דו"ח דו"ח חניה ברחוב רוטשילד 1

zviela

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
ליד גן סקאר,
הגשנו ערעור בטענה
1. שהמדרכה שם רחבה ועמוקה מאוד ממש נראה מפרץ חניה,
2. שפת המדרכה נמוכה לגובה הכביש לרוחב 6 מכוניות
2. יש שם איזור שמסומן אסור לחניה, מכלל לאו נשמע שהשאר מותר בחניה,
3. אין שום תמרור שאוסר חניה

צילמתי את המקום ו...
הערעור נדחה כי העמדתי את הרכב במקום שמסכן את העוברים וכו' ,
בקיצור נראה שהם לא באמת התייחסו לערעור וספק אם הם קראו אותו

תכל'ס, מנסיון, האם יש לי מה להגיש בקשה להישפט
מה הפרצדורה

Tehilla Adler

ללמוד אנגלית כמו באמריקה
מנוי פרימיום
ממגורים בסביבה, כולם יודעים שאין חניה חינם באזור לכן זה נשמע מאוד מופרך. ובלי קשר זה אזור מועד לדו"חות ושאר פורענויות. אני הייתי משלמת

שואל לעניין

משתמש פעיל
ממגורים בסביבה, כולם יודעים שאין חניה חינם באזור לכן זה נשמע מאוד מופרך. ובלי קשר זה אזור מועד לדו"חות ושאר פורענויות. אני הייתי משלמת
למרבה הצער זה מה יש.

אגב לתשומת לב: יש דוחות באיזור גם במוצ"ש בשעה 23:30 !
ככה שלא כדאי לקחת שום סיכון, ובפרט שהפקחים בירושלים ידם קלה על ההדק, ואם מתוכחים איתם הם אומרים "מקסימום תגיש ערעור"
בירושלים כמעט ולא מקבלים ערעורים, גם מוצדקים לגמרי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה