דוד סיטבון&ישראל ביטון בדואט ווקאלי חדש

טויטו770

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אתם מוזיקאים אמיתיים או מה?תנו תגובות, תפרגנו!

נוי

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
ערבוב מעניין של קול מזרחי עם "טאטע" ... הלחן נשמע בניחוח מזרחי בעוד הגניחות והאנחות הן חסידיות "אשכנזיות".
לגבי עצם הערבוב: מצד אחת הרי יש בזה משהו יפה של אחדות. לגבי ההשפעה על האוזן המאזינה, תחושתי האישית היא כי במקום לנסות ולהתיישב על כל אוזן באשר היא, יש כאן רק יצור כלאיים מוזר. ועל זה נאמר כבר:"על טעם וריח , אין מה להתווכח"...

תם

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
שילוב מקסים, בטוחני שאם את העטיפה היית מעלה לכאן לפני ההורדה לדפוס היית חוסך הרבה עג"נ...;)

A JERBI

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
ממש יפה (אפילו מידי יפה לימי הספירה!)

טויטו770

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
נכתב ע"י תם;562347:
שילוב מקסים, בטוחני שאם את העטיפה היית מעלה לכאן לפני ההורדה לדפוס היית חוסך הרבה עג"נ...;)

דווקא את העטיפה לא אני עשיתי...
אני אח של המפיק של סיטבון אבל את השיר הזה יחצ"נ אביאל נחום!

מוטי נאה

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
מוזיקה ונגינה
כל פעם בספירת העומר אני שומע את השיר הזה שוב ושוב ושוב....

מוטי נאה

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
מוזיקה ונגינה
עדיין בתוקף. כל שנה מחדש.
מומלץ להתעמק במילים. כי חוץ מהלחן היפהפה, השירה היפה. יש פה עומק במילים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  19  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה