דרוש מידע דווח שגוי לביטוח לאומי

סופר ס

משתמש רשום
עבדתי בחודש מסוים במקום עבודה זמני ואחר כך היה לי בלאגן עם קבלת המשכורת ששולמה באיחור של כמה חודשים כרגע אני לפני לידה וכשפתחתי את הדיווח של תקופות ההעסקה באתר של ביטוח לאומי אני רואה שהם דיווחו לי על עבודה בחודש שבה שולמה המשכורת כלומר כמה חודשים אחר כך
זה מאד בעייתי לי כי כדי להיות זכאית לחו"ד מלאה אני חייבת שהוא ידווח לי על החודש האמיתי שבו עבדתי
האם יש לו אפשרות לעדכן את זה בביטוח לאומי?
מה אני יכולה לעשות עכשיו?
דחוף לי מאד

משה 05276

משתמש מקצוען
עבדתי בחודש מסוים במקום עבודה זמני ואחר כך היה לי בלאגן עם קבלת המשכורת ששולמה באיחור של כמה חודשים כרגע אני לפני לידה וכשפתחתי את הדיווח של תקופות ההעסקה באתר של ביטוח לאומי אני רואה שהם דיווחו לי על עבודה בחודש שבה שולמה המשכורת כלומר כמה חודשים אחר כך
זה מאד בעייתי לי כי כדי להיות זכאית לחו"ד מלאה אני חייבת שהוא ידווח לי על החודש האמיתי שבו עבדתי
דחוף לי מאד
על איזה חודש יצא התלוש
או אולי יש לכם חוזה על העבודה הזו

סופר ס

משתמש רשום
על איזה חודש יצא התלוש
או אולי יש לכם חוזה על העבודה הזו
עד היום לא קבלתי את התלוש היה קשה מאד להוציא מהם את הכסף וכל פעם שהתקשרתי בשביל לבקש את התלוש זה לא הלך כל פעם בעיה אחרת
בזמנו האחראית אמרה לי שאני אקבל תלוש על החודש שבו עבדתי למרות הבלאגן עם הכסף אבל כנראה שאי אפשר היה לסמוך על זה
אין לי שום חוזה זה היה עבודה קצרה של כמה ימים

משה 05276

משתמש מקצוען
עד היום לא קבלתי את התלוש היה קשה מאד להוציא מהם את הכסף וכל פעם שהתקשרתי בשביל לבקש את התלוש זה לא הלך כל פעם בעיה אחרת
בזמנו האחראית אמרה לי שאני אקבל תלוש על החודש שבו עבדתי למרות הבלאגן עם הכסף אבל כנראה שאי אפשר היה לסמוך על זה
אין לי שום חוזה זה היה עבודה קצרה של כמה ימים
יש לכם תיעוד כלשהו על הימים האמיתיים שבהם עבדם
אולי יעזור שתראו לביטוח לאומי התכתבויות מייל שבהם ביקשתם את הכסף
וזה יוכיח שהתאריך שהוא דיווח לא מדוייק

סופר ס

משתמש רשום
יש לכם תיעוד כלשהו על הימים האמיתיים שבהם עבדם
אולי יעזור שתראו לביטוח לאומי התכתבויות מייל שבהם ביקשתם את הכסף
וזה יוכיח שהתאריך שהוא דיווח לא מדוייק
זה היה בעיקר טלפוני דרך משהי שגם עבדה שם

משה 05276

משתמש מקצוען
ר

רואה עכשיו שיש לי צילום של טופס 101 שרשום בו את התאריך של תחילת העבודה האם יעזור להגיש את זה לביטוח לאומי הם יתייחסו לזה? ומה אומרים להם?
וודאי שיעזור בעז"ה
פונים ומבקשים לעדכן את דות התעסוקה
בהצלחה

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
לבקש מהמעסיק שיוצאי מכתב שהתלוש של חודש X היה על עבודה בחודש Y

עוגת בוקר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אוטומציה עסקית
דמי לידה - האם מספיק להעלות תלושים או שחובה לצרף טופס מעסיק חתום?

