דרוש מידע דחווף עזרה!!! מה זאת ההודעה הזאת???

משולש ברמודה

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
הנדסת תוכנה
תמונה.png

משולש ברמודה

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
הנדסת תוכנה
אני מנסה לפתוח פרויקט שעשיתי היום וזה ההודעה שהוא מציג לי, מה עושים???

פררו רושה

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
חיפשתי, לא מוצאת משהו רלוונטי.
בינתיים אני מצליחה לייבא את הקבצים הקיימים רק לפרויקט חדש.
ברגע שאני סוגרת את התוכנה הפרויקט כבר לא נפתח.
מממ,
לא נתקלתי,
בכל אופן כשתפתרי ת'בעיה, תעדכני איך הלך :)
בהצלחה!

lab

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
בהתאם למקור השגיאה 0x80004005 , הפעולה השונה נדרשת כדי לפתור את הבעיה. על פי חווית משתמש רבים ברחבי האינטרנט, אלה השיטות היעילות ביותר לתיקון שגיאה 0x80004005 ב- Visual Studio :

שיטה 1: התקן או תיקון מחדש של ה- IIS (שירותי מידע באינטרנט)
הורד את ההתקנה מתוך דף ההורדה הרשמי של מיקרוסופט ולעשות תיקון או אפילו טוב יותר, הסר את IIS לחלוטין ונסה להתקינו שוב. לפני שתעשה משהו, הקפד למחוק תיקיה המכילה קבצי תצורה של IIS שנמצאים ב:
C:\Users\[USERNAME]\Documents\IISExpress\config

שיטה 2: נסה להפעיל את Microsoft Visual Studio כמנהל
פשוט ככל שזה נשמע, זה הוכח כפתרון לשגיאה 0x80004005 ב- Microsoft Visual Studio , למספר מקרים. לחץ לחיצה ימנית על סמל Visual Studio ובחר " הפעל כמנהל ".

שיטה 3: נסה להפעיל את VS IDE במצב בטוח ושחזר את הגדרות ברירת המחדל
כפי שטוענת מיקרוסופט, זו אחת השיטות הטובות ביותר לנסות לפתור בעיות מכל סוג שהוא עם Visual Studio. פשוט פתח את שורת הפקודה Visual Studio והפעל את הפקודות הבאות:
Devenv.exe /SafeMode
Devenv.exe /ResetSettings

שיטה 4: בדוק אם כל הקבצים הכלולים בפרויקט Visual Studio שלך זמינים
אם מתרחשת שגיאה 0x80004005 בעת פתיחת פרויקט שנשמר , קיים סיכוי גדול שחלק מקבצי הפרוייקט נמחקו, הוחלפו לשינוי או שאינם זמינים כעת.

שיטה 5: ודא שפרויקט VS שלך תואם לגירסה המותקנת של Visual Studio
אם שגיאה 0x80004005 עשויה להתרחש גם אם אתה מנסה לטעון פרויקט שנוצר בגירסה חדשה יותר של Visual Studio, התקנת אותו.

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד הִנֵּה מַה טּוֹב וּמַה נָּעִים שֶׁבֶת אַחִים גַּם יָחַד:ב כַּשֶּׁמֶן הַטּוֹב עַל הָרֹאשׁ יֹרֵד עַל הַזָּקָן זְקַן אַהֲרֹן שֶׁיֹּרֵד עַל פִּי מִדּוֹתָיו:ג כְּטַל חֶרְמוֹן שֶׁיֹּרֵד עַל הַרְרֵי צִיּוֹן כִּי שָׁם צִוָּה יְהוָה אֶת הַבְּרָכָה חַיִּים עַד הָעוֹלָם:
נקרא  19  פעמים

אתגר AI

חיבורים • אתגר 18

לוח מודעות

למעלה