עזרה גרדת חזקה, אדמימות ועור מגורה בגלל המדבקה של הסנסור

מלכי סלמון

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
ילד סוכרתי שמציק לו מאד
מה עושים?

אברימי

מנהל פורום סוכרת
מנהל
מנוי פרימיום
מתיזים לפני ההדבקה ספריי פליקסונייז, מייבשים ואז מחדירים.
ואני יודע היטב שהוא לא נועד לזה, לא להיבהל

מלכי סלמון

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
אה וואו
להשיג בכל בית מרקחת בלי מרשם?

מלכי סלמון

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
אהה תודה!

ואגב זה נורמלי שיראה ככה? העור מחוספס כמו בכוויה?

אברימי

מנהל פורום סוכרת
מנהל
מנוי פרימיום
לא צריך להיות. לגשת לרופא עור. תיתכן רגישות לדבק ואז יש להחליף מדבקות או מריחת משחה.

איילה אור

משתמש צעיר
לא צריך להיות. לגשת לרופא עור. תיתכן רגישות לדבק ואז יש להחליף מדבקות או מריחת משחה.
אם כבר בנושא זה, האם יש דרך להוריד את הדבק בקלות לאחר שמורידים את החיישן? (לוקח לי כמה ימים טובים להצליח להוריד אותו)

אברימי

מנהל פורום סוכרת
מנהל
מנוי פרימיום
אם כבר בנושא זה, האם יש דרך להוריד את הדבק בקלות לאחר שמורידים את החיישן? (לוקח לי כמה ימים טובים להצליח להוריד אותו)
יש מגבונים / ספריי רפואיים מיוחדים להסרת דבק. תבקשו בקופת חולים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה