מידע שימושי גרים ברמת בית שמש ד1 סקר

ירמי וולדמן

מתווך דירות ונכסים
מנהל
מנוי פרימיום
אני חושב לעבור חברה
רציתי לדעת איזה חברה יש להם קליטה טובה בד1

בכיוון הנכון

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
אני חושב לעבור חברה
רציתי לדעת איזה חברה יש להם קליטה טובה בד1
גם בתוך רמה ד יש שינוי באיזורים
יש מקומות שלפרטנר יש מעולה ואין לאחרים, ויש מקומות שלפלאפון יש יותר טוב ואין לאחרים.

הגוץ

משתמש צעיר
הייתי בפלאפון, ולא הייתי מרוצה, עברתי לסלקום וקצת יותר טוב גם לא פסגת החלומות,
פרטנר לא ניסיתי עדיין, אם אני יתרשם שזה בסדר אולי אנסה את מזלי....

די

משתמש סופר מקצוען
אפשר לראות כאן בדיוק היכן יש אנטנה של כל חברה (סגול-סלקום גולן, כחול-פלאפון רמי לוי, ירוק-פרטנר הוט מובייל).
סקר לא מוכיח כלום כי יכול להיות דייר שגר לכיוון אנטנה של חברה מסוימת ודייר שגר דירה מולו הוא לכיוון חברה אחרת ולכל אחד לא יהיה קליטה מהחברה של השני. ובוודאי ששתי קצוות של השכונה לא מוכיחים אחד על השני.

estyr

משתמש מקצוען
אולי אפשר לדבר עם חברה מסוימת שאם הם יניחו אנטנה באזורינו - יעברו אליהם כל התושבים "חסרי הקליטה", כי המצב באמת מתחת לכל ביקורת...

אם לא תשאל איך תדע

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
הסקר לא כ"כ מוצלח
זה מאד תלוי באיזה בניין אתה גר
אני גר בנתיב ד'1
ברוב הבית יש לי קליטה טובה
במדרגות ובמעלית אין לי קליטה
בצד האחורי של אמשינוו אין לי קליטה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  17  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה