התייעצות גן עם ילד אלרגי לחלב מה מביאים לאכול בבוקר

אסתי H

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה והפקת סרטים
חכיתי שתבואי לפה. זכרתי שיש אצלך אלרגיה. קדם כל הצדעה. איזו התמודדות!!
אז בוא תחכימי אותנו. בת כמה היא? יש איזה גיל שבו את כן מתכונת לשלוח אותה לבית ספר? המנעות של כל ילדות בית הספר תעזור? ואפשר בכלל לסמוך על זה שהן באמת תמנענה?
היא בת 2.5, לגן היא ככל הנראה לא תלך, תלוי במעקב אלרגיאולוג, לבית ספר כן. לפחות בגלל העובדה שבבית ספר אין אוכל חם בארוחת בוקר, טוסטים נבקש לא להביא. כן יהיו לה מגבונים לנגב את השולחן שלה, ו...תכלס בבתי הספר אין מתקנים כך ש...
כן נשארת הבעיה של ידיות הדלת וידיות הברזים, הרגיל לאיזה שהיא מודעות, לא יודעת.
יש לי בן שהיה לו חלבי וביצים ברמה 3 וירד לו אז אני די בונה על זה... אם כי האגוזים ברמת עליה, אבל בהם יש פחות בעיה של ידיות...
היא ילדה מודעת ברמה מלחיצה. יצאנו לשבת אז היא אספה בובה ו"פפיפן ליתר ביטחון" "אגיד לדודה שיש לי פיפן! "

אסתי H

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה והפקת סרטים
והיא מגיבה חריף גם לחלקיקים הנשאפים של שומשום, בטנים וסויה?
ברוך ה לא. לא מגיבים חריף לרמה 2.
אם כי... זה מקפיץ לה את האטופיק ומהזיהום בעור לבד היא היתה מאושפזת שבוע.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  41  פעמים

לוח מודעות

למעלה