דרוש מידע גננת\מפעילת צהרון

אלישבע C

משתמש צעיר
הי שלום!

מי שעובדת כגננת בצהרון ומפטרים אותה בסוף שנה
יש דרך לקבל החזר\מענק\על החודשיים של חופשת קיץ?
האם לפי החוק צריכים לשלם על החופש? (חוזרת בתחילת שנה הבאה)
אשמח לקבל מידע:)
תודה!

very nice

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
חושבת שזה לא נכון, כל העובדי הוראה שהם לא עם תקן חותמים כל שנה בחופש למשך חודשיים אבטלה את צריכה מסמך מהמוסד שכביכול את מפוטרת קיץ ואז ממילא אין בעיה.

אחד משלנו

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
קופצת על האשכול
לפני כמה שנים עבדתי במקום שהיה מפטר עובדות כל סיום שנה ואז בתחילת שנה היה מחזיר אותנו העבודות
לפני שנתיים ילדתי בסוף שנה וקיבלתי דמי לידה ולא פיטרו אותי בסוף השנה ולא חזרתי לעבוד שם
השאלה אם אני חוזרת לעבוד שם יהיה רשום לי בתלוש כאילו אני כבר שנתיים עובדת שם?
או בגלל שבפועל לא עבדתי שם בשנתיים האלו אז לא יהיה רשום ככה?
תודה מראש
בברכה

shani123

משתמש מקצוען
קופצת על האשכול
לפני כמה שנים עבדתי במקום שהיה מפטר עובדות כל סיום שנה ואז בתחילת שנה היה מחזיר אותנו העבודות
לפני שנתיים ילדתי בסוף שנה וקיבלתי דמי לידה ולא פיטרו אותי בסוף השנה ולא חזרתי לעבוד שם
השאלה אם אני חוזרת לעבוד שם יהיה רשום לי בתלוש כאילו אני כבר שנתיים עובדת שם?
או בגלל שבפועל לא עבדתי שם בשנתיים האלו אז לא יהיה רשום ככה?
תודה מראש
בברכה
לא יהיה רשום שאת עובדת שם
המשך וותק נשמר עד חצי שנה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יד

א לַמְנַצֵּחַ לְדָוִד אָמַר נָבָל בְּלִבּוֹ אֵין אֱלֹהִים הִשְׁחִיתוּ הִתְעִיבוּ עֲלִילָה אֵין עֹשֵׂה טוֹב:ב יְהוָה מִשָּׁמַיִם הִשְׁקִיף עַל בְּנֵי אָדָם לִרְאוֹת הֲיֵשׁ מַשְׂכִּיל דֹּרֵשׁ אֶת אֱלֹהִים:ג הַכֹּל סָר יַחְדָּו נֶאֱלָחוּ אֵין עֹשֵׂה טוֹב אֵין גַּם אֶחָד:ד הֲלֹא יָדְעוּ כָּל פֹּעֲלֵי אָוֶן אֹכְלֵי עַמִּי אָכְלוּ לֶחֶם יְהוָה לֹא קָרָאוּ:ה שָׁם פָּחֲדוּ פָחַד כִּי אֱלֹהִים בְּדוֹר צַדִּיק:ו עֲצַת עָנִי תָבִישׁוּ כִּי יְהוָה מַחְסֵהוּ:ז מִי יִתֵּן מִצִּיּוֹן יְשׁוּעַת יִשְׂרָאֵל בְּשׁוּב יְהוָה שְׁבוּת עַמּוֹ יָגֵל יַעֲקֹב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה