולם יושנים עכשיו ואיש לא שומע:

ב99% מהמקרים אין מה לעשות, החבר'ה שם במשרד השיכון תפרו אותנו מכל הכיוונים.

אבל אל תספרו את זה אחרת יפסיקו להתקשר ואני אשתעמם...

הכרת הטוב!

משתמש רשום
מנוי פרימיום
מה קורה במקרה שחתמו חוזה על דירה והעבירו תשלום ראשון (שעודכן ברשות המיסים)ולאחר מיכן ביטלו את החוזה עקב זכיה במחיר למשתכן יש לזה סיכוי...(היה גם הערת הזהרה)

דיאלוג

משתמש סופר מקצוען
לא התקדם כלום.
לא הזמינו אפילו לאסיפת דיירים מוקדמת לפני חתימה וכו'
ויתכן שבעקבות המלחמה בכלל נדחה קצת..
עכ"פ גם אין איזה פיתרון בשטח שמצאנו (לא ניסיתי אפילו להנפיק תעודת זכאות חדשה)

דידי כץ

משתמש חדש
אם קניתי דירה בנאמנות למישהו אחר (וזה רשום ג"כ ברשות המיסים) וזכיתי במחיר למשתכן זה בעייתי ?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

תודה
נקרא  0  פעמים

לוח מודעות

למעלה