מידע שימושי דחוףף!! עריכת pdf

paoawaear

משתמש פעיל
כל מה שאני מבקש בסה"כ זה לכתוב כמה מילים במסמך pdf אחד בחינם, וזהו.. ולא הולך!
בבקשה עיצה תודה

ב. מילר

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אולי זה יצליח ע"י האתר הזה: להפוך pdf ל וורד (כנראה יצליח אם יודעים מה סוג המקור של הpdf)

מיכל ויס

משתמש סופר מקצוען
אני ניסיתי הרבה מאוד אתרים - גם כאלה בתשלום ויקרים
זה האתר הכי מוצלח - PDFEXCHANE EDITOR
מאפשר למלא מסמכים בקלות - ללא צורך בהמרה לוורד
אפשר לראות בלינק המצורף איך להוריד
אם אני לא טועה צריך לעבור בפורום שבלינק המצורף לדיון מהזמן האחרון כדי לקבל את הגרסה המעודכנת
הכותרת בלינק היא על אקרובט אבל בפנים יש קישור לתוכנה שציינתי
בהצלחה

paoawaear

משתמש פעיל
יש תוסף שמתלבש על הכרום בשם
Adobe Acrobat: PDF edit, convert, sign tools

[QUOTE="אלי7:), post: 12900064, m...-editor#results-2ZIJWV0Y-202110302226[/QUOTE]
האתר הכי מומלץ לעריכת PDF ממש בקלות

אולי זה יצליח ע"י האתר הזה: להפוך pdf ל וורד (כנראה יצליח אם יודעים מה סוג המקור של הpdf)

אני ניסיתי הרבה מאוד אתרים - גם כאלה בתשלום ויקרים
זה האתר הכי מוצלח - PDFEXCHANE EDITOR
מאפשר למלא מסמכים בקלות - ללא צורך בהמרה לוורד
אפשר לראות בלינק המצורף איך להוריד
אם אני לא טועה צריך לעבור בפורום שבלינק המצורף לדיון מהזמן האחרון כדי לקבל את הגרסה המעודכנת
הכותרת בלינק היא על אקרובט אבל בפנים יש קישור לתוכנה שציינתי
בהצלחה
אלף תודות!!!!!
הייתי מוכרח לצורך ניירת חשובה במיוחד!
וב"ה הצלחתי, תודה רבה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  17  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה