ג'מיל קרמיקה מעבר חשמונאים 0532472321

אין עוד מלבדו!

משתמש מקצוען
הוא נמצא בכפר הערבי דיר קדיס ,
הוא פליסטנאי
לא הייתי ממליץ ליקנות שם למי שלא מכיר את דרכי ההתנהלות באיזורים האלו, חלילה באם יש בעיות אין את מי לתבוע הוא לא ישראלי אין שם ואין כלום,
וד"ל

saranus

משתמש פעיל
אפשר עוד פרטים?
יש לו חנות?
הוא גם נגר? הוא פרסם שהוא עושה ספריות?
מאיפה אתה מכיר אותו?
אשמח אם תענה לי באישי.

שירה ד.

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
במודיעין עילית פרסמו הרבה פעמים להיזהר ממנו אחרי הרבה נעקצים בתשלום מראש ואי אספקת סחורה!

חרש עץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אפשר עוד פרטים?
יש לו חנות?
הוא גם נגר? הוא פרסם שהוא עושה ספריות?
מאיפה אתה מכיר אותו?
אשמח אם תענה לי באישי.
הוא גם יועץ זוגי אם תשאלי אותו.
וגם מוסכניק וגם חשמלאי וגם חייט ורצף וצייר מאלף תוכים זמר אינסטלטור ועוד.
אני לא מכיר אותו, אבל ככה זה נשמע.

רבקה גולדברג

משתמש פעיל
אני מציע לנסח מכתב שבו אתם מתארים את גודל נוכלותו בתיאור חי וכו וכו כולל המיקום שלו {איזור תעשיה נהלל} ליד פרח חלקי חילוף לרכב
ולישלוח לו בווטסאפ את המודעה לאישור לקראת מסע פירסום גדול בכל הריכוזים, חרדי דתי וחילוני ובכל הרשתות החברתיות,
ואלי זה מה שיזיז אותו,

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יַעַנְךָ יְהוָה בְּיוֹם צָרָה יְשַׂגֶּבְךָ שֵׁם אֱלֹהֵי יַעֲקֹב:ג יִשְׁלַח עֶזְרְךָ מִקֹּדֶשׁ וּמִצִּיּוֹן יִסְעָדֶךָּ:ד יִזְכֹּר כָּל מִנְחֹתֶךָ וְעוֹלָתְךָ יְדַשְּׁנֶה סֶלָה:ה יִתֶּן לְךָ כִלְבָבֶךָ וְכָל עֲצָתְךָ יְמַלֵּא:ו נְרַנְּנָה בִּישׁוּעָתֶךָ וּבְשֵׁם אֱלֹהֵינוּ נִדְגֹּל יְמַלֵּא יְהוָה כָּל מִשְׁאֲלוֹתֶיךָ:ז עַתָּה יָדַעְתִּי כִּי הוֹשִׁיעַ יְהוָה מְשִׁיחוֹ יַעֲנֵהוּ מִשְּׁמֵי קָדְשׁוֹ בִּגְבֻרוֹת יֵשַׁע יְמִינוֹ:ח אֵלֶּה בָרֶכֶב וְאֵלֶּה בַסּוּסִים וַאֲנַחְנוּ בְּשֵׁם יְהוָה אֱלֹהֵינוּ נַזְכִּיר:ט הֵמָּה כָּרְעוּ וְנָפָלוּ וַאֲנַחְנוּ קַּמְנוּ וַנִּתְעוֹדָד:י יְהוָה הוֹשִׁיעָה הַמֶּלֶךְ יַעֲנֵנוּ בְיוֹם קָרְאֵנוּ:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה