מידע שימושי דבורי וקשטוק מאמנת שינוי ובניית יחסים

yudb

משתמש סופר מקצוען
מישהי מכירה מה הסגנון? מקצועית?
אפשר בפרטי
מה את רוצה לדעת?
יש לי קרובת משפחה שאני סומכת על אבחנתה ושיקול דעתה שלומדת אצלה אימון ומרוצה מאוד.
נשמע שהיא אשת מקצוע מעולה ואמינה.
כמובן תלוי לאיזה עניין

yudb

משתמש סופר מקצוען
רוצה מידע על הסגנון כדי לדעת האם להמליץ למישהי ללכת אליה לטיפול מתאימה לסגנון שמור או רק יותר פתוח ועוד דברים בסגנון הטיפול
לדעתי גם וגם.
אם תנסחי לי את השאלה,
אשאל משהי שלמדה אצלה.

מה שאני

משתמש מקצוען
האם הלך הרוח והחומרים שהיא מעבירה מתאימים לבת מבית חרדי שמור או שזה אוירה ותכנים ברוח יותר מודרנית וכמו שהיא בעצמה איך שנראה ממה שהיא כותבת על עצמה בחלקים של השקפה צניעות וחינוך וכו'
והאם אכן
אני חושבת שהיא כבר לא מטפלת בעצמה.
אלא רק מאמנות שהיא הכשירה.

פרקטית

משתמש מקצוען
האם הלך הרוח והחומרים שהיא מעבירה מתאימים לבת מבית חרדי שמור או שזה אוירה ותכנים ברוח יותר מודרנית וכמו שהיא בעצמה איך שנראה ממה שהיא כותבת על עצמה בחלקים של השקפה צניעות וחינוך וכו'
והאם אכן
אני לא מכירה אותה אישית רק קוראת ושומעת אותה.
שאלת על תהליך אימון שלה ולכן עניתי שככל שהבנתי ממה שהיא כותבת היא כבר לא מאמנת באופן אישי. אלא מתאימה מאמנת מהצוות שלה/ בוגרות שלה.
לגבי לימודים אצלה- לא יודעת לומר לך מידיעה ברורה.
אני אישית ממש תכננתי ללכת ללמוד אצלה אבל לא הסתדר לי הזמנים.

מה שאני

משתמש מקצוען
מאוד חיובי.
יש הרבה תכנים שלה שאני מאוד מתחברת אליהם.
השאלה האם בטיפול זה סגנון שמתאים לבחורה שמורה מאד או שזה מידי פתוח בשבילה בשים לב לשינוי העצום בין קריאת פוסט לבין ישיבה פנים מול פנים

פרקטית

משתמש מקצוען
השאלה האם בטיפול זה סגנון שמתאים לבחורה שמורה מאד או שזה מידי פתוח בשבילה בשים לב לשינוי העצום בין קריאת פוסט לבין ישיבה פנים מול פנים
לא יודעת.
תקראי קצת את הפוסטים שלה ותחליטי לפי זה.

מה שאני

משתמש מקצוען
הצחקת אותי, למה את מבררת על סגנון פתוח / שמור וכי את יודעת מי עונה לך על גבי במה זו ? ;);)אולי אחרי זה תצטרכי לברר על אלה שענו לך פה...:LOL::LOL::ROFLMAO:
החכם צודק בגדול אבל בד"כ גם אנשים פתוחים יודעים לומר על משהו מסוים אם הוא בסגנון פתוח או שמור

גלידה

משתמש מקצוען
מעט מאד אנשים יענו לך פה חוו"ד שלילית (לא ספציפי עליה אלא על כל בעל מקצוע בשוק, בדיוק השבוע שאלו פה על אחת שמייצרת פאות ואני יודעת עליה דברים, אבל אני לא יעיז לכתוב....)
ומצד שני מי שעונה לך חיובי, את אף פעם לא יודעת אם זה קרוב משפחה שלה או חברה / ידידה וכו'....

מה שאני

משתמש מקצוען
בדיוק לכן יש אופציה של פרטי
ואגב הפאות זה על אחת שאני שאלתי עליה (אם שמת לב)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה