דגים דג סלומון קפוא

אלישבע ד

משתמש צעיר
ערב טוב
אני קונה דג סלומון קפוא כל פעם חברה אחרת, כך שאני מרגישה את ההבדל בטעם והמרקם
של כל חברה וחברה, אבל לא יודעת לזכור מה יותר טוב ממה,
אשמח לאיזה דירוג כלשהו
תודה.

saralulu

משתמש מקצוען
דגים של MF, קפוא כמו טרי!
מוכרים בנקודות חלוקה נראה לי
זה מה שבאתי לכתוב, MF מאסטר פוד.
יש מכירות בכמה ערים בני ברק פ״ת ואחיסמך.
הדגים שחמותי קונה גם טובים אבל אני לא יודעת כרגע איזה חברה, אבל אולי זה בגלל שהיא אלופה בסלמון ותמיד זה יוצא טעים ומשובח :)

נערך לאחרונה ב:

גאונה

משתמש מקצוען
רק מאסטר פוד
גם אני ממליצה בחום.
אין את זה בחנויות, רק במכירות פרטיות

mirif

משתמש מקצוען
מישהי יודעת על מקום בירושלים שמוכרים אותם?

cheinhorn

משתמש צעיר
גם של משנת יוסף מאד מומלץ. בד"כ אני קונה רק טרי אבל במשנת יוסף הייתי מאד מרוצה. מחולק בואקום כל פרוסה בנפרד ללא ריח או טעם לואי. אגב, כמובן עדיף הפשרה איטית במקרר ולא מהירה על השיש. גם המחיר יותר זול כנראה.

כוכב103

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
עימוד ספרים
בכל מקרה- להפשיר לפני ההכנה
הנוזלים שיוצאים מהדג ממש לא מוסיפים טעם...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  10  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה