דרוש מידע דאבוס בחורף

שניתה

משתמש מקצוען
אני צריכה המלצות לאטרקציות.
אשמח לכל מידע מניסיון.
תודה!

דוכי בחול

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אשמח גם לקבל המלצות על אטרקציות לילדים בחורף,
גימבורי וכדו' בדאבוס
בסביבות מרץ-אפריל

דוכי בחול

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
יש לך ניסיון עם סקי?
אמרו לי שלוקח יום שלם ללמוד את הטכניקה וזה בזבוז זמן אם לא טסים לשבוע לפחות.
לימוד סקי עולה מאוד יקר, ולוקח כמה ימים טובים להתאמן עד שעושים טוב,
וגם הציוד, קרי המגלשיים עולים די הרבה, גם הסקי פס - לעלות ברכבלים עולה יקר יחסית,
בקיצור מדובר בחוויה מאוד נחמדה, אבל עולה הון

למדתי במקומות אחרים לא בדאבוס

שניתה

משתמש מקצוען
לימוד סקי עולה מאוד יקר, ולוקח כמה ימים טובים להתאמן עד שעושים טוב,
וגם הציוד, קרי המגלשיים עולים די הרבה, גם הסקי פס - לעלות ברכבלים עולה יקר יחסית,
בקיצור מדובר בחוויה מאוד נחמדה, אבל עולה הון

למדתי במקומות אחרים לא בדאבוס
המקומות לא נותנים ציוד סקי?

וללמוד ברמה של ילדים, פשוטה, לוקח גם הרבה זמן?

דוכי בחול

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
המקומות לא נותנים ציוד סקי?

וללמוד ברמה של ילדים, פשוטה, לוקח גם הרבה זמן?
לא נותנים כלום, - או שאני לא מבינה מה את מתכוונת מקומות?
באופן כללי בשוויץ המחלירים מאוד יקרים, הן ללימוד (שאני למדתי עלה 50 פרנק לאדם לשעה, וזה היה לפני 10 שנים בערך, אם את לומדת בקבוצה עולה יותר זול)
וממילא בתחילה את לומדת ברמה נמוכה, ואין קשר לרמה של ילדים, כי שם ילדים לומדים יותר משבועיים את לימוד הסקי, אני ראיתי קבוצת ילדים בני שנתיים לומדים לעשות סקי!! (זה היה מתוק ומשובב נפש ...וגם רחמנות גדולה)

שניתה

משתמש מקצוען
לא נותנים כלום, - או שאני לא מבינה מה את מתכוונת מקומות?
באופן כללי בשוויץ המחלירים מאוד יקרים, הן ללימוד (שאני למדתי עלה 50 פרנק לאדם לשעה, וזה היה לפני 10 שנים בערך, אם את לומדת בקבוצה עולה יותר זול)
וממילא בתחילה את לומדת ברמה נמוכה, ואין קשר לרמה של ילדים, כי שם ילדים לומדים יותר משבועיים את לימוד הסקי, אני ראיתי קבוצת ילדים בני שנתיים לומדים לעשות סקי!! (זה היה מתוק ומשובב נפש ...וגם רחמנות גדולה)
אתרי סקי המיועדים לתיירים בהם אפשר לשכור ציוד.

מצוי

משתמש מקצוען
יש חנויות להשכרה של הציוד
לא חייבים דווקא סקי בהרים שאז צריך ללמוד יש במישור - לא זוכרת איך קוראים לזה
וזה אפשר תוך חצי שעה -שעה לקלוט ללא לימוד ,תוך כדי התנסות , מקסימום לא תגלשו ברמה , אבל זה בהחלט חוויה של שווייץ שאין בארץ

עברי אנכי

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עריכה תורנית
מניסיון אישי כמובן!
סקי סיפור יקר, לוקח יומיים לקלוט איך לעשות, ולמי שלא נוסע לשבוע בהרים לא מומלץ.
מה שכן מומלץ - עדיין מצריך זהירות, מגלשות (שליטל), זו חוויה שקל להסתדר איתה, זולה ולא מסובכת.
יש סביב העייירה דאבוס מסלולים מדהימים למזחלות עם נופים יפייפים, מומלץ בחום רב!

שניתה

משתמש מקצוען
לא חייבים דווקא סקי בהרים שאז צריך ללמוד יש במישור - לא זוכרת איך קוראים לזה
מישהו כן יודע?
מה שכן מומלץ - עדיין מצריך זהירות, מגלשות (שליטל), זו חוויה שקל להסתדר איתה, זולה ולא מסובכת.
זה מפחיד?
יש סביב העייירה דאבוס מסלולים מדהימים למזחלות עם נופים יפייפים, מומלץ בחום רב!
מזחלת זה מגלשה?
מה ההבדל?

תודה...

דוכי בחול

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
https://www.swiss1.co.il/services/ski_davos/

בדאבוס ישנן מגוון אפשרויות נופש למשפחה: מגלשת Monster Pipes, פארקים של מסלולי מכשולים ופארקי שלג לילדים. 5 מסלולי מזחלות (פעילים גם ביום וגם בלילה ומוארים היטב) המספקים זירת שעשועים נוספת הרחק ממסלולי הסקי.

בדרך כלל המזחלות זה מעץ, חוויה כיפחית ויכולה להיות מפחידה קצת, תלוי במסלול המזחלה, אם יש ירידות חדות זה ממש מפחיד, אבל סביל :)

New-product-wood-sled-for-kids.jpg e1b49c2d.jpg

שניתה

משתמש מקצוען
https://www.swiss1.co.il/services/ski_davos/

בדאבוס ישנן מגוון אפשרויות נופש למשפחה: מגלשת Monster Pipes, פארקים של מסלולי מכשולים ופארקי שלג לילדים. 5 מסלולי מזחלות (פעילים גם ביום וגם בלילה ומוארים היטב) המספקים זירת שעשועים נוספת הרחק ממסלולי הסקי.

בדרך כלל המזחלות זה מעץ, חוויה כיפחית ויכולה להיות מפחידה קצת, תלוי במסלול המזחלה, אם יש ירידות חדות זה ממש מפחיד, אבל סביל :)

צפה בקובץ המצורף 598062 צפה בקובץ המצורף 598063
תודה!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  12  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה