גשר המיתרים בירושלים

member

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
בזמן השקיעה.
מה דעתכם?

קבצים מצורפים

• גשר מיתרים.jpg
    KB 113 · צפיות: 4

KOBI13

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אדיר! הגשר מרגיש בעננים.

כדרלעמר

משתמש פעיל
צילום מקצועי
תמונה יפה.

ליישר לימין ולהגיש בחיתוך סטנדרטי.

msphoto

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
נכתב ע"י member;556054:
בזמן השקיעה.
מה דעתכם?

פונטציאל טוב!

כפי שנכתב מעלי, דרוש יישור, והתמונה חתוכה לא 'נכון'.

מה הכוונה בשאלה 'מה דעתכם'?
מה החלק היצירתי שלך בתמונה הזו? אם כיוונת הגדרות ספציפיות ע''מ לקבל את החשיפה הספציפית שרצית - זה יפה מאוד, אם כי לא מושלם ודרוש טיפול נוסף.
אם הרמת מצלמה וצילמת באוטומט ו'ככה יצא' - אז כל הכבוד למצלמה. ויפה לך על המזל..

בכל מקרה חסרה עבודה נוספת של יישור וקרופ 'נכון', (או צילום מלכתחילה באופן הזה, כמובן..)

אם יורשה לי, הייתי מציע קרופ כזה:
צפה בקובץ המצורף 90365

קבצים מצורפים

• %D7%92%D7%A9%D7%A8%20%D7%9E%D7%99%D7%AA%D7%A8%D7%99%D7%9D.jpg
    KB 116.9 · צפיות: 14

member

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
נכתב ע"י msphoto;556204:
פונטציאל טוב!

כפי שנכתב מעלי, דרוש יישור, והתמונה חתוכה לא 'נכון'.

מה הכוונה בשאלה 'מה דעתכם'?
מה החלק היצירתי שלך בתמונה הזו? אם כיוונת הגדרות ספציפיות ע''מ לקבל את החשיפה הספציפית שרצית - זה יפה מאוד, אם כי לא מושלם ודרוש טיפול נוסף.
אם הרמת מצלמה וצילמת באוטומט ו'ככה יצא' - אז כל הכבוד למצלמה. ויפה לך על המזל..

בכל מקרה חסרה עבודה נוספת של יישור וקרופ 'נכון', (או צילום מלכתחילה באופן הזה, כמובן..)

אם יורשה לי, הייתי מציע קרופ כזה:
צפה בקובץ המצורף 90365

האמת היא שמעולם לא למדתי צילום מקצועי, וגם המצלמה שלי פשוטה.
הכוונה בשאלה 'מה דעתכם', היא האם יש לי גישה וכדאי לי ללמוד.

אולי אין לי ממש חלק יצירתי בתמונה. אבל עצם העובדה שהבחנתי במראה המרהיב והרגשתי צורך להנציח אותו, ועמדתי בזוית המתאימה וחיכיתי לרגע המתאים... זה גם משו, לא?;)

אתה יודע כמה אנשים עברו באותו זמן בתחנה המרכזית? ואני בספק אם הם בכלל טרחו להביט לשמים ולהתפעל מיופי הבריאה... :)

בקשר לחיתוך, רציתי לתפוס את כל הגוונים של השמים כרקע לגשר.

msphoto

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
נכתב ע"י member;556255:
האמת היא שמעולם לא למדתי צילום מקצועי, וגם המצלמה שלי פשוטה.
הכוונה בשאלה 'מה דעתכם', היא האם יש לי גישה וכדאי לי ללמוד.

אולי אין לי ממש חלק יצירתי בתמונה. אבל עצם העובדה שהבחנתי במראה המרהיב והרגשתי צורך להנציח אותו, ועמדתי בזוית המתאימה וחיכיתי לרגע המתאים... זה גם משו, לא?;)

אתה יודע כמה אנשים עברו באותו זמן בתחנה המרכזית? ואני בספק אם הם בכלל טרחו להביט לשמים ולהתפעל מיופי הבריאה... :)

בקשר לחיתוך, רציתי לתפוס את כל הגוונים של השמים כרקע לגשר.

בהחלט יש לך ראיה טובה.

לא תמיד אפשר לקבל כל מה שרוצים, ואם יש מפריעים בתמונה לפעמים אין ברירה אלא לוותר על חלק רצוי כזה או אחר.

נוי

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
לא צלמת מקצועית, אבל דבר אחד אני חייבת להעיר: מהרגע שהקימו את גשר המיתרים עם כל ה"טררם" הגדול סביבו,לא מצאתי בו חן, אומנות או יופי. -עד שבאו התמונות בפורום צילום, וגילו צדדים נאים להפליא ביצירה הארכיטקטונית הזו.
תודה על התמונה הנאה!

member

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
נכתב ע"י נוי;556373:
לא צלמת מקצועית, אבל דבר אחד אני חייבת להעיר: מהרגע שהקימו את גשר המיתרים עם כל ה"טררם" הגדול סביבו,לא מצאתי בו חן, אומנות או יופי. -עד שבאו התמונות בפורום צילום, וגילו צדדים נאים להפליא ביצירה הארכיטקטונית הזו.
תודה על התמונה הנאה!

נוי, כיף לי לקרוא שגרמתי לך למצוא נוי ביצירה הארכיטקטונית הזו...;)
ותודה על המחמאה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלו

א הוֹדוּ לַיהוָה כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב הוֹדוּ לֵאלֹהֵי הָאֱלֹהִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ג הוֹדוּ לַאֲדֹנֵי הָאֲדֹנִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ד לְעֹשֵׂה נִפְלָאוֹת גְּדֹלוֹת לְבַדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ה לְעֹשֵׂה הַשָּׁמַיִם בִּתְבוּנָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ו לְרֹקַע הָאָרֶץ עַל הַמָּיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ז לְעֹשֵׂה אוֹרִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ח אֶת הַשֶּׁמֶשׁ לְמֶמְשֶׁלֶת בַּיּוֹם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ט אֶת הַיָּרֵחַ וְכוֹכָבִים לְמֶמְשְׁלוֹת בַּלָּיְלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:י לְמַכֵּה מִצְרַיִם בִּבְכוֹרֵיהֶם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יא וַיּוֹצֵא יִשְׂרָאֵל מִתּוֹכָם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יב בְּיָד חֲזָקָה וּבִזְרוֹעַ נְטוּיָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יג לְגֹזֵר יַם סוּף לִגְזָרִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יד וְהֶעֱבִיר יִשְׂרָאֵל בְּתוֹכוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טו וְנִעֵר פַּרְעֹה וְחֵילוֹ בְיַם סוּף כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טז לְמוֹלִיךְ עַמּוֹ בַּמִּדְבָּר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יז לְמַכֵּה מְלָכִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יח וַיַּהֲרֹג מְלָכִים אַדִּירִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יט לְסִיחוֹן מֶלֶךְ הָאֱמֹרִי כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כ וּלְעוֹג מֶלֶךְ הַבָּשָׁן כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כא וְנָתַן אַרְצָם לְנַחֲלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כב נַחֲלָה לְיִשְׂרָאֵל עַבְדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כג שֶׁבְּשִׁפְלֵנוּ זָכַר לָנוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כד וַיִּפְרְקֵנוּ מִצָּרֵינוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כה נֹתֵן לֶחֶם לְכָל בָּשָׂר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כו הוֹדוּ לְאֵל הַשָּׁמָיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

השירים שאהבנו • אתגר 20

לוח מודעות

למעלה