דרוש מידע גרבי גומי למצב מיוחד - על מה הייתם ממליצים

• פותח הנושא ck
  • פורסם בתאריך

טייסת

משתמש פעיל
עדיין אין לי נסיון אישי בפועל אבל אני הלכתי לכירורג כלי דם שיתאים בדיוק (ממש לפני יומיים), אם כבר הולכת להתחרפן עם זה לפחות שיהיה הכי מתאים לי והכי יעיל

• תודה
Reactions: ck

חנה פכמן

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
למכבי יש במכביפארם - אני לא זוכרת חברה, אבל מחיר של פחות מ100 ש''ח, אפשר להזמין לפי מידות ודרגות לחץ.

• תודה

מתוק מדבש

משתמש מקצוען
הכי טוב מנסיון, של חברת סיגווריס, עולה יקר אבל שווה כל שקל.
במכבי פארם הכי זול שמצאתי. אני לא יודעת מחיר מעודכן, אבל בהריון האחרון שלי לפני כשנתיים זה מה שעלה מהבירורים האין סופיים שעשיתי בכל הקופות. ואני לא מחליפה את הגרביים האלו בשום חברה שבעולם. הן היחידות שאפשר איכשהוא לסבול אותם בקיץ. יחידות שמכילות גם כותנה. ואני משתמשת בגרביון כבר הרבה מאד הריונות...

ck

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
תודה רבה על המידע. יש למישהו מושג על חברות נוספות?

artline

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
יש לי נסיון הכי טוב עם veno train עולה באזור ה220 שח לגרביון

• תודה

חולמנית

משתמש מקצוען
קניתי דרך הקופה- לאומית
וקבלתי החזר שורה תחתונה שילמתי נראה לי 90

• תודה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

רבי שמעון - הסיפור המלא • אתגר 15

לוח מודעות

למעלה