תחפושות לפורים גננות? למה אתן מחפשות את ילדי הגן?

מביאה את המשיח

משתמש פעיל
אצלינו חיפשו לטבחים
כובע טבח מנייר אפודה כזאת מהשקל של טבח וקיבלו מחבת קטנה עם חביתה וסכום- גם מהשקל נראה לי.
שנה שעברה היו צלמים- אפודה כנל וקיבלו מצלמה קטנה

מעצבי על

משתמש פעיל
לא חסר רעיונות...
אם את רוצה משהוא מסוים ורוצה רעיון לביצוע - בשמחה... (כמה יש לך תקציב? בנים/בנות?)
בנאי
טבח
מנגן
צייר
איש לגו

מוביט

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
אצלינו התחפשו לתינוקות (של בית רבן)
כובע קש קטן, סינר ח"פ, סוכריית מוצץ קשורה בחוט על הצוואר ובקבוק תוססן

bp1

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
אצלינו התחפשו לנשים ירושלמיות
מטפחת שחורה, שכמייה (מאל-בד) שרשרת פנינים
אפו לחמניות וקיבלו 2 קופסאות קטנות עם טחינה וסלט ערבי

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
ציירות

ניחוחות

משתמש מקצוען
את הבן שלי חיפשו שנה שעברה למוכר ימבמבם,
סינר וכובע אדום, מגש ועליו סיר פלא ח”פ, שבתוכו צמר גפן,
וליד מקלות, היה מושלם.
אם תרצי אני יחפש תמונה

מעצבי על

משתמש פעיל
הייתי לוקחת את זה לרעיון שכל ילד מגיש כף של נחת לאמא
על הכובע - לכתוב- מאפה של נחת
על הסינר - ציור/תמונה של צלחת עם סכו"ם וכיתוב יפה כמין מתכון לנחת
וביד - כף עץ שמוצמד אליה פתק של נחת - משהוא אישי לאמא שמתאים לכל ילד (מחמאות וכד')

Malki.A

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
צילום מקצועי
יש לכם רעיון לתחפושת שאפשר להתאים אותה לרוח הימים האלו? מחפשת בעיקר רעיון

מירימ

משתמש פעיל
אצלנו, בנות גיל 3, חיפשו השנה- פורים קטן שהיה ביום ששי - לגמד ג-גומרת מ-מהר ד-דברים לשבת
היה ממש מתוק!!!! ויעיל!!

דיאלוג

משתמש סופר מקצוען
הייתי בטוח שהשאלה כאן מופנית בטענה/סקרנות כלפי הגננות
"לַמַה אתן מחפשות את הילדים"?
ולא הבנתי למה לא, זה ממש חמוד...

(רק לפעמים נראה שהגננות השקיעו 'אובר' כוחות או כסף וזה לא תמיד נעים)

נבראתי בצלם

משתמש פעיל
הגננת של אחי השקיעה במיוחד
חפשה את הילדים ל"חיילים בצבא ה'"
הכינה ציציות גדולות מאלבד ועליהם תמונות של כל הילדים מחופשים לגברים (חסיד, ליטאי, נח נח וכו')
תיק של תפילין מטפט קטיפה, ובתוכו תפילין (ציפתה קופסת גפרורים בדבק חשמל שחור, והוסיפה ריבוע קטן למעלה)
מאד מתוק ומיוחד!!

ניחוחות

משתמש מקצוען
מאחורה היה תמונה של הילד עם הכיתוב
מתוק? לא יותר ממני
20230224_121600 (1).jpg

MALINU

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
לבנים- בנאי עם הכיתוב 'בניך= בונייך'

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלט

א לַמְנַצֵּחַ לְדָוִד מִזְמוֹר יְהוָה חֲקַרְתַּנִי וַתֵּדָע:ב אַתָּה יָדַעְתָּ שִׁבְתִּי וְקוּמִי בַּנְתָּה לְרֵעִי מֵרָחוֹק:ג אָרְחִי וְרִבְעִי זֵרִיתָ וְכָל דְּרָכַי הִסְכַּנְתָּה:ד כִּי אֵין מִלָּה בִּלְשׁוֹנִי הֵן יְהוָה יָדַעְתָּ כֻלָּהּ:ה אָחוֹר וָקֶדֶם צַרְתָּנִי וַתָּשֶׁת עָלַי כַּפֶּכָה:ו (פלאיה) פְּלִיאָה דַעַת מִמֶּנִּי נִשְׂגְּבָה לֹא אוּכַל לָהּ:ז אָנָה אֵלֵךְ מֵרוּחֶךָ וְאָנָה מִפָּנֶיךָ אֶבְרָח:ח אִם אֶסַּק שָׁמַיִם שָׁם אָתָּה וְאַצִּיעָה שְּׁאוֹל הִנֶּךָּ:ט אֶשָּׂא כַנְפֵי שָׁחַר אֶשְׁכְּנָה בְּאַחֲרִית יָם:י גַּם שָׁם יָדְךָ תַנְחֵנִי וְתֹאחֲזֵנִי יְמִינֶךָ:יא וָאֹמַר אַךְ חֹשֶׁךְ יְשׁוּפֵנִי וְלַיְלָה אוֹר בַּעֲדֵנִי:יב גַּם חֹשֶׁךְ לֹא יַחְשִׁיךְ מִמֶּךָ וְלַיְלָה כַּיּוֹם יָאִיר כַּחֲשֵׁיכָה כָּאוֹרָה:יג כִּי אַתָּה קָנִיתָ כִלְיֹתָי תְּסֻכֵּנִי בְּבֶטֶן אִמִּי:יד אוֹדְךָ עַל כִּי נוֹרָאוֹת נִפְלֵיתִי נִפְלָאִים מַעֲשֶׂיךָ וְנַפְשִׁי יֹדַעַת מְאֹד:טו לֹא נִכְחַד עָצְמִי מִמֶּךָּ אֲשֶׁר עֻשֵּׂיתִי בַסֵּתֶר רֻקַּמְתִּי בְּתַחְתִּיּוֹת אָרֶץ:טז גָּלְמִי רָאוּ עֵינֶיךָ וְעַל סִפְרְךָ כֻּלָּם יִכָּתֵבוּ יָמִים יֻצָּרוּ (ולא) וְלוֹ אֶחָד בָּהֶם:יז וְלִי מַה יָּקְרוּ רֵעֶיךָ אֵל מֶה עָצְמוּ רָאשֵׁיהֶם:יח אֶסְפְּרֵם מֵחוֹל יִרְבּוּן הֱקִיצֹתִי וְעוֹדִי עִמָּךְ:יט אִם תִּקְטֹל אֱלוֹהַּ רָשָׁע וְאַנְשֵׁי דָמִים סוּרוּ מֶנִּי:כ אֲשֶׁר יֹאמְרֻךָ לִמְזִמָּה נָשֻׂא לַשָּׁוְא עָרֶיךָ:כא הֲלוֹא מְשַׂנְאֶיךָ יְהוָה אֶשְׂנָא וּבִתְקוֹמְמֶיךָ אֶתְקוֹטָט:כב תַּכְלִית שִׂנְאָה שְׂנֵאתִים לְאוֹיְבִים הָיוּ לִי:כג חָקְרֵנִי אֵל וְדַע לְבָבִי בְּחָנֵנִי וְדַע שַׂרְעַפָּי:כד וּרְאֵה אִם דֶּרֶךְ עֹצֶב בִּי וּנְחֵנִי בְּדֶרֶךְ עוֹלָם:
נקרא  3  פעמים

לוח מודעות

למעלה