דרוש מידע גרפיקאי/ת? אשמח לתשובה קצרצרה (לא ייעוץ).

אין דברים כאלה

משתמש מקצוען
היה לנו צד להחליף לוגו לעסק, דיברנו עם גרפיקאית (שכנה - חברה של אישתי) והיא הראתה לנו דוגמא שלא אהבתי, היה ניסיון או שתים לשפץ ואז החלטנו לא להחליף לוגו והזמנו דרכה רק מודעה (על בסיס הלוגו הקיים).
תכל'ס היא לא ביקשה כלום על המאמץ אבל נראה לי כי זה לא נעים לה.
כמה נהוג לשלם (אם בכלל), וכמה היית מצפה שישלמו לך?
בתודה מראש

יעלזו חסידים

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אשתי גרפיקאית
בעקרון הכלל אומר שלא משלמים על עבודה שלא לקחו
מצד שני מאוד מצופה לתשלום וזה אחד הדברים הכי מעצבנים בעבודה הזאת בגלל המון שעות עבודה (ובכלל יש כאלו שדחוף להם השלמה גם באמצע הלילה)

Ari 3d

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
אני כגרפיקאי, הייתי מצפה שישלמו לכה"פ כ-50% מהשווי,
מאחר והתקשורת ביניכם היתה (לכאורה) שהיא כן עובדת על לוגו,
למרות שהתוצאה הסופית היא שאתם לא התחברתם.
הרי כל לקוח (רובם בכ"א) פונה לגרפיקאי מסוים לאחר שראה תיק עבודות, התרשם ונהנה מהכיוון, העיצוב, הטיפוג' וכו'.
ממילא, אני חושב שנכון וישר לשלם חלקית.

החיים מצחיקים :)

משתמש מקצוען
לא משנה אם היא עובדת בזה קבוע או לא
היא השקיעה זמן מחשבה וכח
יפה שתשלמו לה כמה שנראה לכם לנכון

רותי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
למה לא לשאול אותה?
כמו שכבר כתבו זה שלא אהבתם / השתמשתם זה בעיה שלכם לא שלה.
זה שהחלטתם לא לשנות בסוף זו החלטה שלכם
אתם פניתם שתעשה לכם עבודה לא שהיא פנתה והציעה לכם לשנות לכם את הלוגו.
מאמינה שהיא עבדה על זה כמ' שעות
ומגיע לה הכסף.
350 זה כבר חצי מחיר (אפילו פחות|) ממחיר רגיל של לוגו...

אין דברים כאלה

משתמש מקצוען
350 זה כבר חצי מחיר (אפילו פחות|) ממחיר רגיל של לוגו...
אני יודע ולכן כל הסיפור הוא חובבני ומטה ולכן גם לא רצינו את הלוגו שלה/לשנות לוגו.
אני לא מאמין (לפי איך שהתנהלו הדברים) שהיא עבדה על זה יותר מכמה שעות (אחרי הכל היא עשתה את זה תוך יום ולאחר שעות העבודה).
למה לא לשאול אותה?
כי היא תרגיש לא נעים להגיד מה היא רוצה, ופה בעצם הבעיה מתחילה.
ולכן אני שואל מה מקובל בתחום, ואז להביא לבעלה ולהגיד לו "ביררתי, כך מקובל......."

רותי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אתם צריכים לזכור שהיא שכנה שלכם
ותמשיכו לפגוש אותה הרבה
ולכן חשוב שהיא שתהיה מרוצה ולא כל פעם שתפגשו יהיה לה עליכם....
תאמת אולי תשאלו רב
ואז תוכלו להגיד שאלו רב ו....
(אני ג"כ חושבת לכל הפחות 50%)
אבל לא יודעת מה מקובל באמת בשוק.

רפרפת

משתמש פעיל
לפי התיאור שלכם נשמע לי ש-200 ש"ח זה סכום חביב שנחמד לקבל מהצד,
מצד אחד מראה שאתם מעריכים את העבודה שעשתה,
מצד שני לא מופרז, שייצור אי נעימות.
כמובן בהתאם לכך שהיא שכנה/חברה/חובבנית

אני לא גרפיקאית, זו דעתי הבלתי מקצועית.

stm3948

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
תשאלו אותה כמה צריך לשלם עד עכשיו אם היא מתביישת בעיה שלה...
אם עבדה מעט אז בהתאם אבל אם עבדה רציני לא נרא לי שהיא אשמה שאתם לא לוקחים את זה
באתם על דעת לשלם 350 מאיפה אז הייתם לווים את זה... באמת מתסכל אם משהי עשתה משהו מכוער :( אם הזמנתם מגש פרות לכבוד טו בשבט והעיצוב יצא לא תואם לדמיון אתם מחזירים את זה ולא משלמים... תשלמו לפי עבודתה.. באמת מתסכל אבל..

rubi

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
ברור לי שצריך לשלם משהו,
התשלום הכי זול - זה כסף

כמה?

השאלה למה לא רציתם? האם חוסר הבנה ומקצועיות מצידה? או סיבה אחרת שלכם, שהרי לבסוף לא החלפתם כלל את הלוגו, ולא הלכתם אח"כ למישהו אחר, שאתם כן מתחברים לעבודה שלו.

אין דברים כאלה

משתמש מקצוען
ברור לי שצריך לשלם משהו,
התשלום הכי זול - זה כסף

כמה?

השאלה למה לא רציתם? האם חוסר הבנה ומקצועיות מצידה? או סיבה אחרת שלכם, שהרי לבסוף לא החלפתם כלל את הלוגו, ולא הלכתם אח"כ למישהו אחר, שאתם כן מתחברים לעבודה שלו.
אני חוזר שוב ביתר פירוט, היה לנו צד להחליף לוגו, כי הלוגו הקיים לדעתי לא מספיק מוצלח, כיון שלא רצינו להשקיע 1000 ש"ח בלוגו חדש שאלנו אותה כאחת שלמדה גרפיקה (ולא עובדת בזה כיום אלא כתחביב צדדי) אם היא יכולה לנסות והיא הציעה שהיא תעצב משהו ותראה לנו.
כיון שמה שהיא הראתה זה לא היה הכיוון, ולא רציתי להחליף פרה בחמור החלטנו להשאיר את המצב הקיים ואולי בהמשך ללכת למישהו שבאמת מומחה לזה שיחליף את הלוגו.
כל הנושא לקח יומיים-שלוש והיה כשיח שכנות/חברות ובערך כמו לקיחת 2 ביצים והחזרת כוס שמן.
כיון שאני יודע כי הדברים האלה הם לא כמו שמן וביצים, רציתי לשמוע מהעובדים בתחום כמה מקובל או כמה הם מצפים שישלמו להם במקרה של ביטול (אם בכל מקרה של ביטול הם מצפים לקבל 200 ש"ח אז כאן מספיק לשלם 100 ואם תמיד משלמים 50% אני יפרגן לה 200 ש"ח)
וכיון שהיא לא תובעת ומבקשת כלום כי כאמור הכל היה בצורה חובבנית לא שייך לשאול אותה כמה היא רוצה כי היא לא תענה על זה.

תודה למגיבים.

יונה צחורה

משתמש מקצוען
כל הכבוד על הרצון לתגמל
ועל ההבנה שהיא השקיעה מזמנה וכו'
לפי התנהלות העניינים נשמע שאין לה ציפיה לתשלום בטח לא תשלום מלא (גם לפי התמחור)
100-150 שח בהחלט יכול לתת את ההרגשה הטובה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יַעַנְךָ יְהוָה בְּיוֹם צָרָה יְשַׂגֶּבְךָ שֵׁם אֱלֹהֵי יַעֲקֹב:ג יִשְׁלַח עֶזְרְךָ מִקֹּדֶשׁ וּמִצִּיּוֹן יִסְעָדֶךָּ:ד יִזְכֹּר כָּל מִנְחֹתֶךָ וְעוֹלָתְךָ יְדַשְּׁנֶה סֶלָה:ה יִתֶּן לְךָ כִלְבָבֶךָ וְכָל עֲצָתְךָ יְמַלֵּא:ו נְרַנְּנָה בִּישׁוּעָתֶךָ וּבְשֵׁם אֱלֹהֵינוּ נִדְגֹּל יְמַלֵּא יְהוָה כָּל מִשְׁאֲלוֹתֶיךָ:ז עַתָּה יָדַעְתִּי כִּי הוֹשִׁיעַ יְהוָה מְשִׁיחוֹ יַעֲנֵהוּ מִשְּׁמֵי קָדְשׁוֹ בִּגְבֻרוֹת יֵשַׁע יְמִינוֹ:ח אֵלֶּה בָרֶכֶב וְאֵלֶּה בַסּוּסִים וַאֲנַחְנוּ בְּשֵׁם יְהוָה אֱלֹהֵינוּ נַזְכִּיר:ט הֵמָּה כָּרְעוּ וְנָפָלוּ וַאֲנַחְנוּ קַּמְנוּ וַנִּתְעוֹדָד:י יְהוָה הוֹשִׁיעָה הַמֶּלֶךְ יַעֲנֵנוּ בְיוֹם קָרְאֵנוּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

אשליה אופטית • אתגר 48

לוח מודעות

למעלה