עזרה ג'מבו מייל

אני.ר.

משתמש צעיר
המשתמש נחסם
אני רוצה להעלות לפה סירטון חמוד דרך ג'מבו מייל והסתבכתי כי צריך לכתוב שם למי אני שולחת

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
לא יעזור לך להעלות לפה את הקישור של גמבו כי נטפרי יחסמו והרבה אנשים לא יוכלו לראות
אולי קובץ קטן (זיפ) תוכלי להעלות ישירות

אני.ר.

משתמש צעיר
המשתמש נחסם
ניסית וזה לא עולה בקובץ קטן
העלתי בג'מבו מייל ויש לי נטפרי וזה כן פתח

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
ניסית וזה לא עולה בקובץ קטן
העלתי בג'מבו מייל ויש לי נטפרי וזה כן פתח
לך הוא פותח כרגע
אולם אם תפרסמי את זה פה בפורום הוא יחסם מיידית
אם תשלחי במיילים הוא ישאר פתוח

אני.ר.

משתמש צעיר
המשתמש נחסם
רציתי לשלוח לכולם במייל אבל יש מיילים שהם לא פעילים ולכן זה לא שולחהעלתי מי שרוצה יראה עד שזה יחסם מה אני אעשה

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
רציתי לשלוח לכולם במייל אבל יש מיילים שהם לא פעילים ולכן זה לא שולחהעלתי מי שרוצה יראה עד שזה יחסם מה אני אעשה
זה יחסם ברגע שתעלי את זה לפה
אוטומטית

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יט

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הַשָּׁמַיִם מְסַפְּרִים כְּבוֹד אֵל וּמַעֲשֵׂה יָדָיו מַגִּיד הָרָקִיעַ:ג יוֹם לְיוֹם יַבִּיעַ אֹמֶר וְלַיְלָה לְּלַיְלָה יְחַוֶּה דָּעַת:ד אֵין אֹמֶר וְאֵין דְּבָרִים בְּלִי נִשְׁמָע קוֹלָם:ה בְּכָל הָאָרֶץ יָצָא קַוָּם וּבִקְצֵה תֵבֵל מִלֵּיהֶם לַשֶּׁמֶשׁ שָׂם אֹהֶל בָּהֶם:ו וְהוּא כְּחָתָן יֹצֵא מֵחֻפָּתוֹ יָשִׂישׂ כְּגִבּוֹר לָרוּץ אֹרַח:ז מִקְצֵה הַשָּׁמַיִם מוֹצָאוֹ וּתְקוּפָתוֹ עַל קְצוֹתָם וְאֵין נִסְתָּר מֵחַמָּתוֹ:ח תּוֹרַת יְהוָה תְּמִימָה מְשִׁיבַת נָפֶשׁ עֵדוּת יְהוָה נֶאֱמָנָה מַחְכִּימַת פֶּתִי:ט פִּקּוּדֵי יְהוָה יְשָׁרִים מְשַׂמְּחֵי לֵב מִצְוַת יְהוָה בָּרָה מְאִירַת עֵינָיִם:י יִרְאַת יְהוָה טְהוֹרָה עוֹמֶדֶת לָעַד מִשְׁפְּטֵי יְהוָה אֱמֶת צָדְקוּ יַחְדָּו:יא הַנֶּחֱמָדִים מִזָּהָב וּמִפַּז רָב וּמְתוּקִים מִדְּבַשׁ וְנֹפֶת צוּפִים:יב גַּם עַבְדְּךָ נִזְהָר בָּהֶם בְּשָׁמְרָם עֵקֶב רָב:יג שְׁגִיאוֹת מִי יָבִין מִנִּסְתָּרוֹת נַקֵּנִי:יד גַּם מִזֵּדִים חֲשֹׂךְ עַבְדֶּךָ אַל יִמְשְׁלוּ בִי אָז אֵיתָם וְנִקֵּיתִי מִפֶּשַׁע רָב:טו יִהְיוּ לְרָצוֹן אִמְרֵי פִי וְהֶגְיוֹן לִבִּי לְפָנֶיךָ יְהוָה צוּרִי וְגֹאֲלִי:
נקרא  10  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה