דחוף, אופיס עבר הזמן.

צחצח

משתמש רשום
רכשתי לפני מס' שנים מיקרוסופט אופיס 2010 כחינוך.
כנראה שיש לזה תוקף ואני לא ידעתי, עכשיו כותבים לי כשאני פותח וורד למשל שעוד 20 ימים נגמר לי ואני צריך לחדש מפתח מוצר ויש לי את הקוד אבל זה לא מצליח. מה אפשר לעשות או איך אפשר להוריד מחדש גירסא 2016?

asf

משתמש פעיל
נכתב ע"י צחצח;2135885:
כנראה שיש לזה תוקף ואני לא ידעתי, עכשיו כותבים לי כשאני פותח וורד למשל שעוד 20 ימים נגמר לי ואני צריך לחדש מפתח מוצר ויש לי את הקוד אבל זה לא מצליח. מה אפשר לעשות או איך אפשר להוריד מחדש גירסא 2016?

קודם כל יש פורום מיוחד לזה (תוכנה חומרה ורשת)

שנית אין כזה דבר, אם רכשת באמת והכנסת אז הקוד מוצר אתה לא אמור לקבל הודעה שבעוד כמה ימים זה יגמר, זה קורה רק בפרוצות.

האם אתה התקנת בעצמך או טכנאי?

צחצח

משתמש רשום
נכתב ע"י asf;2137970:
קודם כל יש פורום מיוחד לזה (תוכנה חומרה ורשת)

שנית אין כזה דבר, אם רכשת באמת והכנסת אז הקוד מוצר אתה לא אמור לקבל הודעה שבעוד כמה ימים זה יגמר, זה קורה רק בפרוצות.

האם אתה התקנת בעצמך או טכנאי?

אני בעצמי.

קבצים מצורפים

• אופיס.JPG
    KB 38.4 · צפיות: 44

Ayalam

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אני באותה בעיה,
זה קורה כנראה בגלל שדרוג מערכת הפעלה של windows 10
מה אמורים לעשות?

חיים V

משתמש מקצוען
נכתב ע"י צחצח;2135885:
אל תחושו. זה ימשיך לעבוד כרגיל גם אחר כך.

אם תרצו, יש קראקים.

גירסא 2016 לא משתלמת.

yonig20

משתמש פעיל
לפי איך שזה נראה זה לא שפג תוקף, אלא עשית איזשהו שידרוג למחשב (WIN 10 למשל) מה שאיפס את הוורד, ונתן לך ארכה של 30 יום להפעיל את המוצר.
מה שאתה צריך לעשות זה למצוא בארכיון של המיילים את מפתח המוצר ולהפעיל.
אני מוצא את זה במייל בחיפוש המילים מפתח מוצר MICROSOFT.
במידה וזה יעשה לך בעיות בטענה שהמפתח הזה כבר בשימוש, התמיכה של מייקרוסופט תפתור לך את זה בשנייה.

asf

משתמש פעיל
נכתב ע"י צחצח;2138755:

לפי השגיאה שכתוב על התמונה המצורף (צד שמאל למטה) כתוב שיש לך בעי' עם שרת הKMS, שזה אומר בקיצור שעותק זו של אופיס פרוצה... (לא שיש לי בעי' עם זה, רק שלא תגידו שזה כן חוקית) ומן הסתם המפתח מוצר שיש לך, לא עובד בגלל שזה לא עשוי לגרסה זאת של אופיס (Volume) רק לאופיס גרסה Retail.
אפשר להוריד אופיס Retail מפה (יעבוד רק אם יש לך מפתח מוצר חוקי) https://www.microsoft.com/en-us/software-download/office

בהצלחה רבה

asf

משתמש פעיל

צחצח

משתמש רשום
נכתב ע"י asf;2139329:
לפי השגיאה שכתוב על התמונה המצורף (צד שמאל למטה) כתוב שיש לך בעי' עם שרת הKMS, שזה אומר בקיצור שעותק זו של אופיס פרוצה... (לא שיש לי בעי' עם זה, רק שלא תגידו שזה כן חוקית) ומן הסתם המפתח מוצר שיש לך, לא עובד בגלל שזה לא עשוי לגרסה זאת של אופיס (Volume) רק לאופיס גרסה Retail.
אפשר להוריד אופיס Retail מפה (יעבוד רק אם יש לך מפתח מוצר חוקי) https://www.microsoft.com/en-us/software-download/office

בהצלחה רבה

זה חוקי לחלוטין רכשתי כעובד הוראה בדואר 3 דיסקים וכו'

asf

משתמש פעיל
נכתב ע"י צחצח;2139376:
זה חוקי לחלוטין רכשתי כעובד הוראה בדואר 3 דיסקים וכו'

אתה יודע מה בא לנסות לראות מה הבעי'.

תעתיק הקוד המצורף לתוך כתבן ותשמור עם סיומת .bat ותריץ כמנהל, ותעלה לפה צילום מסך מהחלון

לאופיס x32
קוד:
cscript "C:\Program Files (x86)\Microsoft Office\Office16\ospp.vbs" /dstatus
pause

לאופיס x64
קוד:
cscript "C:\Program Files\Microsoft Office\Office16\ospp.vbs" /dstatus
pause

בהצלחה רבה

אפרוח

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
מנסיון במעבר לWIN 10 ג"כ היה כמה ימים שהאופיס לא עבד כי אין רשיון
ואח"כ חזר מעצמו.

צחצח

משתמש רשום
נכתב ע"י asf;2139415:
אתה יודע מה בא לנסות לראות מה הבעי'.

תעתיק הקוד המצורף לתוך כתבן ותשמור עם סיומת .bat ותריץ כמנהל, ותעלה לפה צילום מסך מהחלון

לאופיס x32
קוד:
cscript "C:\Program Files (x86)\Microsoft Office\Office16\ospp.vbs" /dstatus
pause

לאופיס x64
קוד:
cscript "C:\Program Files\Microsoft Office\Office16\ospp.vbs" /dstatus
pause

בהצלחה רבה

סליחה אבל מה זה כתבן? ואיך עושים כמנהל?

asf

משתמש פעיל
נכתב ע"י צחצח;2139473:
סליחה אבל מה זה כתבן? ואיך עושים כמנהל?

תוריד הקובץ המצורף, תחלץ, ותריץ, ותעלה צילום מסך.

העליתי הקובץ מחדש, מצאתי בעי' ותיקנתי עכשיו זה אמור לעבוד על כל הגרסאות של אופיס.

קבצים מצורפים

• Chack activation.zip
    433 ביטים · צפיות: 50

יוסי-...-...

משתמש רשום
הוורד שלי הפסיק לעבוד, והוא כותב לי מוצר ללא רשיון.
האם משהו יכול לעזור בזה.

אם אפשר בהקדם כי זה מאוד דחוף לי.

גם לי זה כתב כך אשמח לעזרה דחופה
אני יודעת שאפשר לסדר משהו דרך האינטרנט
תודה

עריכה ת

משתמש פעיל

בהצלחה רבה
אכן בגירסה פרוצה יש בעיה בעדכוני מערכת ההפעלה החדשה, אצלי הספיק פריצה חדשה ללא צורך בהתקנות נוספות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה