עזרה גמילת ילד בן 3.5

שרלה

משתמש רשום
שלום,
אני ממש צריכה עזרה בעצה או הכוונה מה עושים עם ילד בן 3+ שכבר גמול חצי שנה לפחות.
בהתחלה הכל הלך ממש חלק ולא היה כמעט פספוסים ובחודש האחרון הוא רק מפספס וגם רק יציאות גדולות (יציאות קטנות הוא עושה ממש יפה בשירותים כמעט ללא פספוסים) מה יכול להיות הסיבה הוא פשוט לא הולך לשירותים ורואים עליו שזה מאוד מפריע לו ולא נעים לו הוא גם מספר לי כמה זה מפריע לו ולא נעים לו והוא יעשה רק בשירותים..
יש איזה עצה מה אפשר לעשות אנחנו כבר על סף הסבלנות ניסינו כ"כ הרבה פרסים והבטחות וכלום לא הולך
מה עושים???

שרלה

משתמש רשום
שלום,
אני ממש צריכה עזרה בעצה או הכוונה מה עושים עם ילד בן 3+ שכבר גמול חצי שנה לפחות.
בהתחלה הכל הלך ממש חלק ולא היה כמעט פספוסים ובחודש האחרון הוא רק מפספס וגם רק יציאות גדולות (יציאות קטנות הוא עושה ממש יפה בשירותים כמעט ללא פספוסים) מה יכול להיות הסיבה הוא פשוט לא הולך לשירותים ורואים עליו שזה מאוד מפריע לו ולא נעים לו הוא גם מספר לי כמה זה מפריע לו ולא נעים לו והוא יעשה רק בשירותים..
יש איזה עצה מה אפשר לעשות אנחנו כבר על סף הסבלנות ניסינו כ"כ הרבה פרסים והבטחות וכלום לא הולך
מה עושים???
מקפיצה שוב ממש דחוף לנו!!

אין דברים כאלה!

משתמש צעיר
אולי יש לו פחד מהשירותים או עצירות?
משהו שמפחיד אותו?
(אולי לנסות להציע לו סיר ולא שירותים)

אין דברים כאלה!

משתמש צעיר
כן אבל יש מצב שהקטע של היציאות הגדולות יותר מפחיד אותו / לא נעים לו
זה הגיוני שזה יותר מלחיץ

שרלה

משתמש רשום
כן אבל יש מצב שהקטע של היציאות הגדולות יותר מפחיד אותו / לא נעים לו
זה הגיוני שזה יותר מלחיץ
לא נעים לו זה בטוח ממש רואים עליו
קנינו לו גם מדרגות לשירותים וגם בלי ושום דבר לא עזר

מה אפשר לעשות עם מי אפשר להתייעץ מרגיש לנו שהילד ממש מסכן ..

אין דברים כאלה!

משתמש צעיר
ניסית להושיב בסיר?
הבת שלי גם בהתחלה לא כ"כ רצתה ליציאות הגדולות שירותים
וניסינו להושיב בסיר - וזה באמת היה לה יותר נוח
כמובן זה רק בשביל ההתחלה, אבל זה משמעותי

סתם אחת

משתמש מקצוען
אם זה התחיל בחודש האחרון - אולי קשור למלחמה?
הבת שלי למשל (יותר גדולה ממנו, בת 5+) לא רצתה להתקלח כי מה יקרה אם תהיה אזעקה ונשכח להגיד לה לצאת..

שרלה

משתמש רשום
אם זה התחיל בחודש האחרון - אולי קשור למלחמה?
הבת שלי למשל (יותר גדולה ממנו, בת 5+) לא רצתה להתקלח כי מה יקרה אם תהיה אזעקה ונשכח להגיד לה לצאת..
תאמת לא חשבתי על זה.
אבל הוא בכלל לא היה מודע למלחמה ולאזעקות יחסית אנחנו באזור ללא אזעקות בכלל כך שלא היה מצב שנלחץ מיזה

מליון

משתמש מקצוען
דעה לא פופולארית ----
היה לי אותו מקרה בדיוק, ילד שכבר גמול ופתאום התחיל לפספס, ניסינו הכל, פרסים, ממתקים ועוד ועוד..
וזה היה סרט שלם כי קראו לנו מהת''ת לנקות אותו וכו' ..
עד שיום אחד נמאס לנו והבהרנו לו שפעם הבאה שזה קורה הוא מקבל פאץ', וזה קרה ונתנו לו פאץ' ומאותו יום נגמרו הפספוסים!...
( מציינת שלא היתה בעיה שברח לו בלי רצון..)

ועכשיו מוזמנים לעשות פרצופים עצובים וכועסים ... ;)

שרלה

משתמש רשום
דעה לא פופולארית ----
היה לי אותו מקרה בדיוק, ילד שכבר גמול ופתאום התחיל לפספס, ניסינו הכל, פרסים, ממתקים ועוד ועוד..
וזה היה סרט שלם כי קראו לנו מהת''ת לנקות אותו וכו' ..
עד שיום אחד נמאס לנו והבהרנו לו שפעם הבאה שזה קורה הוא מקבל פאץ', וזה קרה ונתנו לו פאץ' ומאותו יום נגמרו הפספוסים!...
( מציינת שלא היתה בעיה שברח לו בלי רצון..)

ועכשיו מוזמנים לעשות פרצופים עצובים וכועסים ... ;)
תאמת רעיון !לא חשבנו על זה אלא רק כל הזמן מבטיחים פרסים וממתקים
קשה לי להאמין שזה יעזור כי זה נראה עליו שהוא ממש רוצה לא לפספס אבל ממשיך לפספס בלי הפסקה גם בת"ת ושם לא מנקים אותו אלא משאירים אותו ככה מלוכלך..
אולי באמת ננסה את השיטה הזאת
בנוסף איפה אפשר להתייעץ עם המומחים בנושא מה לעשות?

ROST

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
חברה שלי עשתה טיפול בשלושת המימדים ועזר.
סתם מניחה כאן

(לא לוקחת צד בעניינים כאלה....)

ברכת מרום

משתמש מקצוען
יכול להיות שכואב לו וכשזה יוצא לבד אין לו את הפחד מהכאב
לכי לרופא הוא יתן שמן פארפין שירכך את המקום

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
תאמת רעיון !לא חשבנו על זה אלא רק כל הזמן מבטיחים פרסים וממתקים
קשה לי להאמין שזה יעזור כי זה נראה עליו שהוא ממש רוצה לא לפספס אבל ממשיך לפספס בלי הפסקה גם בת"ת ושם לא מנקים אותו אלא משאירים אותו ככה מלוכלך..
אולי באמת ננסה את השיטה הזאת
בנוסף איפה אפשר להתייעץ עם המומחים בנושא מה לעשות?
רק מציינת שעונש ופחד זה שיטה שבד"כ עובדת
אבל התג מחיר של זה בד"כ מגיע בריבית גבוהה...

ואני לא חושבת שצריך להבטיח פרסים וממתקים, זה אינטרס שלו לפחות כמו שזה אינטרס שלכם.
הלכתם כבר לרופא לשלול בעיות פיזיולוגיות?
כי זה קודם כל, אחרי שבטוח הכל תקין מבחינה פיזית אפשר להמשיך הלאה לרגשי.
ולפני שאני רצה לכל טיפול וכו', הייתי משוחחת איתו על הסיטואציה, ומעבירה לו את האחריות על עצמו
עוזרת לו במה שהוא רוצה עזרה
אבל האחריות היא שלו.

מעצבי על

משתמש פעיל
אולי השתנה לו משהוא ביחס בבית מבחינה רגשית (זה קורה בלי כונה) - לדוג' לידת אח/ אח קטן התחיל ללכת וכל הצומי עליו ומחפש צומי בצורה כזו?
וגם המלחמה באזור שאין אזעקות הוא רואה ושומע סביבו אנשים מדברים או אפילו מעט לחוצים זה משפיע!

כדאי לבדוק וכמובן ללכת רק בטובות כי רק זה יעזור! (צעקות או עונשים רק עושה גרוע יותר)

בהצלחה ובשורות טובות!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  37  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה