דרוש מידע דברים פשוטים שלא ידעתי

מחשבית

משתמש צעיר
לא יודעת אם כבר כתבו פה,
ראיתי שמישהו כתב שאם יש שמן בסיר לשפוך לשקית ולזרוק
אז יש פתרון הרבה יותר נקי וקל
מערבבים עם מים וסבון כלים, זה מוריד לשמן את השומניות ואפשר לשפוך לכיור בלי לחשוש.

מרובע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
האם יש רמזורים שלא יתחלפו לירוק מבלי שילחצו על הלחצן של "בקשתך התקבלה נא המתן לירוק"??
כך זה היה נראה לי לפעמים, אבל לא יודע מתי זה כן ומתי זה לא, או שזה שרירותי...

רואים שקוף

משתמש מקצוען
האם יש רמזורים שלא יתחלפו לירוק מבלי שילחצו על הלחצן של "בקשתך התקבלה נא המתן לירוק"??
כשיש תמרור עם סימן לחיצה אז זה לא יתחלף בלי שתלחץ

רואים שקוף

משתמש מקצוען
תמונה-לפוסט-אסק-2-1-300x169.png

אבירים

משתמש פעיל
איך להוציא עור של דג סלמון- חצי דג פילה.
להפריד קצת בקצה בין הדג לעור עם סכין,(בצד ברחב של הרצועה, לא בזנב.)
לקחת חתיכת סקוץ נקי,לתפוס את העור ולמשוך לצד שני.
כך העור לא מחליק מהידיים ויוצא בשלמות,
(צריך לשים ב שלא מושך באמצע חלק מהדג)
אני עושה את זה עם צבת

איזהו

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
עריכה תורנית

קבצים מצורפים

• InkedScreenshot_20230603-230500_Chrome_LI.jpg
    InkedScreenshot_20230603-230500_Chrome_LI.jpg
    KB 719.5 · צפיות: 72

יאנקאלע

משתמש מקצוען
נסביר לאט ותבינו מהר?
חיובי ושלילי אסור שיגעו זה בזה ולכן יש בידוד ביניהם
בתמונה שניהם מלופפים זה על זה בלי בידוד
התוצאה תהיה פיצוץ בשקע
וחושך עלטה בכל הבית
יאללה לייקים כועסים
על זה שהסביר את הבדיחה

מה לעשות יש הרבה שגם עם ההסבר הזה עדיין לא יבינו

אין דברים כאלה

משתמש מקצוען

רוב הלחצנים הללו הם כמו ה"סגור דלת" במעלית, שנועדו להרגיע את עצבנו הרופפים ולתת לנו תחושה ש"עשינו משהו".
אבל יום אחד הופתעתי כשראיתי כפתור כזה שבאמת עובד, לא לחצתי והרמזור לא הוחלף עד שנכנעתי.
בד"כ זה יותר בכבישים ראשיים כשכמעט אין הולכי רגל אז זה לא עובר לירוק בכל פעם בלי לחיצה.

מקווה שלא כתבו את זה כבר
אם צריך לעשות משהו ופוחדים לשכוח אותו, מאוד מועיל להגיד בקול "אני צריך לעשות XXXX"
כנ"ל לאלו שיש להם הפרעת קשב ולפעמים לא זוכרים מה הם עשו-מועיל להגיד בקול "אני עושה XXXX"
גם לכתוב יכול להועיל

עניין של ראיה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מבשלים ביצים בסיר?
וצריך להוציא רק ביצה אחת?
במקום ללהטט עם כפית ברחבי המטבח עד שמגיעים לכיור או לצלחת אפשר פשוט לתקוע מזלג חזק עד שהוא שובר את הקליפה (שניה וחצי) וככה אני לוקחת אותו ישירות לכיור, שוטפת מקלפת ומשחררת

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  26  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה