דרוש מידע גן חיות התנכ"י

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
1. האם ההאכלות בעלי חיים שם זה בתשלום?
2. מה זה הסיורים הליליים ולמי הם מתאימים?
3. הסיורים מאחורי הקלעים- לאיזה גיל זה מתאים?

תודה!

ספרינגית

משתמש מקצוען
עוקבת
לא ידעתי שיש סיורים ליליים
חשבתי שנשאר כמו פעם שפתוח עד 5 לכניסה ועד 6 צריך לצאת
באמת שעות פחות לענין מבחינת המזג אויר...

שרה arch

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
1. האם ההאכלות בעלי חיים שם זה בתשלום?
את מתכוונת לראות האכלות או להאכיל בעצמך?
נראה לי שא"א להאכיל חוץ מתוכים מסוימים שהאוכל שלהם עולה כמה שקלים, אבל בד"כ אנשים קונים ולא גומרים לאכיל ויש שם הרבה כוסיות לא גמורות.
לראות האכלה בחינם

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
את מתכוונת לראות האכלות או להאכיל בעצמך?
נראה לי שא"א להאכיל חוץ מתוכים מסוימים שהאוכל שלהם עולה כמה שקלים, אבל בד"כ אנשים קונים ולא גומרים לאכיל ויש שם הרבה כוסיות לא גמורות.
לראות האכלה בחינם
פעם היתה אפשרות לקנות אוכל לכבשים והתיישים בפינת ליטוף ליד גינת השעשועים. כבר אי אפשר?

י מ

משתמש פעיל
הפינת ליטוף שם מאד עלובה
כמה בודדים שלא יוצאים מהמתחם שלהם ותכלס הילדים רק מסתכלים ובקושי מלטפים. ואסור להאכיל אותם.

את הלורים- סוג של ציפורים אפשר להאכיל בימי שגרה זה אחד החויות של הילדים בתנכי והם לא מותרים על זה
כשיותר עמוס שם הלורים באמת שבעים ולא רוצים לאכול.

שאר החיות יש להם זמני האכלה שהמטפלים שלהם נותנים להם אוכל ולבנתים מסבירים עליהם וזה מאד מעניין

(:chavi:)

משתמש פעיל
איך התנכ"י בימים אלו? עמוס?
שווה להגיע או שנורא נורא חם?

yucv

משתמש פעיל
באתר כשרוצים להזמין כרטיס צריך לבחור יום ושעה
אם ישלי כרטיסים שאני קונה ממקום אחר האם תהיה לי בעיה להכנס באיזה יום שועה שאני בוחרת?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  35  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה