התייעצות דו"ח על נסיעה ללא חגורה

א גוטא מנט'ש

משתמש צעיר
שלום לכולם,
נסעתי עם כמה חברים בעוד אני יושב מאחור ללא חגורה... לרוע המזל עוצר אותנו שוטר ונותן לי קנס על סך 250 ש"ח + 4 נקודות! {כיוון שיש לי רשיון הקנס הוא עליי} בעוד שבחוק נותנים על עבירה כזאת רק 2 נקודות...
אשמח לעצה מה ניתן לעשות,
תודה מראש.

יעקב ארץ-צבי

משתמש מקצוען
{כיוון שיש לי רשיון הקנס הוא עליי}
מכיר מכלי ראשון חבר שקיבל קנס ונקודות אפי' שאין לו רשיון.... "חלם"?!
על כל מקרה, הוא הצליח להמיר את זה לאזהרה, {היה חשוב בגלל הקנס} אם לא יכתבו פה פתרונות בל"נ אשאל אותו איך הוא עשה את זה, אך אם זה פעם ראשונה יש סיכוי טוב להמיר לאזהרה.
אך בלי קשר, חשוב מאוד לחגור, חגורה מצילה חיים!

Goldidea

משתמש מקצוען
הנוסע כן מקבל 4 נקודות
הנהג מקבל 2 נקודות במקרה של נוסע לא חגור ועל עצמו 6 נקודות.

טחינה גולמית

משתמש מקצוען
כזאת רק 2 נקודות...
אתה בטוח?
אני קיבלתי עם ילד שישב בבוסטר ופתח לעצמו ת'חגורה דקה לפני שהאופנוע המשטרתי הציץ לתוך החלון
750 ש"ח ו-8 נקודות
יצאת בזול.

אם זה עבירה תנועה ראשונה סיכוי טוב שתצליח להמיר לאזהרה, יש ברשת נוסח מדויק וטוב של מכתב שכדאי לשלוח בבקשה להמרה שווה לחפש.

נתי 31999

משתמש פעיל
עריכה תורנית
שלום לכולם,
נסעתי עם כמה חברים בעוד אני יושב מאחור ללא חגורה... לרוע המזל עוצר אותנו שוטר ונותן לי קנס על סך 250 ש"ח + 4 נקודות! {כיוון שיש לי רשיון הקנס הוא עליי} בעוד שבחוק נותנים על עבירה כזאת רק 2 נקודות...
אשמח לעצה מה ניתן לעשות,
תודה מראש.
נהג חדש?

א גוטא מנט'ש

משתמש צעיר
לא נהג חדש,
הייתי עם חגורה כל הנסיעה ושחררתי אותה כשהגענו לרובע היהודי ובנסיעה של 2 קמ"ש קפץ עלינו השוטר...

Goldidea

משתמש מקצוען
ענישה ע"פ חוק במקרה של אי חגירת חגורת בטיחות:

– נהיגה ללא חגורת בטיחות- קנס 250 ₪ + 6 נקודות.

– נוסע לא חגור- קנס 250 ₪ + 4 נקודות.

– נהג המסיע נוסע לא חגור (מעיל גיל 14)- קנס 250 ₪ + 2 נקודות.

– נהג המסיע נוסע לא חגור (בין הגילאים 8-14) – קנס 500 ₪ + 2 נקודות.

– הסעת ילד עד גיל שנה במושב הקדמי שגבו אינו מופנה לחזית הרכב- קנס 250 ₪ + 6 נקודות.

– הסעת ילד עד גיל שנה ברכב משנת 1983 ואילך במושב האחורי שגבו אינו מופנה לחזית הרכב- קנס 250 ₪ + 6 נקודות.
מועתק מאתר

אליהו ר

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
ראיתי פרסומות במקומון
קיבלת דוח משוטר/נקודות
אנחנו נבטל את הנקודות, 100% הצלחה באופן חוקי
לפרטים אחרי 18:00
0548488884

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
ראיתי פרסומות במקומון
קיבלת דוח משוטר/נקודות
אנחנו נבטל את הנקודות, 100% הצלחה באופן חוקי
לפרטים אחרי 18:00
0548488884
לא מכיר לא יודע, אבל תזיהרו מאוד מעוקצים
בתחומים האלה הכל פורח...
אל תוציאו שקל לפני שאתם בעצמכם הנפקתם מסמך שמראה שאין לכם נקודות, לא שום מסמך אחר שיציגו בפניכם

מיכל ב'

כתבת
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  17  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה