דולי מגניבה למצלמות SLR

mendy770

משתמש רשום
צודק..
את האמת. אפשר להרכיב כאלו לבד..לא אמור להיות מסובך יותר מידי

Y

yossmor2

אורח
כבר ביניתי אחד כזה לבד בעלות ממש נמוכה, זה עובד נהדר,
הבעיה היחידה היא שאני לא מצלם וידאו ב SLR :) :)

yosale

משתמש פעיל
צילום מקצועי
נכתב ע"י yossmor2;635130:
כבר ביניתי אחד כזה לבד בעלות ממש נמוכה, זה עובד נהדר,
הבעיה היחידה היא שאני לא מצלם וידאו ב SLR :) :)
עם D5 MARKII בחוץ, כל תמונה שתביא מכל מצלמת וידאו לא תתקרב לאיכות ולעומק שD5 תיתן לך. אפילו המצלמה שלי לא מביאה תמונה שלה(מבחינת עומק שדה)
אם לא הייתי מצלם אירועים.....

Y

yossmor2

אורח
כבר הודעתי למנכל קנון שאני ממתין למערכת פוקוס אוטומטי ;)

מנדי אור

משתמש צעיר
צילום מקצועי
מנכ"ל קנון אולי לא שמע על פוקוס אוטומטי, אבל גם יוסלה... :)

Y

yossmor2

אורח
רוב הדברים שמצולמים היום עם ה DSLR הם ארועים "נשלטים" כלומר או שאין בהם התרחשויות לא ידועות מראש או שזו הפקה מתוזמנת היטב.
צילום אירועים עם DSLR כרגע לא בא בחשבון בכלל.
צילומי חתן כלה מה שנקרא "סיור" בהחלט יכול לבוא בחשבון, וזה כבר הפך למאוד מקובל בעולם.

mendy770

משתמש רשום
יש לי קנון 7d ואני שוקל להתקמבן על אחת כזאת..
יכול להיות תוספת מדהימה לצילום אינטרקאטים בראיונות וכדומה

Y

yossmor2

אורח
נכתב ע"י mendy770;636274:
יש לי קנון 7d ואני שוקל להתקמבן על אחת כזאת..
יכול להיות תוספת מדהימה לצילום אינטרקאטים בראיונות וכדומה

נכון.
רק קח בחשבון שאתה חייב יחד עם זה מערכת follow focus אחרת הנגיעות בטבעת הפוקוס עם היד יזיזו ויגרמו לרעידות. מנסיון.

yosale

משתמש פעיל
צילום מקצועי
נכתב ע"י yossmor2;635820:
צילומי חתן כלה מה שנקרא "סיור" בהחלט יכול לבוא בחשבון, וזה כבר הפך למאוד מקובל בעולם.
בעולם כן. אצלינו לא.
בשביל לעבוד עם עומק בוידאו אתה צריך הרבה זמן שאף אחד לא יתן לך.
ובאירוע יש בעיה לעבוד עם מצלמת סטילס מכיוון שהתמונה שלה מאוד מלאכותית. זה יפה מאוד לצילומי חוץ ולקליפים אך לא לתיעוד אמיתי של אירוע..
במצלמות RED אתה יכול להביא עבודה פצצה מכיוון שניתן לכוון את המצלמה לתוצאה המדויקת הרצויה. במצלמות סטילס זה קצת בעיה..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  9  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה