גם מצוה גדולה פדיון שבויים לאביון וצימר לזוג מתנה מיידית...

f0527134596

משתמש צעיר
ראיתי פרסומת בעיתון כי מי שתורם 500 ש"ח למצוות פדיון שבויים לאביון מקבל מיידית, וללא כל הגרלה, צימר לזוג בסאפסופה עם בריכה 50 מ"ר במושב ספסופה צפון
ידוע לי על אנשים שאכן קיבלו את הצימר ללא הגרלה!!!

אלישר

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מעניין אם זו הדרך של בעלי הצימר לפרסם את עצמם... :rolleyes:
כי אפשר למצוא צימרים טובים + בריכה במחירים הללו פחות או יותר...

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים

f0527134596

משתמש צעיר
נכתב ע"י אלישר;2237321:
מעניין אם זו הדרך של בעלי הצימר לפרסם את עצמם... :rolleyes:
כי אפשר למצוא צימרים טובים + בריכה במחירים הללו פחות או יותר...

תמצא לי בכל הצפון צימר עם בריכה 50 מ"ר שטח 4 דונם ב250 ש"ח ליחיד גם באמצע השלג בבקשה ממך!!!!

ספרנוביץ

משתמש פעיל
למען ההגינות!! ולפי מה שהבנתי מאנשים שמכירים את ר' יחיאל הנ"ל.
מפרסם הצימר אינו בעל הצימר כלל וכלל והוא יהודי יקר (בן של אחד מגדולי ישראל בארה"ב) העוסק כעת בעניין חשוב של פדיון שבויים של יהודי שהסתבך בעל כרחו.
יהודיה ששמעה מהמקרה ולה צימר בספסופה נתנה לו זכות להשכיר את הצימר כאשר כל ההכנסות קודש למטרה זו.

כל הנ"ל זה גם תזכורת בערב הימים הנוראים שמצוה לדון כל אדם לכף זכות!!!!!!!!!!

אדים

משתמש רשום
נכתב ע"י ספרנוביץ;2237884:
מפרסם הצימר אינו בעל הצימר כלל וכלל והוא יהודי יקר (בן של אחד מגדולי ישראל בארה"ב) העוסק כעת בעניין חשוב של פדיון שבויים של יהודי שהסתבך בעל כרחו.
יהודיה ששמעה מהמקרה ולה צימר בספסופה נתנה לו זכות להשכיר את הצימר כאשר כל ההכנסות קודש למטרה זו.

אכן, שמעתי וקראתי על זה
ומאמינה כי עוד רבים פה בפורום זוכרים את ההשתדלות המבורכת של ר' יחיאל פלדמן לפדיון שבויים.
כנראה, מה שגורם לאנשים תמיהה הוא רק העניין של
"ראיתי פרסומת בעיתון"
ואם ננסה לדון לכף זכות- למה הוא מסתיר את העניין? אולי הוא לא רוצה לפרסם את מעשי החסד שלו?

ספרנוביץ

משתמש פעיל
נכתב ע"י אדים;2237913:
אכן, שמעתי וקראתי על זה
ומאמינה כי עוד רבים פה בפורום זוכרים את ההשתדלות המבורכת של ר' יחיאל פלדמן לפדיון שבויים.
כנראה, מה שגורם לאנשים תמיהה הוא רק העניין של
ואם ננסה לדון לכף זכות- למה הוא מסתיר את העניין? אולי הוא לא רוצה לפרסם את מעשי החסד שלו?

לא נראה לי שהו שיקר כאן סה"כ זה צורה שיווקית שונה, והלוואי וזה יהיה הבעיות בשיווק מצות צדקה בדורנו...

תובנה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
יזכו למצוות בעלי הצימר
אכן רעיון מבורך, מי כעמך ישראל.

אדים

משתמש רשום
נכתב ע"י ספרנוביץ;2237936:
לא נראה לי שהו שיקר כאן סה"כ זה צורה שיווקית שונה, והלוואי וזה יהיה הבעיות בשיווק מצות צדקה בדורנו...

זה בדיוק מה שהתכוונתי.שבואו נדון לכף זכות.
למה מייד לחשוב שהבנ"א משקר?
אולי הוא רוצה לעשות את מעשיו הטובים ללא פרסום.

f0527134596

משתמש צעיר
שבת בצימר לזוג ספסופה 500 ש"ח-צדקה נטו-

נכתב ע"י ספרנוביץ;2237884:

אמת, נכון, ויציב, כל מילה שנאמרה כאן, המילים "ראיתי בעיתון" - א. הם אמת לאמיתם ללא שום רבב של שקר, ב. ונכתבו כנוסח פתיחה בלבד, ואכן בס"ד כנראה הם עשו את הקופירייטינג שביקשתי לעשות למטרת הצדקה, גם התרומה של הצימר הענק המדובר, שהיא תרומה ענקית כשלעצמה, ואינני מזלזל בתורמת ח"ו, וההיפך הגמור, אך גם בה השקעתי מאות אלפי ש"ח משטח שהיה סלעים ונחשים וללא צבע קרמיקה וביוב מינימלי, נטו בלבד, אין לי אגורה שחוקה מה500 ש"ח שישלמו הזוג לצדקה, שעוברת כתרומה ישירות לאביון...
מצו"ב תמונה לפני ותמונות אחרי לשם המחשה...
אלינו מגיעים באוטובוסים... תמונה מבין הזמנים האחרון

קבצים מצורפים

• IMG_0966.jpg
    4 MB · צפיות: 12
  • IMG_1677.JPG
    2.3 MB · צפיות: 9
  • IMG_1690.JPG
    1.3 MB · צפיות: 13
  • IMG_1702.JPG
    1.3 MB · צפיות: 11
  • IMG_1709.JPG
    1.3 MB · צפיות: 9
  • DSC_0136.jpg
    KB 549.6 · צפיות: 10
  • DSC_0109.jpg
    KB 849.5 · צפיות: 8

f0527134596

משתמש צעיר
מצוות צדקה

נכתב ע"י מיס;2238023:
אפשר לתרום ממעשר?

אינני רב, רק בן של רב, לדעתי לפחות 75 אחוז ניתן לקחת מכספי מעשר כמו כרטיסי הגרלה שיש טובת הנאה מהמעשר, אך נא לשאול רב מוסמך עליכם, בהדגשה שכל ההכנסות נטו לצדקה ללא אחוזים כלשהם למתרים

yaffab

משתמש מקצוען
נכתב ע"י f0527134596;2237165:
ראיתי פרסומת בעיתון כי מי שתורם 500 ש"ח למצוות פדיון שבויים לאביון מקבל מיידית, וללא כל הגרלה, צימר לזוג בסאפסופה עם בריכה 50 מ"ר במושב ספסופה צפון
ידוע לי על אנשים שאכן קיבלו את הצימר ללא הגרלה!!!

הנסיונות של הכותב הנ"ל לעזור לאותו אביון מרגשים עד דמעות.

השי"ת יעזור שהשנה הבאה תהיה שנת ישועה ונחמה, שנה שלא יצטרכו עמך ישראל זה לזה...
יעמדו לך לזכות, מעשי החסד הרבים וכל הבזיונות שספגת בעטים ויהיו לך ולכל משפחתך למליצי יושר.

shraga0

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
נכתב ע"י f0527134596;2238027:
אינני רב, רק בן של רב, לדעתי לפחות 75 אחוז ניתן לקחת מכספי מעשר כמו כרטיסי הגרלה שיש טובת הנאה מהמעשר, אך נא לשאול רב מוסמך עליכם, בהדגשה שכל ההכנסות נטו לצדקה ללא אחוזים כלשהם למתרים

יש איזה המלצה מרב ידוע על המקרה הזה?

f0527134596

משתמש צעיר
פדיון שבויים המלצה מרב

נכתב ע"י משיקו;2238290:
יש איזה המלצה מרב ידוע על המקרה הזה?

שלח לי שם של רב המקובל עליך, אם השכן שלי הרב שטרנבוך שליט"א גאב"ד הבד"ץ מקובל עליך אביא לך המלצה מכיון שהוא יודע מהסיפור, ואמר לי בפליאה גדולה "אבא שלך נתן לך המלצה ואתה צריך ממני?? ...

קבצים מצורפים

• יוחאי המלצה אבא972003.doc
    KB 36 · צפיות: 17

f0527134596

משתמש צעיר
לתרום ממעשר?

נכתב ע"י מיס;2238023:
אפשר לתרום ממעשר?

בכל אופן מס' ח-ן להפקדה עבור האביון 10-844-471561 ע"ש יהודה רייך נא לציין עבור האברך תזכו למצוות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  31  פעמים

לוח מודעות

למעלה