נוצר חסד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
דחוף לי מאד
תשובה ברורה:
א. מומלץ לפנות לעדכון רק באגף גביה ומעסיקים ולהעלות את תלוש השכר תוך מתן הבהרה והפנייה לעיון בתלוש שכר המצורף והבקשה לשינוי הסטטוס...
כל הטענות על הטלפונים הרבים לא רלוונטיים לחלוטין וכן העצות על שמירת תיעוד והקלטות שיחות אינן נכונות {זה לא בית משפט ואין רלוונטיות].

סופר ס

משתמש רשום
תשובה ברורה:
א. מומלץ לפנות לעדכון רק באגף גביה ומעסיקים ולהעלות את תלוש השכר תוך מתן הבהרה והפנייה לעיון בתלוש שכר המצורף והבקשה לשינוי הסטטוס...
כל הטענות על הטלפונים הרבים לא רלוונטיים לחלוטין וכן העצות על שמירת תיעוד והקלטות שיחות אינן נכונות {זה לא בית משפט ואין רלוונטיות].
העניין הוא שאין לי את התלוש משכורת ואין לי מושג על מתי הוא הוציא אותו(יכול להיות שהוציא גם על החודש הלא נכון)

נוצר חסד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
תשובה ברורה:

העניין הוא שאין לי את התלוש משכורת ואין לי מושג על מתי הוא הוציא אותו(יכול להיות שהוציא גם על החודש הלא נכון)מ
המעסיק מחויב על פי חוק להמציא לך את תלוש השכר שהונפק

אולי מעניין אותך גם...

לוח לימודים

מסלולי לימוד שאפשר לההצטרף
אליהם ממש עכשיו:

25.06

י"ט סיון

פתיחת מסלול

קורס עריכת וידאו

מלגות והנחות משמעותיות!

25.06

י"ט סיון

פתיחת מסלול

קורס פיתוח ובניית אתרים

מלגות גבוהות!

25.06

י"ט סיון

וובינר מרתק

האם אפשרי לפתח קריירה משגשגת בלי לוותר על לימוד התורה?

וובינר מרתק בנושא "עיצוב על זמני" עם מעצב העל החרדי שפיתח קריירה משגשגת לצד לימוד התורה ואורח חיים חרדי מלא

הכניסה חופשית!

27.06

כ"א סיון

פתיחת מסלול:

התכנית המקצועית להכשרת אדריכלי פנים ומעצבים

לעבוד בתחום האדריכלות תוך שנתיים בלבד! וללמוד תכנים בלעדיים שיתנו לך יתרון ענק וביקוש גדול בשוק!

מסלול לגברים

27.06

כ"א סיון

השקה חגיגית!

עיצוב גרפי ודיגיטל - בסילבוס חדש ומטורף!

מלגות גבוהות!

30.07

כ"ד תמוז

פתיחת מסלול

מאסטר בשיווק דיגיטלי

מלגות גבוהות!

9.09

ו' אלול

פתיחה חגיגית:

קורס פרסום וקופי+

איך מפיקים קפמיינים לחברות הכי גדולות בשוק? איך בונים אסטרטגיה מדוייקת? מהו המסר? כתיבה שיווקית, קופי ויצירתיות, ואפילו כתיבה לסושיאל ולדיגיטל!

עם תכני AI

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כג

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה רֹעִי לֹא אֶחְסָר:ב בִּנְאוֹת דֶּשֶׁא יַרְבִּיצֵנִי עַל מֵי מְנֻחוֹת יְנַהֲלֵנִי:ג נַפְשִׁי יְשׁוֹבֵב יַנְחֵנִי בְמַעְגְּלֵי צֶדֶק לְמַעַן שְׁמוֹ:ד גַּם כִּי אֵלֵךְ בְּגֵיא צַלְמָוֶת לֹא אִירָא רָע כִּי אַתָּה עִמָּדִי שִׁבְטְךָ וּמִשְׁעַנְתֶּךָ הֵמָּה יְנַחֲמֻנִי:ה תַּעֲרֹךְ לְפָנַי שֻׁלְחָן נֶגֶד צֹרְרָי דִּשַּׁנְתָּ בַשֶּׁמֶן רֹאשִׁי כּוֹסִי רְוָיָה:ו אַךְ טוֹב וָחֶסֶד יִרְדְּפוּנִי כָּל יְמֵי חַיָּי וְשַׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה לְאֹרֶךְ יָמִים:
נקרא  23  פעמים

אתגר AI

הגיע זמן הגאולה • אתגר 50

לוח מודעות

למעלה